SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 12:15, Darkstar181 napisał:

Heh, słyszałem skróconą wersję. W niej zamiast Hiszpanów byli Kanadyjczycy, a za latarnię robił
statek zakotwiczony na stałe... ale chyba Twoja wersja jest tą prawdziwą.

A ja widzialem wersje z latarnia i Kanada :) Byla podobna do tej zaprezentowanej, ale ostatnio odpowiedz latarnii to bylo "Mowi latarnia morska - wasz wybor", a nie taka dluga jak tutaj.

Mysle, ze to nie jest autentyk - zbyt duzo roznych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 12:15, Darkstar181 napisał:

Heh, słyszałem skróconą wersję. W niej zamiast Hiszpanów byli Kanadyjczycy, a za latarnię robił
statek zakotwiczony na stałe... ale chyba Twoja wersja jest tą prawdziwą.

Może i jest prawdziwa kto ją wie;) Ale wystarczy, ze jest zabawna;] Ja gdy to przeczytałem to nie mogłem usiedzieć ze śmiechu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wrzuciłem w google "A-853 Finisterra" i okazuje się że ta historyjka jest znana chyba każdym języku na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 12:31, Lucek napisał:

Przy okazji wrzuciłem w google "A-853 Finisterra" i okazuje się że ta historyjka jest znana
chyba każdym języku na świecie :D


To być może jest prawdziwa;)
le i gdyby nawet nie była to jest zabawna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:04, RRohen napisał:


Wie ktoś co on naprawdę mówi? Bardzo mnie to ciekawi, a niemieckiego na tyle nie znam żeby go dobrze zrozumieć (tylko części zdania).
Kurde myślę ze to nie jest na prawdę kręcone, tylko na jazdę. Jeśli jednak nie to ... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę obrazków, animacji, wycinki komiksów, mam nadzieje że chodź jeden się nie powtórzy ;)
BTW: czy można dawać obrazki o charakterze politycznym? Bo jakoś ich tu nie widziałem ;)

20070704134812

20070704134907

20070704134948

20070704135002

20070704135019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 11:42, wdowiakm napisał:

PRAWDZIWA ROZMOWA NAGRANA NA MORSKIEJ CZĘSTOTLIWOSCI ALARMOWEJ CANAL 106,
NA WYBRZEŻU FINISTERRA (GALICJA) POMIĘDZY HISZPANAMI A AMERYKANAMI 16
PAŹDZIERNIKA 1997 ROKU :


Lol, niezłe xD Normalnie można wykitować ze śmiechu ^^
Ciekawe, co zrobili Amerykanie, jak się dowiedzieli, kto z nimi gada i z jakiego miejsca xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:50, Bodasz napisał:

Parę obrazków, animacji, wycinki komiksów, mam nadzieje że chodź jeden się nie powtórzy ;)
BTW: czy można dawać obrazki o charakterze politycznym? Bo jakoś ich tu nie widziałem ;)

Hehe, spoko. To pierwsze wymiata :-D Choć user może to potraktować jako zniewagę ;P Drugie średnie, trzecie dobre ale powinieneś dodać cenzurę ^_^ czwarte to samo - dobre a piąte średnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:50, Bodasz napisał:

Parę obrazków, animacji, wycinki komiksów, mam nadzieje że chodź jeden się nie powtórzy ;)


Jeden (ten pierwszy) się powtórzył ^^ Ale reszta extra, nie będę komentował z osobna, bo wszystkie miodne xD

Dnia 04.07.2007 o 13:50, Bodasz napisał:

BTW: czy można dawać obrazki o charakterze politycznym? Bo jakoś ich tu nie widziałem ;)


Chyba można, zdaje mi się, że kilka już tu widziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

póki co Trybunał Konstytucyjny powstrzymuje kaczki przed wprowadzeniem monarchii bliźniaczej, więc jak najbardziej można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie ten link http://www.[m](chodzi mi o tą wiadomośc)
Już sam nie wiem czy to jest polska strona czy angielska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 14:34, Lisun napisał:


Post ten został zedytowany przez moderatora w celu usunięcia z niego treści nieprzyzwoitych, czyli takich łamiących regulamin. Po tej interwencji modek zostawił standardowe [M] ([m])... i stąd wynika zauważona przez ciebie "krótkość" zalinkowanego postu... Tak czy tak nic śmiesznego w nim nie ma i nie wiem po co dałeś to do kwasów... być może nie wiedziałeś o co chodzi z tym "[m]", oczywiście każdy ma prawo do nie wiedzy, niezależnie od czasu przebytego na forum, doświadczenia i wysokości "nic nie znaczących" rang forumowych... jakby co to już wiesz co oznacza ten znaczek ([m])... oczywiście nie chciałem cię tym postem obrazić, jak byś tą obraże poczuł (tak na wszelki wypadek to piszę).


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

hunter hunter, tak to jest jak sie mówi a sie nie wie. chodzi o to, że koleś dał chyba z 8 pustych postów z samymi enterami, albo czymś takim- każdy taki post miał długośc kilkunastu ekranów i był pusty, powycinałem te entery i teraz tak to wygląda że jest samo [m]
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:54, Budo napisał:

No, dobre jest, ale tutaj w kwasach było już chyba z 5 razy ;]


Tego nie wiedziałem;) następnym razem sprawdzę;))
Mam jeszcze jeden fajny kawał ale nie będę go tutaj zamieszczał ze względu na wulgarne słownictwo;]
Ale jak usłyszałem go to spadłem z krzesła;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się