SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

No jak kto - Karolak xD
A tak poważniej [chociaż nawiasem mówiąc lubię Karolaka, żaden to wybitny talent, ale całkiem niezły aktor], może dobrze przerobiony Dorociński. Albo Lubos.

Btw - Chabior faktycznie świetny w Służbach. Bołądź też "dała radę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 22:34, Zekzt napisał:

No jak kto - Karolak xD
A tak poważniej [chociaż nawiasem mówiąc lubię Karolaka, żaden to wybitny talent, ale
całkiem niezły aktor], może dobrze przerobiony Dorociński. Albo Lubos.

Btw - Chabior faktycznie świetny w Służbach. Bołądź też "dała radę".


Lubos też świetny aktor, bardzo lubię jego "wczuty". Chabior od momentu Służb jest dla mnie roz... walającym wszystko gościem. Chciałbym takiego człowieka widzieć w naszym rodzimym MSZ, jak jedzie na gadkę do Władimira Władimirowicza :D

EDIT: Zapomniałbym. Jeśli chodzi o Karolaka, to o wiele bardziej trawię go w komediach niż Adamczyka, który jest dla mnie totalnym beztalenciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 19:55, KrzysztofMarek napisał:

> /.../
Wisz, za co Kain zabił Abla?
Za opowiadanie starych dowcipów.
/.../
Na specjalne życzenie mogę służyć dwoma dowcipami, które faktycznie są najstarszymi dowcipami,
które znam.


Pociskaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2015 o 22:13, Malevyn napisał:


Pełna profeska ;]
U nas podobnie jest z zastrzykami z solanki w cycki. Panie robią sobie takie amatorskie zastrzyki powiększające biust na kilka dni, czy tam tydzień, a potem teoretycznie solanka się wchłania. Panie ićpan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2015 o 18:35, zadymek napisał:


Mojego znajomego wywalili ze szkoły za... wciąganie tabaki. Palił fajki, robił inne rzeczy, ale nauczycielom nie spodobała się tabaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 18:35, zadymek napisał:

Nie ma to jak wylać dziecko z kąpielą po to by je potem polać benzyną i podpalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 18:56, Hubi_Koshi napisał:

Nie ma to jak wylać dziecko z kąpielą po to by je potem polać benzyną i podpalić...

Ale to jeszcze nie koniec: pół biedy gdyby to było wypaczenie systemu, ale amerykańskie źródła podają, że wspomniana szkoła ma w regulaminie zapis oficjalnie penalizujący posiadanie "przedmiotów, które mogą przypominać rzeczy uznane za nielegalne" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 19:02, zadymek napisał:

Ale to jeszcze nie koniec: pół biedy gdyby to było wypaczenie systemu, ale amerykańskie
źródła podają, że wspomniana szkoła ma w regulaminie zapis oficjalnie penalizujący posiadanie
"przedmiotów, które mogą przypominać rzeczy uznane za nielegalne" ;)

Jeśli dobrze pamiętam to jest też chyba taki motyw że jeśli jakiś uczeń znęca się nad drugim to Obu się za to obrywa. A często nawet obrywa się samej ofierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 23:50, Tuchaczevsky napisał:

Należy nadmienić, że projekt zajął im ROK czasu :)



Kopernik płakał by, gdyby to zobaczył. Ja lubię prostotę, ale to jest prostackie. Oryginalne logo już jest proste a oni je jeszcze bardziej uprościli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2015 o 14:29, Pawciu45 napisał:

Kopernik płakał by, gdyby to zobaczył. Ja lubię prostotę, ale to jest prostackie. Oryginalne
logo już jest proste a oni je jeszcze bardziej uprościli.


Wiele osób wypowiedziało się, że jednak stare logo nie jest zbyt czytelne i proste w odbiorze. Ale na pewno by go nie zmieniali. Świetną alternatywą byłoby odświeżenie starego, niż serwowanie... jaja sadzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2015 o 14:54, Tuchaczevsky napisał:

Wiele osób wypowiedziało się, że jednak stare logo nie jest zbyt czytelne i proste w odbiorze.

Ale przynajmniej było oryginalne i niepowtarzalne. Od razu widać, że uniwersytet decydując się na nowe logo, chciał się na siłę wyróżnić, jak widać - z mizernym skutkiem. Bo po co zmieniać coś, co jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się