SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

1:07 koleś w białym przypuszcza niezły atak xD

Ale sam filmik ciekawy, mamy głównie czarnych w natarciu, i czarnych nagrywających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem przehostuj pliki na inny serwis, np. pomf, zanim podlinkujesz do czegoś z 4chana, bo jutro linki będą prowadzić do nikąd.

Spoiler

Ciekawe jakie fetysze skusiły Cię na YLYL, btw. ;>

20150506205909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2015 o 18:51, zerohunter napisał:

Kolekcja linków nie dla każdego, zdecydowanie +18, czarny humor, itd:D


Wszystko fajnie, ale takich filmików o Żydach to na Twoim miejscu bym nie linkował, bo Modkowie łatwo mogą to wziąć za propagowanie antysemityzmu i będziesz miał nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.fakt.pl/wydarzenia/wnuczek-zabil-babcie-w-zychlinie-trenowal-zabijanie-w-grze,artykuly,544570.html

"
- Panie adwokacie, nie wiem co mu strzeliło do głowy że to zrobił. Przecież to był taki dobry chłopak...
- No może był, ale tym go nie wybronimy. Syn przejawiał jakieś przykłady złego zachowania, żalił się Pani/Panu, że coś go trapi, dobrą miał komunikację z rodziną?
- Ja nie wiem, do szkoły chodził to chyba było ok, w sumie dużo z nim nie było rozmów
- Niedobrze.
- Co w takim razie trzeba zrobić?
- Hmm... Miał komputer?
- No tak, chyba jak wszyscy...
- To ja już wiem! Ostatnio przeglądałem gazety z lat 90 i widziałem podobną sprawę. Wprawdzie istnieją badania, które kategorycznie przeczą negatywnemu wpływowi na agresję, ale kto by się takimi duperelami przejmował!
"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłym kwasem było to, że Panorama nadając wczoraj obszerny materiał o śmierci ś.p. ks. Twardowskiego, w tle zapętliła fragment soundtracku z Gothica 3, a konkretnie Vista Point. Mało nie spadłem z krzesła. Czemu kwas? Bo ten program, jak mało który, nawoływał nie raz do bojkotu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młody chłopak idzie do apteki. Mówi nieśmiało do aptekarza:
-Moja dziewczyna zaprosiła mnie na kolację. Pewnie później będzie jakiś seks... Poprosiłbym więc jedną prezerwatywę.
Aptekarz podaje towar, a chłopak kieruje się do wyjścia i wraca. Mówi do aptekarza:
-Wie Pan co, ja poproszę jeszcze jedną prezerwatywę. Siostra mojej dziewczyny też na mnie leci więc może dwie obrócę?
Chłopak kieruje się do drzwi i ponownie wraca.
-Proszę pana, niech mi pan poda jeszcze jedną prezerwatywę, bo moja przyszła teściowa chyba też ma na mnie chęć.
Aptekarz podaje towar, a chłopak wychodzi.

Wieczorem przy kolacji chłopak siada przy stole koło dziewczyny, po drugiej stronie siada siostra, mama naprzeciw. Do stołu siada także ojciec, a chłopak rozpoczyna modlitwę. Modli się i modli, przedłuża, dziękuje Bogu za co się tylko da. Mija ponad 10 minut modlitwy, a dziewczyna szeptem mówi:
-kochanie, nie wiedziałam że jesteś taki religijny.
Chłopak odpowiada:
-a ja nie wiedziałem, że Twój tata jest aptekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się