SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2007 o 19:21, karollek napisał:

Znalazlem jeszcze smieszna animacje z Wii i jej tatuskiem ;)


Powiedz mi, bo chyba nie rozumiem... to "i jej tatuskiem" to co ma oznaczać? :s
Może mam za słabe okluary, ale ja tu widzę Gates''a :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 19:59, Mr.M napisał:

Powiedz mi, bo chyba nie rozumiem... to "i jej tatuskiem" to co ma oznaczać? :s
Może mam za słabe okluary, ale ja tu widzę Gates''a :s


Tu chyba sie troszke zapędził bo wkońcu Wii to Nintendo, a nie Microsoft.
Sam sie dziwiłem jakim tatuśkiem. Ale filmik jest przedni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2007 o 20:07, wip_01 napisał:


Tu chyba sie troszke zapędził bo wkońcu Wii to Nintendo, a nie Microsoft.

No właśnie, też padłem :)

Dnia 16.07.2007 o 20:07, wip_01 napisał:

Ale filmik jest przedni :D


Tu się zgodzę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:14, Arkads napisał:

O ile mi się nie zdaje, to Wii jest najtańszą konsolą spośród Xbox''a 360 i PS3.


No właśnie ^^ Bo jest ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem to tak, że Wii jest konsolą next-gen, dużo droższą od PS2. Przecież nie każdy jest chętny do wydania 1000 zł na konsolę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała porcja ulubionych kawałów:PP

Rybak złowił rybę. Podchodzi do niego ksiądz:Jaka duża ryba! Ładnego skurwiela złowiłem, nie? Proszę pana, tak przy księdzu przeklinać! Ale nie, to nazwa tej ryby. Aha, to poproszę tego skurwiela. Przyszedł ksiądz na plebanie mówi do siostry zakonnej: Siostro, proszę oprawić tego skurwiela. Co też ja od księdza słysze, tak przeklinać! Ale nie, to nazwa tej ryby. Aha, to zaraz oprawie skurwiela. Oprawiła, zaniosła do kucharki. Proszę usmażyć tego skurwiela. Co też ja od siostry słyszę, tak przeklinać!! Ale nie, to nazwa tej ryby. Aha, to zaraz usmażę skurwiela. Przyszedł biskup na obiad, główne danie: ryba. Biskup: Jaka wielka ta ryba! Ja tego skurwiela kupiłem-mówi ksiądz. A ja oprawiłam: dodaje siostra. A ja usmażyłam tego skurwiela: dodaje kucharka. Biskup zrobił na nich oczy, roześmiał się, wyjmuje flaszke i mówi: Kur** widze że tu sami swoi!

Był dyplomata, co co drugie słowo wciskał kur**. Miał pojechać na spotkanie z prezydentem, ale minister powiedział, że nie może przy nim tak przeklinać. Ale to takie przyzwyczajenie, panie ministrze. To niech pan zamiast kur**, mówi żaba, dobrze. Dobrze. Uczył się dyplomata tej żaby tydzień, i w końcu nadszedł czas wizyty.Wszystko idzie gładko, nagle dyplomata potknął się i upadł. O żaba! A prezydent na to: A jak tu ta kur** weszła?!

I jeszcze jeden krótki, ale ulubiony.

McGyvera wsadzili do więzienia. Myśli jak uciec. Zwraca się do współwięźnia: masz puszke po fasoli i scyzoryk? Nie. No to nici z helikopterka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się