SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

oj, syriuszu, wiesz, że jeżeli wparuje tam któryś z Moderatorów, to możesz mieć nieprzyjemności?

- walgierz - zamknie temat, napisze "pozdrawiam, temat zamykam" i powlepia wszystkim ostrzeżenia, a temu chłopowi da bana
- RobeN - posypią sie degrady i ostrzeżenia, da jednego bana, napisze "wiecie co grozi za dopisywanie sie do spamerskich wątków"
- TYHE - nic nie napisze, zamknie temat, wszyscy dostaną degrad bez względu na ilość postów w temacie
- Olamagato - nie ''znam'' jego/jej metod działania na tyle, żeby coś o nich napisać

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:00, Azrathel napisał:

oj, syriuszu, wiesz, że jeżeli wparuje tam któryś z Moderatorów, to możesz mieć nieprzyjemności?


Ja chciałem dobrze, pouczyłem i poszedłem ... a jak dostane to tylko za moją dobroć :p ... chyba sie nie obraze (no tylko trochę ...), na pewno nie tak, zeby zakladac takie konta jak ten typek i robic takie avki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to naprawde dziwny przypadek....ja bym się bał założyć takie konto....no wiesz oprócz bana mogą...jak to piszą poinformować odpowiednie władz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale wiesz - ja już w takich przypadkach jestem wyczulony - raz dostałęm degrad i nie mam zamiaru robić powtórki. takie tematy omijam szerokim łukiem.
a tym facetem prędzej czy później zajmie sie któryś z Modów - nie potrzeba naszej interwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 21:20, LordOfUndeads napisał:

Lecę po kanałach i widzę coś takiego...
Chyba już nigdy w życiu nie włączę MTV...

Pamietam to !!!. tak sie ubrechtalem z tego programu (to bylo cos w stylu bazar mtv u toli z b27) ze az na podlodze lezalem. 15 minut (!!!) wymieniala swoje ulubione buty (wszystkie to trampy!) a potem bylo to pytanie. ostatnio smialem sie tak na filmie "brzdac w opalach" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2006 o 16:32, WIkitory napisał:

no coż sorki za offtopic ale nie uważasz ,że Brygadzista powinienen to nie czat lecz forum
więc pisze się więcej a nie "aha"



Tu mnie masz. Sam często zwracam uwagę innym. Masz w zupełności rację. Poprostu z nie wiedziałem, co więcej napisać, a zawsze jest milej jak dostaniesz odpowiedź na posta. Czujesz, że nie zostałeś olany, więc postanowiłem mu odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się