SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Widzę, że Ciebie to śmieszy, ale ja nie widzę tu nic dziwnego, na przodownika można awansować w tydzień, więc wcale nie jest to długo. Gdybyś Ty się pomylił, bądź przejęzyczył miło by Ci było, gdyby ktoś się z Ciebie śmiał? Na pewno nie ...

Dlatego, przestrzegajmy pewnego hasła w regulaminie, "Traktuj innych tak, jak chcesz aby Ciebie traktowano."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 12:00, milten6 napisał:

Dlatego, przestrzegajmy pewnego hasła w regulaminie, "Traktuj innych tak, jak chcesz aby
Ciebie traktowano."

Wiesz...Ale niektórzy lubią się sami z Ciebie śmiać :)
"Jeśli potrafisz śmiać się z samego siebie, będziesz miał zabawę do końca życia. "

Zastępczy ojciec
Pewne amerykańskie małżeństwo, w którym mężczyzna nie mógł niestety mieć dzieci, postanowiło skorzystać z usług tzw. zastępczego ojca. Po dokonaniu wszelkich niezbędnych ustaleń i formalności małżonek wyszedł na golfa, zostawiając żonę w oczekiwaniu na przybycie "specjalisty". Przypadek sprawił, że w tym samym dniu w miasteczku zjawił się objazdowy fotograf, specjalizujący się w zdjęciach dzieci. Zadzwonił do drzwi w nadziei na zarobek.
-Dzień dobry, madame, ja jestem..
-Ależ wiem, oczekiwałam pana - odpowiada kobieta i prowadzi go do środka.
-Ooo, doprawdy? - zdziwił się fotograf. - Ja, widzi pani, specjalizuję się w dzieciach...
-Wspaniale, właśnie o to chodziło mężowi i mnie. - mówi kobieta i po chwili pyta spłoniona z emocji: - To gdzie zaczniemy?
-No cóż - odpowiada fotograf - myślę, że może pani zdać się zupełnie na mnie. Mam duże doświadczenie. Z reguły zaczynam w kąpieli, tak ze dwa - trzy razy, później zwykle ze dwie pozycje na kanapie, w fotelu i z pewnością parę w łóżku. Nieraz doskonałe efekty osiąga się na dywanie w salonie... Naprawdę można się wyluzować...
"Dywan w salonie..." - Myśli kobieta. - "Nic dziwnego, że mnie i Harry`emu
nic nie wychodziło..."
-Droga pani, nie mogę gwarantować, że każde będzie udane. - kontynuuje fotograf. - Ale jeżeli wypróbuje się kilkanaście pozycji, jeżeli strzelę z sześciu - siedmiu różnych kątów, wówczas jestem pewien, że będzie pani
zadowolona z rezultatu...
Kobieta z wrażenia zaczęła wachlować się gazetą, a facet nawija dalej:
-Musi się pani również liczyć z tym, że w tym zawodzie, podczas roboty, człowiek cały czas jest w ruchu. Kręcę się tu i tam, wchodzę i wychodzę nieraz kilkanaście razy w ciągu minuty, ale proszę mi wierzyć, że rezultaty
mojej pracy rzadko zawodzą oczekiwania...
Kobieta usiadła przy otwartym oknie, spocona z wrażenia...
-Ha! A żeby pani widziała, jak wspaniale wyszły mi pewne bliźniaki! Zwłaszcza biorąc pod uwagę trudności, jakie ich matka robiła mi przy współpracy...
-Taka była trudna? - spytała mdlejącym głosem kobieta.
-Straszliwie... Żeby uczciwie zrobić robotę, musieliśmy pójść do parku. Ale był cyrk! Ludzie tłoczyli się dookoła ze wszystkich stron, żeby zobaczyć mnie w akcji... TRZY GODZINY! Proszę sobie tylko wyobrazić: TRZY GODZINY ciężkiej fizycznej pracy! Matka cały czas się darła i jęczała tak głośno, że z trudem mogłem się skoncentrować. W końcu musiałem się spieszyć, bo zaczynało się robić ciemno. Ale naprawdę się wkurzyłem, kiedy wiewiórki zaczęły mi obgryzać sprzęt...
-Sprzęt... - głos kobiety był ledwo słyszalny. - Chce pan powiedzieć,że wiewiórki naprawdę obgryzły panu... khem.. sprzęt..?
-Hehehe, a skądże, połamałyby sobie zęby, twardy jest jak hartowana stal... No cóż, jestem gotów, rozstawię tylko statyw i możemy się zabierać do roboty.
-STATYW ?
-No a jakże, musze na czymś oprzeć tę armatę, za ciężka jest, żeby ją stale nosić... Proszę pani! Proszę pani! Jasna cholera, ZEMDLAŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co innego, koleś chyba nie zdaje sobie sprawy, że cinus'' postraszył go banem i groźba jest prawdziwa :P.

Dnia 01.07.2007 o 12:02, Mr.M napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Obi-wan Kenobii

Dnia 01.07.2007 o 12:02, Mr.M napisał:

Wiesz...Ale niektórzy lubią się sami z Ciebie śmiać :)
"Jeśli potrafisz śmiać się z samego siebie, będziesz miał zabawę do końca życia. "


Ze mnie, czy z siebie? W końcu co innego nabijać się z samego siebie, niż z drugiej osoby :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata ostatnio przeglądał na allegro maszyny i zauważył taki napis:
Mam na sprzedaż Claas Temis w bdb stanie
Skrzynia manualna bez żadnych komputerów
Udzielamy gwarancji na wszytki sprzęt sprzedawany przez naszą firmę
Pełen serwis dla klijętów

To jest real opis. Serio ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 17:42, Mr.M napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=204&pid=3278 ...
bez komentarza... koleś jest niezły... -.-''

To miało być śmieszne? Rozumiem, nie można się zapytać jak człowiek, bo od razu wyśmianie przez pozostałych... przecież nie musiał od razu wiedzieć, to chyba raczej nie było stwierdzone w regulaminie... eh moim zdaniem kwasem jesteś ty, próbując pokazać takie coś. Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut

Może i to było głupie z mojej strony ;) Wg mnie to logiczne, że swój gs robi się tak, żeby to właśnie autorowi podobał się najbardziej , więc moim zdaniem każdemu jego własny sajt (jak już się za niego zabiera :) ) powinien być najciekawszy właśnie dla niego ;) Sorka, jakby coś ;)

Pozdrawiam w ukłonach,
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 19:10, Sith66 napisał:


W regulaminie nie jest chyba stwierdzone że nie można głosować na siebie.
Głupio by było jakby wszyscy dali sobie dziesięć pkt, a ja nie bo bym nie wiedział.


Ok, sorka, może i tak, ale jakoś mnie to zdziwiło, ot co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się