SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2005 o 20:10, Arkadiusz napisał:

ja po 5 latach studiow znam nazwiska tylko kilku ludzi, za to cala grupa zna moje :)


E tam grupa... Mnie po trzech latach w gimnazjum cała szkoła znała, wiedziała gdzie mieszkam i kto jest moją siostrą/bratem... No a ja oczywiście większości nie znałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 21:54, GaNgStA napisał:

> ja po 5 latach studiow znam nazwiska tylko kilku ludzi, za to cala grupa zna moje :)

E tam grupa... Mnie po trzech
latach w gimnazjum cała szkoła znała, wiedziała gdzie mieszkam i kto jest moją siostrą/bratem... No a ja oczywiście większości
nie znałem...



Mnie też znają wszyscy po tym jak zobaczyli to zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 22:27, WoWmen napisał:

> Tyz dam cus od siebie ;-)
To GTA : Somalia roxxxx :D:D:D dusze się ze śmiechu :D:D to jest super :D:D

A nom ;-D to rozwala na maxa... :D Sam beczalem ze smiechu jak mi to kumpel pokazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pięcioletnia córeczka zaczęła wypytywać mamę o to skąd się wzięła na świecie, ta delikatnie jej opowiedziala. Po paru dniach dziewczynka dalej zafascynownana nowo zdobytą wiedzą pyta mamę: - A więc nasionko tatusia zapładnia jajeczko u mamy i mama nosi dziecko brzuszku?
Właśnie tak to jest, kochanie - odpowiada mama.
- Ale jak nasionko dostaje się tam? - pyta córeczka - Czy mamusia je połyka?
Mama odpowiada:
Tylko wtedy gdy chce nową sukienkę...

***
http://muzeumhumoru.onet.pl/1155986,1938,art.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie dawałem zagadek ale teraz dam znowu. Jest ona banalna :D. Jeśli ktoś znał już na to odpowiedx to prosze nie mówicie jej niech osoby które 1st raz ją widźą mają szanse ją rozwiązać :D:


W pewnym amerykańskim miasteczku w górach żył i pracował pewien człowiek (nazwijmy go Bill). Był przewodnikiem - oprowadzał turystów po różnych górskich szlakach. Po pewnym czasie ludzie zorientowali się, że podejrzanie wielu turystów wypoczywających w tym miasteczku nie wracało z wypraw w góry.
Po głębszym zbadaniu sprawy okazało się, że wszyscy oni swą ostatnią wyprawę odbywali właśnie z Billem. Bill został aresztowany, a niedługo potem policja odnalazła zwłoki zaginionych - wszystkie niedaleko siebie. Ślady na nich - krew, odciski palców i różne takie, które bada się w amerykańskich filmach - ponad wszelką wątpliwość wskazywały na winę Billa.
Postawiono mu zarzut wielokrotnego mordestwa i skazano (jak to w Stanach) na krzesło elektryczne.
Nadszedł dzień wykonania wyroku. Bill spokojnie usiadł na krześle, osoby zajmujące się wykonaniem wyroku przygotowały wszystko co trzeba. Padł umowiony sygnał rozpoczęcia. Na początek dano napięcie 220V. Bill ani drgnął, podobnie jak wskazówka amperomierza. Prąd nie płynął. Technicy sprawdzili wszystko co się dało - kable, wylączniki itp. - wszystko było OK. Powtórzono próbę - nawet przy napięcu ustawionym na max... i dalej nic.

Ps.Wiadroman nie czytaj tego przed snem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 22:51, Szalony Max napisał:

Bo ja jestem zły przewodnik - dowcip z taaaką brodą.

Naukowco mudało się kkrzyżować złota rybkę z rekinem - spełnia ostatnie
3 życzenia.

I na koniec ma swoją zagadkę obrazkową

Hehe spoko pytanko, można się pomylić i źle wpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 23:08, Latniak napisał:

Nie znałem odpowiedzi, od razu na to wpadłem :P

Kim był Bill...możesz powtórzyć ?? :D
Sorry ale nie mogłem się powstrzymać

To jest odpowiedź ;)
**
Mała porcja humoru obrazkowego ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulicą idzie sobie chłopczyk, nagle podjeżdża do niego samochod i facet ze środka mówi:
- Choć wsiadaj do samochodu, dam ci 10zł i lizaka.
Chłopiec nie reaguje, tylko przyśpieszył kroku.
- No choć wsiądź do samochodu, dam ci 20zł, cole i lizaka.
Chłopak dalej nic, tylko znów przyśpieszył kroku... Facet w samochodzie nie daje za wygrana:
- Moja ostatnia propozycja - wsiadź ze mna do samochodu a dam ci 50zł, cole i karton chupa-chupsów.
Chłopak się zatrzymał i mówi:
- Odczep się tato. Kupiłes matiza to teraz sam nim jeździj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 07:15, WoWmen napisał:

Wohaaa czy jak zrobiłęm wszystkie to już moge się zapisać do Mensy? :D

Jestes pewien, ze wszystkie pytania rozwiazales dobrze?:< Wiekszosc jest podchwytliwa, wiec jeszcze raz dobrze sie zastanow :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się