SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2007 o 09:45, Piotrek K. napisał:

http://www.i-am-bored.com/bored_link.cfm?link_id=22913 - wirtualne strzyzenie.
http://gprime.net/flash.php/soundimmersion - to samo co wyzej, tylko, ze z zapalkami ;)

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że ze słuchawkami można coś takiego zrobić.
Zwłaszcza, że mam tak badziewne, że szkoda gadać :)
Bajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 03:02, Gol Galad napisał:

(jak sie dokladnie wsluchacie w piosenke to uslyszycie cos xD)


Nie wiem czy ja jestem jakiś nienormalny, ale nie słyszę tego czegoś. Możecie mi powiedzieć o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 12:18, dyrdup napisał:

A mnie rozwaliło to zdjęcie z finału NBA


Gdzyby zagrać z dziewczynami mogło by być całkiemciekawie.... tylko ciekawe kto i jaką minę by miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz daję tego typu tekst, ale jest bardzo dobry, więc:

Zakład (bardzo dziwny, ale śmieszny i stwierdziłem go tutaj wkleić)

Pewnego dnia pewna starsza dama przyszła do Deutsche Bank z torbą pełną pieniędzy. Podeszła do stanowiska i poprosiła o prywatną rozmowę z prezesem banku, gdyż chciała otworzyć konto, a "proszę zrozumieć, chodzi o wielką sumę pieniędzy". Po długotrwałych dyskusjach pozwolono starszej pani spotkać się z prezesem, bo w końcu nasz klient - nasz pan. Prezes spytał o kwotę, jaką starsza pani zamierzała wpłacić. Ona zaś odpowiedziała, że chodzi o 50 milionów EUR. Po czym otworzyła torbę, żeby go przekonać, iż tak jest w rzeczywistości. Naturalnie zaciekawiony prezes pyta o pochodzenie tych pieniędzy.
- Szanowna pani, jestem zaskoczony ilością pieniędzy, jaką ma pani przy sobie! Jak pani tego dokonała?
- Całkiem prosto. Zakładam się.
- Zakłada się pani? - pyta prezes - Ale o co?
- Cóż, o wszystko co możliwe. Na przykład mogę się z panem założyć o 25.000 EUR, że pańskie jaja są kwadratowe! Prezes zaśmiał się głośno i powiedział:
- Przecież to śmieszne! W ten sposób nie mogłaby pani nigdy tak dużo zarobić.
- Cóż, przecież powiedziałam, że w ten sposób zarobiłam moje pieniądze. Byłby pan gotowy założyć się ze mną?
- Ależ oczywiście! - odpowiedział prezes (w końcu szło o kupę pieniędzy) - zakładam się, o 25.000 EUR, że moje jaja nie są kwadratowe.
Starsza pani odpowiada:
- Zakład stoi, ale ponieważ stawką są duże pieniądze, czy mogę przyjść jutro o 10.00 razem z moim prawnikiem, żeby sprawdzić naocznie i przy świadku?
- Jasne - prezes wykazał zrozumienie.

Całą noc był prezes niesamowicie nerwowy i spędził wiele godzin na sprawdzeniu, czy jego jaja znajdują się w swojej dotychczasowej formie. Z jednej i drugiej strony. W końcu przy pomocy głupiego testu osiągnął 100-procentową pewność. Wygra ten zakład.

Następnego ranka o 10.00 przyszła starsza dama ze swoim prawnikiem do banku. Przedstawiła sobie obu panów i powtórzyła, iż chodzi o zakład, którego stawką jest 25.000 EUR. Prezes zaakceptował zakład, iż jego jaja nie są kwadratowe. W celu przekonania się o tym fakcie, poprosiła go dama o opuszczenie spodni. Prezes opuścił spodnie. Starsza pani nachyliła się, spojrzała uważnie i spytała ostrożnie, czy może dotknąć jaj.
- No dobrze - odpowiedział prezes - 25.000 EUR są tego warte i mogę zrozumieć, że chce się pani do końca przekonać. Starsza pani ponownie się nachyliła i wzięła "piłeczki" w swoje dłonie. Wtedy zauważa prezes, że prawnik zaczyna uderzać głową w ścianę.
Prezes pyta więc kobietę:
- Co się stało z tym pani prawnikiem?
- Nic, założyłam się z nim tylko o 100.000 EUR, że dzisiaj o godz. 10.00 będę trzymała w dłoniach jaja prezesa Deutsche Bank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 11:41, Budo napisał:

/.../

Hehehe dobre, "panie Januszu, nieeeee!" xD
Ale tam mniej liter było, może chodziło o d...y?
:D


Też na pewno nie, ale możliwe, że zdrobniale d...i
Powala, ależ się zarumieniła XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 11:41, Budo napisał:

/.../

Hehehe dobre, "panie Januszu, nieeeee!" xD
Ale tam mniej liter było, może chodziło o d...y?
:D


Też na pewno nie, ale możliwe, że zdrobniale d...i
Powala, ależ się zarumieniła XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel polecił mi ostatnio bardzo zabawny link. Można do niego wpisywaćco się chce i uzyskiwać dość ciekawy finał. Niestety bawi tylko jednorazowo:)
http://spam.willbedefeated.com/
jeżeli chcemy stworzyć własną taką aranżację, zmieniamy tylko słowo. Jeżeli chcemy dodać ich kilka- wpisujemy każdy wyraz po kropce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się