SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 14:49, Obi-wan Kenobii napisał:

Hmm...No, to że to jest temat NM a ten post został napisan w "środku dnia" :)
Ja mam dziś dobry chumorek i takie rzeczy mnie śmieszą...Może ty masz odwrotnie :/


To juz nawet śmieszne nie jest ale żałosne xD
Pisze jak wół od 22 do 6 ale nie...oni muszą napisać :/
Tak ładnie topic wygląda kiedy są tylko miedzy tymi godzinami ale oczywiście znajdą sie tacy dla których obojętne są zasady, muszą napisać posty bo awansik chcą :/
Żal, Żal i jeszcze raz Żal :P
Też mam dobry humorek ale takich załosnych rzeczy do Kwasów nie dawaj bo i ten topic spadnie powoli na psy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:52, Wojtas94 napisał:

Hehehe. Można się nieźle pobawić i przy tym uśmiać :D


Oh My God xD
Koniec świata...
<biega dookoła krzesła z rękami w górze>
Nie strasz czowieku taki rzeczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:09, hunter22 napisał:

najbardziej polecam trzecią opcję od końca w menu wyboru... :P:P


Wiem oco Ci chodzi. W końcu chciałem o tym napisać i wstawić linka. Ale bałem się degrada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam dzisiejszą Wyborczą wraz z dodatkiem Duży Format. Przy artykule "Pała z wiary" wysiadłem. Swoista przypowieść o księdzu-ziomku i katechecie na dodatek, który ze swoim słownictwem w stylu "Jezus jest zajebisty", "Wyglądacie mi dzisiaj na totalnie zjeb*****", "spier*****, jak ci się nie podoba" naucza religii w jednej z polskich szkół :D.

A skoro już o tym mowa, na dokładkę: http://wielcy.hakerzy.w.radiu.maryja.patrz.pl/

Wojtas94 --->

Stare :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 12:26, sig. napisał:

> To jest dopiero amerykański system sądowy:
> http://wiadomosci.onet.pl/1560297,69,1,0,120,686,item.html
jak by wygrał to mielibyśmy kwas stulecia ;) chociaż nie, czytałem w "focusie" że producent
kosiarki musiał zapłacić gigantyczne odszkodowanie, mimo że zabezpieczenia o których brak chodziło
nie zostały jeszcze wynalezione kiedy został wyprodukowany ten egzemplarz.

To było niezłe, ale to o Stelli (pewnej Amerykance) która oblała się gorącą kawą w McDonaldzie i pozwała firmę do sądu za brak ostrzeżenia o gorącej kawie mnie powaliło. Ach ta ława przysięgłych przesadza IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mój drogi, przesada to jest odszkodowanie za to że....... tempomat nie prowadził samodzielnie samochodu (użytkownik wzioł go za pełną automatykę, ze skręcaniem włącznie po poszedł do baru po kawę a samochód w tym czasie się rozbił bo na drodze był zakręt) chociaż nie pamiętam czy akurat to podawali w focusie. właśnie z powodu takich procesów wygranych przez udających kompletnych przygłupów w USA instrukcje obsługi traktują wszystkich jak kompletnych kretynów bez wyobraźni, logiki i zdrowego rozsądku za to z ujemnym ilorazem inteligencji. Zzekam na proces że ktoś spadł ze schodów, złamał sobie coś i pozwał ich producenta że nie było tabliczki ostrzegającej przed poślizgnięciem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>chociaż nie pamiętam czy

Dnia 26.06.2007 o 19:14, sig. napisał:

akurat to podawali w focusie.

Tak, akurat to tam też było.

Dnia 26.06.2007 o 19:14, sig. napisał:

właśnie z powodu takich procesów wygranych przez udających kompletnych
przygłupów w USA instrukcje obsługi traktują wszystkich jak kompletnych kretynów bez wyobraźni,
logiki i zdrowego rozsądku za to z ujemnym ilorazem inteligencji.

Niestety to wciąż dziwne prawo. Tam przecież decyduje ława przysięgłych na podstawie swojego widzimisię a nasze prawo wciąż podlega pod paragrafy. Są plusy i minusy niestety obu takich rozwiązań. W Ameryce procesy bzdurne wręcz a w niektórych państwach Europy bezkarność.

Dnia 26.06.2007 o 19:14, sig. napisał:

Zzekam na proces że ktoś
spadł ze schodów, złamał sobie coś i pozwał ich producenta że nie było tabliczki ostrzegającej
przed poślizgnięciem się.

Może to będzie kolejna nominacja do Stella Awards? IMO Łowcy odszkodowań są po prostu osobami które wyzyskują pieniądze od wielkich koncernów. Na szczęście trzeba mieć teraz dużo w portfelu aby takim wielkim firmą proces stworzyć.
Niestety zwykli prawnicy szukają teraz ofiar pośród lekarzy i próbują wyszukiwać błędów w sztuce. To wszystko z Focusa, ale niestety mówi prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie dużo pieniędzy, Adwokaci zgadzają się pracować za jakiś tam % odszkodowania (niezależnie od tego jakie by one było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps ten proces z schodami sam wymyśliłem, póki co nikt się (chyba bo w ich sądownictwie nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć, poza tym że w końcu zacznie zachowywać się normalnie i zwracać uwagę na przepisy a nie widzimisię przysięgłych) z takim zamiarem nie nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się