SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2015 o 10:27, Wszystkozajete napisał:

Znalezione u jednego bukmachera zakłady na to, kto jako następny wcieli się w rolę agenta
007. Ciekawe propozycje widzę na końcu stawki ;D

A jak rolę dostanie Danny DeVito, ktoś za wygraną kupi sobie dom na Karaibach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 12:55, Lucek napisał:

Kolejny level debilizmu został osiągnięty:

Pomóżcie, bo nie jestem pewien: autor tego tekstu ironizuje czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 17:11, Madoc napisał:

Pomóżcie, bo nie jestem pewien: autor tego tekstu ironizuje czy wręcz przeciwnie?

Obawiam się, że nie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 17:35, Rick napisał:

Obawiam się, że nie... :(

Właśnie mam wątpliwości, bo fragmenty w rodzaju rodzaju "Niestety Tauriq Moosa mądrze punktuje: – Podkreślanie różnorodności w grach czy kulturze nie jest czymś złym. To przejaw tolerancji, do której dążymy. Inaczej brniemy w stereotyp o dobrym, białym bohaterze i reszcie świata." czy "Trzeba przyznać, że Moosa trafnie zdiagnozował problem wielu polskich firm. Żyjących w naszym zaścianku nawet nie wyobrażających sobie jak wygląda reszta świata. Chcą wyjść z produktami na świat i popełniają gafę za gafą." są dla mnie wręcz absurdalne i ciężko mi uwierzyć że ktoś to pisze na serio.

Ale inne z kolei, na przykład zakończenie "W dniu premiery 19 maja polski produkt zamówiło 1,5 mln klientów z całego świata. Szkoda, że przy całym rozmachu nie zadbano o wrażliwe szczegóły." wyglądają dosyć poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst akurat nie jest zły, autor ma w sumie sporo racji, ale nadal uważam, że ta dyskusja jest zbędna. Nie miałbym nic przeciwko gdyby CDPR wprowadził postacie o innym kolorze skóry w postaci wspomnianych najemników na przykład, ale nie sądzę, by faktycznie była taka potrzeba. Nie mam nic do innych ras, ba, mój komandor Shepard był Murzynem przez wszystkie trzy części, ale upominanie się o ich obecność w grze, która dzieje się w Królestwach PÓŁNOCY jest czepianiem się na siłę. Zabawne jest też to, że Wiedźmin porusza problem rasizmu jak żadna inna poważna gra, i akurat jemu się dostało za brak innych kolorów skóry.

Ale to dyskusja na inny wątek, kończę ten offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się