SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 21:00, Ronx napisał:

Eee mi tam szkoda tej świniki, że ktoś se z niej polewke robi i to publicznie :/ Jak dla mnie
wcale nie śmieszne, no chyba, że ta świnka jest po prostu do sprzedania to co innego :P


A jak robili sobie polewke nie ze świni tylko z człowieka, a konkretniej Pana Krzysztofa Kononowicza to nikomu nie było go szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leże i kwiczę :D :D :D :D :D :D :D
Świetny kwaaaaaaaaaaahhhhhahhh :D :D :D Przepraszam kwas ale to mnie dobijaa :D:DD:D:D:D::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie przystopujcie z tymi komentarzami "Hahahah! LOL! ROTFL! Normalnie ten kwas mnie rozwalił! Haaahhhhhaaa! Leżę i kwiczę na podłodze! LOL!".

W tym temacie chciałbym zobaczyć, przeczytać itp. kwasy, a nie jakieś tępe komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:07, pan m. napisał:

Dobre HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 22:17, PRINCE JANEK napisał:


Dobra, ale rzucacie tymi linkami, jak ktoś będzie chciał to sobie wejdzie na tą stronę i sobie obejrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh w dzisiejszym Szkle Kontaktowym był pewien niezły dowcip;>
Dzwoni ojciec rydzyk do pałacu prezydenckiego:
- Halo, halo, Jarosław?
- Nie tu Lech.
- A to przepraszam
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się