SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2007 o 21:43, Spitfire14 napisał:

Mała porcja ulubionych kawałów:PP

Rybak złowił rybę. Podchodzi do niego ksiądz:Jaka duża ryba! Ładnego skurwiela złowiłem, nie?
Proszę pana, tak przy księdzu przeklinać! Ale nie, to nazwa tej ryby. Aha, to poproszę tego
skurwiela. Przyszedł ksiądz na plebanie mówi do siostry zakonnej: Siostro, proszę oprawić tego
skurwiela. Co też ja od księdza słysze, tak przeklinać! Ale nie, to nazwa tej ryby. Aha, to
zaraz oprawie skurwiela. Oprawiła, zaniosła do kucharki. Proszę usmażyć tego skurwiela. Co
też ja od siostry słyszę, tak przeklinać!! Ale nie, to nazwa tej ryby. Aha, to zaraz usmażę
skurwiela. Przyszedł biskup na obiad, główne danie: ryba. Biskup: Jaka wielka ta ryba! Ja tego
skurwiela kupiłem-mówi ksiądz. A ja oprawiłam: dodaje siostra. A ja usmażyłam tego skurwiela:
dodaje kucharka. Biskup zrobił na nich oczy, roześmiał się, wyjmuje flaszke i mówi: Kur** widze
że tu sami swoi!

Był dyplomata, co co drugie słowo wciskał kur**. Miał pojechać na spotkanie z prezydentem,
ale minister powiedział, że nie może przy nim tak przeklinać. Ale to takie przyzwyczajenie,
panie ministrze. To niech pan zamiast kur**, mówi żaba, dobrze. Dobrze. Uczył się dyplomata
tej żaby tydzień, i w końcu nadszedł czas wizyty.Wszystko idzie gładko, nagle dyplomata potknął
się i upadł. O żaba! A prezydent na to: A jak tu ta kur** weszła?!

I jeszcze jeden krótki, ale ulubiony.

McGyvera wsadzili do więzienia. Myśli jak uciec. Zwraca się do współwięźnia: masz puszke po
fasoli i scyzoryk? Nie. No to nici z helikopterka....

ten pierwszy kawal super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:43, Spitfire14 napisał:

Mała porcja ulubionych kawałów:PP
...


Nawet fajne kawały ;-). Dzięki za poprawienie humoru ... odrobinę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie bardzo rozsmieszylo porownanie z zeszlego numeru cd action ,, skoro czlowiek moze byc szmata to dlaczego szczoteczka nie dentysta,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 23:03, gogiell napisał:

> > TERAZ TRZYMAJCIE SIĘ FOTELI HINDUSKI HORROR :D :D :D
> > http://www.youtube.com/watch?v=LbvP7dT3Dx0
> Hinduski horror a lá Jackson, pierwsza klasa! Superprodukcja wprost z Bolywood! O malo
nie
> spadlem z krzesla...
Nie spadłeś bo upewniłem wcześniej o "grozie" tego filmu :)

Fakt, to byl sarkazm :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Taki jest efekt, gdy w boksach siedzą ludzie nie mający pojęcia o aerodynamice... Albo źle mu ustawili spoiler (odwrotnie!?) albo aktywny element (o ile takowe były wtedy dopuszczalne) wygiął się za mocno i w efekcie zamiast dociskać do podłoża, unosił. Film instruktażowy "Effects of wrong rear wing settings" :D Swoją drogą niezła wtopa... Wyścig prestiżowy (Le Mans, widać po torze) i taka wtopa w Mercedesie CLK-GTR (chociaż tego nie jestem na 100% pewien) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten dowcip mnie rozwalił xD

Po latach spotkało sie trzech przyjaciół z LO. Chcąc, nie chcąc rozmowa zeszła na teściowe.
- Ja - mówi ten z IVd który skończył medycynę - załatwię gdzieś cyjanek i dodam ku*wie do kawy.
Ten po politechnice ( z IV c), zapodaje swój pomysł :
- Wezmę ku*wa pożyczkę, kupie starej* Renault Clio i przetnę przewody hamulcowe. Niech sie rozwali na drzewie*.
Gość z klasy sportowej, którego losy rzuciły na AR, mówi :
- A ja kupie dwadzieścia tabletek Ibupromu, wezmę to wszystko do gęby, przeżuje, zrobię z tego kule, wysuszę ja w mikrofali, i zostawię na stole w kuchni.
- Ale po co ? - pytają koledzy
- Wejdzie ta stara raszpla do kuchni, zobaczy kule i powie " Ale wielka tabletka Ibupromu". A ja wtedy wypadnę z łazienki i pie*dolne ja siekiera w plecy.

Ponieważ dowcip był, aż ponadto wulgarny znak * oznacza zmienioną treść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 00:03, jcl99 napisał:

Ten dowcip mnie rozwalił xD

Dodaj i mnie do grupy rozwalonych :D Genialny dowcip :D

Ode mnie obrazek - protest. Bo kobiety upierają się, że to my, faceci, bez przerwy myślimy o seksie... ;]

20070717092617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 10:47, wip_01 napisał:

Nie ma to jak pomysłowość mieszkańców miasta Łodzi ^^



heh... Niezłe ^^ Ciekawe, co na to kochany prezydent ^^

---
Coś ode mnie, niby zwyczajne info, że jest konserwacja serwerów, ale jednak niezwyczajne ^^

20070717115037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się