SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

ElOoO!!

Jeśli macie jakieś linki do takiego czegośco ludzierobią BITY sami od siebie czyli : BOOmBOx to zamieszczajcie linki to jest naprawde super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:05, Budo napisał:

Nędzna podróbka.
Był lepszy filmik na youtube od którego teraz wszyscy zrzynają. Był tam facet który przez 5(może10,nie pamiętam) lat codziennie robił sobie zdjęcie.Widać nawet że się pary razy przeprowadzał,czy coś.
Poszukam,jak znajdę to wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To nie podróbka, ale coś w podobnej konwencji. Tamten filmik też tu chyba był, fajna sprawa, widać nawet oglądając pierwsze i ostatnie zdjęcie jak kolo sie przez te dwa lata zmienił. Pytanie ile razy zapomniał strzelić sobie foty ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:41, Budo napisał:

/.../

To nie podróbka, ale coś w podobnej konwencji.

Raczej plagiat:)
>Tamten filmik też tu chyba był, fajna sprawa,

Dnia 11.12.2006 o 19:41, Budo napisał:

widać nawet oglądając pierwsze i ostatnie zdjęcie jak kolo sie przez te dwa lata zmienił. Pytanie
ile razy zapomniał strzelić sobie foty ^_^

Jak ci się chce to możesz policzyć zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 11.12.2006 o 19:43, Darkstar181 napisał:

Jak ci się chce to możesz policzyć zdjęcia:)


Też na to wpadłem, ale potem odkryłem, że kolejnego dnia mógł sobie zrobić dwa ;]
To se ne da :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja z basha, tym razem wyłapane teksty, które być może już się tutaj pojawiły...

<Buli> chlooopie
<Buli> mamy w piatek
<Buli> rozaniec z kasztanow robic
<Buli> mielsimy sie zaopatrzc
<Buli> no to
<Buli> powiedzialem matce
<Buli> (co uczy w klasach 1-3 na wsi)
<Buli> ze chce 2 siaty kasztanow
<Buli> 30 malych murzynow dzielnie wykonalo robote :)

<trawcio> i rozumiesz, tutaj jest kultura na najwyższym poziomie
<zalany> a dostane opa?
<trawcio> spier**laj

<WFjoker> Kaczynskim sie chyba poprzestawialy miesiace...
<WFjoker> ... myślą, ze juz koniec grudnia i szopki odpierd***ją

<steal> bardzo fajna jesteś. może spotkamy się w realu?
<blondi> u mnie nie ma Realu, jest tylko Biedronka

<Ja> no to 3maj sie!
<Luiza> a co bedzie 3 maja jesli moge wiedziec?

<only_irssi> mhm, ciekawe czy laska sie obrazi za esa ''czesc ch**u, co porabiasz?''
<only_irssi> numery mi sie pomylaly

<pedro_2z> slyszeliscie kiedys o tym banku Dominet ? ;)
<kret> do czego?!

<Chax> czytalem dzisiaj w Wyproscie, ze muzyka eminema i metallici torturuja afganistanskich jencow
<Chax> a muzyki britney spears uzywaja do odstraszania dzikow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:09, Markus89 napisał:

Kolejna porcja z basha, tym razem wyłapane teksty, które być może już się tutaj pojawiły...


Pisałem już posta że przyklejanie basha jest bezsensowne.... wszyscy go znają a nabijania postów nikt nie lubi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:39, Dizi napisał:

Pisałem już posta że przyklejanie basha jest bezsensowne.... wszyscy go znają a nabijania postów
nikt nie lubi.....


Równie dobrze można podać linki do stron z których kopiowane są dowcipy czy wrzucać adresy stronek na których znajdują się śmieszne rzeczy i danie możliwości samodzielnego szukania...

Nie widzę różnicy.

Jeśli chcesz się tak bawić to proszę bardzo: ustal zasady, że wrzuca się sam adres do strony i niech każdy tam sobie szuka czego chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:42, Markus89 napisał:

Jeśli chcesz się tak bawić to proszę bardzo: ustal zasady, że wrzuca się sam adres do strony
i niech każdy tam sobie szuka czego chce...


Spokojnie, zrozum tylko, że te cytaty są już tyle razy odświeżane, że już mdlą (prawie jak z jedzeniem ;) Następnym razem wklej jakąś frazę w wyszukiwarce i nikt nie będzie się czepiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:42, Markus89 napisał:

Równie dobrze można podać linki do stron z których kopiowane są dowcipy czy wrzucać adresy
stronek na których znajdują się śmieszne rzeczy i danie możliwości samodzielnego szukania...


Nie mowie tu o dowcipach czy anegdotach... ale o BASHU, linki do konkretnych cytatów można bardzo łatwo uzyskać... jak myślisz, co lepiej wygląda przeglądając topic.... link typu: http://bash.org.pl/19977/ czy 20 linijek tekstu który i tak na następnej stronie wklejony przez innego formownicza "bo mu sie podobał". Bash jest szczególnym przypadkiem kiedy powinniśmy sobie darować wklejanie całych cytatów.... EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:47, myniekka napisał:

Następnym razem wklej jakąś frazę w wyszukiwarce i nikt nie będzie się czepiał


Tyle, że istnieje taki problem jak poprawna pisownia. Niekiedy skopiowany tekst zostaje niezmieniony, lecz zdarzają się przypadki kiedy błędy są poprawiane i przez to nie wyszukuje tych fraz.

Więc łatwą sprawą to nie jest...

W ogóle to polecam systematyczne odwiedzanie basha i problemów nie będzie. Skoro wystąpiły sprzeciwy wobec mojego postępowania to odpuszczam :P

PS: Żebyście wiedzieli ile banalnych dowcipów pojawia się tutaj wielokrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:49, Dizi napisał:

jak myślisz, co lepiej wygląda przeglądając topic.... link typu: http://bash.org.pl/19977/
czy 20 linijek tekstu


Ja jestem tego zdania, że postępować należy sprawiedliwie wobec wszystkich więc wklejając jakąś zabawną historię (niekiedy ciągnącą się bardziej niż cytaty z basha) można również podać linka.

Może niech modek zadecyduje o tym co wolno, a co nie - regulaminu ten topic nie posiada - przestrzega się tylko podstawowych zasad. Jak masz problem/sugestię to pisz do moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 22:22, WIkitory napisał:

http://www.allegro.pl/item149584189_fifa_2007.html


Albo ja sięnie znam na aukcjach albo to jest troche dziwne x)


Ktoś albo sobie nabija komentarz, albo chce komuś sprzedać gre poprzez ogłoszenie i tamten sobie zażyczył by wystawił mu aukcje na allegro, dla troche większej pewności, że nie jakiś oszust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nominowane w kategorii kwas tygodnia ( napisała go jakaś kobieta na forum o piłce nożnej )

"Futbol Nie Polega Na Głaskaniu Przeciwnika. Futbol To Walka.Futbol To Nie Sport Dla Mienczaków.Czasami Trzeba Kogos Walnąć."

No comment :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się