SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Zwykli użytkownicy komputerów sobie nie wyobrażają jaki to sprzęt posiadają duże korporacje. Byc może Bill Gates ma w swoim kompie 512 gb, a my szarzy ludzi za 15 lat może będziemy mogli wstanie gdzieś kupic taką płytę głowną i tyle Ramu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syn pyta ojca:
- Tato, co to jest POLITYKA?
Ojciec odpowiada:
- Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALISTĄ, Twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek uważa, żeby wszystko było na swoim miejscu, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasz pokojówka jest KLASĄ ROBOTNICZĄ, a wszyscy mamy jeden cel, aby się Tobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ!!! Zrozumiałeś synku???
Chłopiec zastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Rano ojciec pyta go:
- Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami co to jest POLITYKA??
- TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZĄ, ZWIĄZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w gównie!!! TO JEST POLITYKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja "teraz" gram w PoP-a:WW, mam 1 GB RAM-u i gra chodzi jak marzenie, nic sie nie tnie, jak tak patrze to widze, że lekko zawyżone są te wymagania :P :P :P

*****************

forum gram.pl ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj na GG dwóch moich kumpli się tak sprzeczało:

- Przypominasz mi postać, która odgrywa dużą rolę w Gothic III <lol2>
- Naprawde? To nieźle :) A co to za postać??
- Ścierwojad :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:48, Lamb3rt napisał:

Daj to na basha :) Idealnie pasuje :P

Dobry pomysł . Tylko ,że nie ma w tym dialogu żadnych przekleństw ani nazw anatomicznych ,więc dialog może nie przejść przez bash''owych moderatorów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o bashu mowa...

<liper> mój pokój to typowy kwadrat
<liper> 2 na 3 metry

<emief> Wczoraj się dowiedziałem że moja matka głosowała na PiS :(
<Neo> Czemu tak późno się o tym dowiedziałes?
<emief> Wstydziła się przyznać.

<Colicab> on mieszka na takim zadupiu
<Colicab> ze jak go kiedys chcieli wywiezc za miasto
<Colicab> to jeszcze im podziekowal, ze do domu blisko

<wojtasik> Używasz czasami heptynianu sodu?
<felczan> A co to jest?
<wojtasik> Silnie żrąca substancja chemiczna
<felczan> Kret?
<wojtasik> Mydło

<gosciu> nie ma to jak w bosni ? ONZ-owska agencja Program ds. Rozwoju (UNDP) zorganizowała loterię dla wszystkich, którzy zdecydują się zdać nielegalną broń z czasów wojny w Bośni. W zamian mają szansę dostać m.in. odtwarzacze DVD czy lodówki.

<zerco> rodzice traktowali cie paralizatorem?
<Phaet> tylko jak byłem niegrzeczny albo jak wchodziłem do betoniarki

<Pobut> Wyskoczyło mi okienko w Internet Explorerze 7:
<Pobut> Czy napewno chcesz anulować?
<Pobut> Tak
<Pobut> Anuluj

<slashgun> Ty, ile mial Mieszko I jak zmarl?
<thomm> 2,5 promila

<spoof> niech zyje onet
<spoof> "Małżeństwa - okazuje się również z badań - uprawiają generalnie więcej seksu niż osoby samotne."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co w tym temacie chodzi a przy okazji to chyba napisałem dziesięcio tysięcznego posta. (10.000 posta napisałem :))

Moge sie domyślac o co tu chodzi więc takie coś:

Wydaje mi sie że tu sie opowiada o czymś więc ja opowiem o VC a raczej zadam pytanie.
Czy ktoś wie gdzie można znaleśc ten program który pozwala na granie w GTA VC na multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje tego zdjęcia z Sigma i Pi z matplanety co jaraja towar. Jak by ktos to mogl dla mnie zamiescic to bede wdzieczny bo ni .... nie moge tego znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się