SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

To akuratnie ciekawy przypadek :)

Teraz siedze akuratnie w UK, i widzialem wiele ciekawych rzeczy. Jednak i tak najsmieszniejsze sa momenty, jak Polak sie probuje dogadac z Anglikiem, gdzie pierwszy mowi po Polsku, drugi po Angielsku. I co najciekawsze, to sie dogaduja :) Na plotach tez czesto juz widac ogloszenia w naszym rodzimym jezyku, w pelni poprawne. No, moze poza spafaczami na ktorych trafilem :P

Kffiatki takie sa bardzo ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:22, kordzio1 napisał:

angole takie cos tam gdzie teraz pracuje wywiesili :)


Hehe, przypomina mi się "ja puszka metalowa". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 19:29, ReNeG4De napisał:

Idiotyzm. Uczyć się wiary, i żeby jeszcze do średniej się wliczało :/

nie do końca, o ile się orientuję to do średniej będą się wliczać wszystkie przedmioty nieobowiązkowe (i właśnie w ten sposób załapała się do niej religia/etyka). inna sprawa że to znacznie zwiększy frekwencję na religii, bo sobie uczniowie dzięki niej bez najmniejszego problemu średnią podniosą, i chyba o to chodzi ministerstwu, żeby uczniowie wyglądali na mądrzejszych w statystykach (a może przy okazji mózg któremuś niewierzącemu uda się wyprać na religii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:00, sig. napisał:

> Idiotyzm. Uczyć się wiary, i żeby jeszcze do średniej się wliczało :/
nie do końca, o ile się orientuję to do średniej będą się wliczać wszystkie przedmioty nieobowiązkowe
(i właśnie w ten sposób załapała się do niej religia/etyka). inna sprawa że to znacznie zwiększy
frekwencję na religii, bo sobie uczniowie dzięki niej bez najmniejszego problemu średnią podniosą,
i chyba o to chodzi ministerstwu, żeby uczniowie wyglądali na mądrzejszych w statystykach (a
może przy okazji mózg któremuś niewierzącemu uda się wyprać na religii)



Heh, ja miałem 3 z religii, więc to nie jest tak pięknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:22, kordzio1 napisał:

angole takie cos tam gdzie teraz pracuje wywiesili :) chcieli pokazac chyba jakimi znawcami
jezyow sa, ale chyba slabo im wyszlo :P zrobili to po to aby polacy sie z nich nie smiali po
polsku, bo wtedy nie wiedza nawet ze ich obrazaja, a jak sie po takim tekscie nie smiac :D


Hmm, rzeczywiście im nie wyszło. Wygląda na typowo słownikowe tłumaczenie, przy praktycznie zerowej znajomości gramatyki :). Może im powiesz prawdę o tym tekście ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:00, sig. napisał:

inna sprawa że to znacznie zwiększy
frekwencję na religii, bo sobie uczniowie dzięki niej bez najmniejszego problemu średnią podniosą,

U mnie w szkole wcale nie trzeba było chodzić, żeby komuś 5 wyszło :/ W podstawówce chodzili wszyscy, ale nawet nie trzeba było nic umieć, bo xiądz nie stawiał ocen niższych niż 4, żeby właśnie problemu nikomu nie robić. W gimie nawet nie trzeba było chodzić, żeby mieć 4.

Dnia 13.07.2007 o 21:00, sig. napisał:

i chyba o to chodzi ministerstwu, żeby uczniowie wyglądali na mądrzejszych w statystykach

Wątpię czy jakiegoś wysokoopłacanego pana z ministerstwa obchodzą wyniki uczniów ;)

Dnia 13.07.2007 o 21:00, sig. napisał:

(a
może przy okazji mózg któremuś niewierzącemu uda się wyprać na religii)

Niewierzący nie chodzą na religię. I nici z nawróceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:12, Ninger napisał:

Niewierzący nie chodzą na religię. I nici z nawróceń.

jak się okaże że ocena się liczy (dotąd nie miała znaczenia), a etyki w ich szkole brak to zaczną chodzić. po prostu wyklepią "na blachę" stosowne formułki i już średnia w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ocen wliczajacych sie z religii - mi tam pasuje :P
Wystarczy, ze uczeszczasz na mniejszych, wiekszych akcjach charetatywnych(nie wszystkich) i masz na 80% bedziesz miec 6 z religii :)

A tu kawal mojej wlasnej roboty:
-ej co tam masz - maly gaszcz czy dzika puszcze?
-Eee... jeszcze wiecej niz te drugie, pare razy juz sie zgubilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2007 o 21:15, Gol Galad napisał:

A tu kawal mojej wlasnej roboty:
-ej co tam masz - maly gaszcz czy dzika puszcze?
-Eee... jeszcze wiecej niz te drugie, pare razy juz sie zgubilem.

Ten kawał jest taki sam jak lokata...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

< bez jaj, to

Dnia 13.07.2007 o 23:00, Mr.M napisał:

jakaś paranoja... ><


Mhm. A już szczególnie artykuł o satanizmie. Nie słucham metalu, nie za bardzo się nim interesuje, ale, do cholery, dlaczego od razu go porównują z satanizmem?! To oznacza, że każdy kto go słucha codziennie obdziera kota ze skóry i gotuje w garnku murzyna? Sam czasami słucham Dream Theater. I co to oznacza? Że mam zacząć zabijać niewinne koty w imieniu szatana?! Paranoja, paranoja, paranoja, paranoja!
Eh, przynajmniej się wyżyłem na tym artykule :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To coś z tej beczki, tak samo idiotyzm , a niektóre artykuły mnie ... :) Nie będę mówił, bo regulamin zabrania :) Ale serio... Albo czytam Harrego Pottera i co, jestem opętany? >.<

ja nei mogę, ten kraj się wali... :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(A może przy okazji mózg któremuś niewierzącemu uda się wyprać na religii)
Niewierzący nie chodzą na religię. I nici z nawróceń.
A tak apropos, ja jestem niewierzący, ale chodzę na Religię. Miałem oceny 1,1, 2, 4, 5 i ksiądz powiedział, że mi trochę naciągnie ocene i dostałem 5. Uważam, że pomysł by religia się wliczała jest bezsensowny. I tak 95% księży, nie bierze tych zajęć na poważnie i wpisuje 5 z góry na dół. ;/ A żeby niebyło że ja tak OT to kawały(bez sensu):

Jedzie baba na wózku i się śmieje, że jej się kółka kręcą.

Idzie baba schodami i się śmieje, że winda nie działa.

Wsiadł facet do okrągłej windy i siadł w koncie.

Wsiadł facet do windy, a tam schody.

- Blondynka i brunetka skaczą z dachu. Która spadnie pierwsza?
- Brunetka.
- Dlaczego?
- Bo blondynka w ostatniej chwili, chwyci się krawężnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 01:12, Sephirath napisał:

Ludzie - KONIECZNIE - zwykłe trailery Simpsonów sobie sami znajdziecie, ale to...
http://pl.youtube.com/watch?v=5XQ_GWKvDE0 - KONIECZNIE powtarzam :D

Heh, sytuacja jak to w rodzince Simpsonów, apsurdalna choć pomysł ciekawy xD
Mnie nie rozbawiła...No ale przecież nie mogła bo rodziców bym zbudził a wtedy...nie było by niczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się