SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2015 o 14:54, Tuchaczevsky napisał:

Wiele osób wypowiedziało się, że jednak stare logo nie jest zbyt czytelne i proste w
odbiorze. Ale na pewno by go nie zmieniali. Świetną alternatywą byłoby odświeżenie starego,
niż serwowanie... jaja sadzonego?


Ja bym w ogóle nie zmieniał tego loga.
I poważnie-to logo jest mało czytelne ? Tak trudno powiązać Toruń z Kopernikiem i z jego pracą astronomiczną ? Ja nie wiedziałem o co chodzi w tym nowym logo, dopóki nie popatrzyłem na stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2015 o 15:18, Pawciu45 napisał:

Ja bym w ogóle nie zmieniał tego loga.
I poważnie-to logo jest mało czytelne ? Tak trudno powiązać Toruń z Kopernikiem i z
jego pracą astronomiczną ? Ja nie wiedziałem o co chodzi w tym nowym logo, dopóki nie
popatrzyłem na stare.


Źle się zrozumieliśmy :) W wersji, którą zaprezentowałem powyżej jest jak najbardziej czytelne. Mówię o wersjach fizycznych, namacalnych, które można spotkać na budynkach, przypinkach i tego typu rzeczach. Na początku mojej przygody z uczelnią, miałem niemały problem rozczytać o co tam chodzi. Oczywiście koncepcję rozumiałem od razu. Tak czy inaczej obstaję przy swoim. Odświeżyłbym lekko stare logo. Nowe - do pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2015 o 15:26, Tuchaczevsky napisał:

Mówię o wersjach fizycznych, namacalnych, które można spotkać na budynkach,
przypinkach i tego typu rzeczach. Na początku mojej przygody z uczelnią, miałem niemały
problem rozczytać o co tam chodzi. Oczywiście koncepcję rozumiałem od razu. Tak czy inaczej
obstaję przy swoim. Odświeżyłbym lekko stare logo. Nowe - do pieca.


Aha. Ja w swoim liceum miałem trochę skomplikowane logo i jak zrobili z tego przypinkę na mundurek, to wychodziła jakaś niewyraźna bryła metalu. I na kamieniu też źle to wyglądało.

Do końca nie mówię nie. Gdyby zrobili coś naprawdę pięknego to bym się zgodził, ale to stare jest złe.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 14:53, Traitor napisał:

haha to żart prawda? Taka sytuacja nie miała miejsca... to niemożliwe...
http://pikio.pl/jaja-jak-u-barei-komorowski-odwiedzil-udawana-budowe-obwodnicy/


Jak w "Misiu" te domki :D Przykład wzięty z przywódcy Korei Północnej.

http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201312/1386191266_by_rkggt32_500.jpg
Brak mi słów na lemingi, które nadal wybierają tę samą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się