SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2007 o 17:46, gogiell napisał:

Ale na razie sprawa ucichła. Liczę że ten żartowniś dostanie bana ale to nic nie da bo ma pewnie
2-gie konto :/


Mam takie przeczucie, że to jakiś z doświadczony userów się zabawił, choć mogę sie mylić... każdy to mogł być... jeśli dowcipas ma zmienne IP nic mu nie zrobią... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 17:51, Phelela napisał:

http://oniet.o0o.pl/info Macie tutaj świetnego linka żeby wkręcić jakąś osobe mnie kolega nabrał
nabierzcie też innych :D


Tu to już nikogo nie nabierzesz... było ten linku tu podawany... heh, łatwo tak kogoś wkręcić..


Przygotowanie fałszywego artykułu: 3 minuty, wysłanie linka do znajomego: 5 sekund, satysfakcja z leżenia na podłodze i kwiczenia ze śmiechu z udanego wkrętu: bezcenne ;)

:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 17:53, RRohen napisał:

to już było pare dni temu


Heh. Codziennie robi się tu tyle stron, że nie można kontrolować czy to już było czy nie :> I weź to pod uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:43, Liqid napisał:

Zobaczcie tylko na te dwa posty :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=37954
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=37955
Koleś miał wenę xD Poza tym nie skomentuję :D

Nie no to jest świetne xD Koleś albo se jaja robił, albo to któryś z Modków nas (userów forum gram.pl) szpieguje ;P
hunter22
Może trochę jest w tym prawdy, ktoś doświadczony zrobił sobie żart, na innym koncie. Cóż ciekawe jak zakończy się owa sytuacja? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Muszę przyznać, że ja także się nabrałem- nawet opis na gg sobie o tym zrobiłem. ;] Jednak nie sądzę, że to żart doświadczonego forumowicza- chyba że byłby on tak głupi lub ma zgodę modków na piśmie ;) W końcu to największa pseudomoderatorka jaką widziałem. Jednak wiedział czyj avatar sobie wybrać- w końcu spośród moderatorów to Budo najwięcej się tam wypowiada. Już sam nie wiem, co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 17:57, boduczek napisał:

Nie no to jest świetne xD Koleś albo se jaja robił, albo to któryś z Modków nas (userów forum
gram.pl) szpieguje ;P


Moderatorowi nie wypada takich czynów karygodnych na naszym pięknym forum czynić (:P)... no ale w necie łatwo zachować anonimowość (zmienne IP), więc kazdy może się powygłupiać...

Dnia 17.07.2007 o 17:57, boduczek napisał:

hunter22
Może trochę jest w tym prawdy, ktoś doświadczony zrobił sobie żart, na innym koncie. Cóż ciekawe
jak zakończy się owa sytuacja? ;-)


Wydaje mi się, że sytuacja już się zakończyła "cichym" banem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2007 o 18:03, hunter22 napisał:

Moderatorowi nie wypada takich czynów karygodnych na naszym pięknym forum czynić (:P)... no
ale w necie łatwo zachować anonimowość (zmienne IP), więc kazdy może się powygłupiać...

Nie wypada, co nie oznacza,że tak nie robią ;P Np. Ty możesz być drugim kontem walgierza albo Buda ;D Tylko w jakim celu robić takie głupie, bo innego określenia nie znajduję, żarty?

Dnia 17.07.2007 o 18:03, hunter22 napisał:

Wydaje mi się, że sytuacja już się zakończyła "cichym" banem...

Dlaczego cichym? Z wypowiedzi i namacalnych dowodów sig''a. wychodzi,że owy ban nie był cichy...
sig.
Dziękuje za informację ;) Teraz już wiem czym to grozi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowcip dnia:

Dwóch żonatych mężczyzn opowiada o tym, jak to ich połowice są naiwne.
Pierwszy:
- Moja żona chodzi na lekcje jazdy. To trwa i trwa, ale ona nie daje za wygraną. A jest tak naiwna, że myśli, że gdy zrobi prawo jazdy, ja dam jej samochód do prowadzenia.
Drugi:
- To jeszcze nic. Oto moja żona jedzie sama na wakacje. Pakuje się. Ja widzę, że wkłada do walizki kilkanaście prezerwatyw. To przecież szczyt naiwności! Ona myśli, że ja będę do niej dojeżdżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2007 o 18:28, boduczek napisał:

> Wydaje mi się, że sytuacja już się zakończyła "cichym" banem...
Dlaczego cichym? Z wypowiedzi i namacalnych dowodów sig''a. wychodzi,że owy ban nie był cichy...


Po prostu nie wiedziałem, że w gdzieś, w temacie którego nie śledzę na co dzień ów osobnik został zbanowany... dlatego napisałem o cichym banie, który tak naprawdę taki cichu nie był... człowiek wszystkiego nie wie i stąd wynika dziwność mojej wypowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2007 o 18:38, hunter22 napisał:

Po prostu nie wiedziałem, że w gdzieś, w temacie którego nie śledzę na co dzień ów osobnik
został zbanowany... dlatego napisałem o cichym banie, który tak naprawdę taki cichu nie był...
człowiek wszystkiego nie wie i stąd wynika dziwność mojej wypowiedzi :D

Rozumię Cię, nie musisz się tłumaczyć :) Za to ja w tym temacie jestem zawsze :P
Dobra zakończmy już ten offtop :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję męskiego towarzysza, rasa nie ma znaczenia. Jestem ladna dziewczyna, która UWIELBIA sie bawic. Lubie dlugie spacery po lesie, jazde w twoim samochodzie, polowanie, obozy, wyjazdy na ryby i zasypianie przy ognisku. Koolacje przy swiecach sprawiaja, ze bede jadla ci z reki. Dotknij mnie w odpowiedni sposób i patrz, jak zareaguje. Będę stala przy drzwiach, kiedy wrocisz z pracy, majac na sobie tylko to, co dala mi natura. Wez mnie, jestem twoja. Dzwon 555-61362334 i pytaj o Daisy.
Ponad 15000 facetów dowiedzialo sie, ze zadzwonili do lokalnego oddzialu Amerykanskiego Towarzystwa Humanitarnego (Humane Society) w sprawie 8-tygodniowej bezdomnej suczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się