SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Przeglądalem kolejne rozmówki na bashu i nie moglem sie powstrzymac przed zamieszczeniem ich, niestety niektóre z nich są o tresciach zbyt wulgarnych, by je publikowac na gram.pl :/
---
<Majka> Miłych snow, snij o mnie.
<Ziolopex> Zdecyduj sie.
---
<Geohound> Bierz przykad z Rosjan. Dla nich 40 stopni to nie mróz, 40 kilometrów to kawałczek, a 40% to nie wódka...
---
<DiziXagi> na jakiejs mocno zakrapianej imprezie, ktos puscil plote ze pod wanna jest skarb, no jak zawsze w takich sytuacjach, ludzie sa bardzo podatni na sugestie i poszli tam z tluczkami do miesa z mlotkami ktos znalazl łom, przesuneli wanne zaczeli naparzac w podloge, juz po dluzszej chwili ladowania w podloge przebili sie do sasiada ... ktory czekal na nich tam zwabiony dziwnymi dzwiekami ... "pracujacy" popatrzyli na niego i wyskoczyli do niego z tekstem .. "
<DiziXagi> Oddawaj skarb Ku***
---
<milusia14> HEJ KTO POKLIKA?
<m3lvin> nie pisz z CAPSLOCKIEM !
<milusia14> A JEST TU WOGOLE TAKI???????
---
<Remus> kobiety to słaba płeć...
<Syriusz> tak? to spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę...
---
<sw4455> office - 390 zl
<sw4455> windows - 5xx zl
<sw4455> zdziwienie policji ze masz orginalne oprogramowanie - bezcenne
---
<MoD> terroryści zajęli gorzelnię
<MoD> od 5 dni nie mogą sformułować swoich żądań...
---
<ktos> przyszła dzisiaj jakaś kobita wkurzona bo nie mamy bezprzewodowych zasilaczy
<ja> czego?
<ktos> tak właśnie spytałem
<ktos> może chce zasilacz do bezprzewodowego routera czy co?
<ktos> a ona ze nie nie, czytałam na waszej stronie o tym, chcę go chcę go
<ktos> wkurzyła się kiedy jej powiedziałem że taka technologia nie istnieje
<ja> heh
<ktos> próbowałem być miły, ale doprowadziła mnie do tego, że powiedziałem ”proszę wrócić za 30 lat”
<ktos> “zdobędziemy tajne pozytronowe osłony defleksyjne i bezprzewodowe zasilacze staną się rzeczywistością”
<ja> tyle zachodu żeby być dupkiem wobec biednej kobiety
<ktos> to ona rzuciła mi w twarz że chce się widzieć z kierownikiem
<ktos> powiedziałem jej że właśnie się teleportował na zebranie firmowe do Tokyo
---
<mariniro> kurde, wez tu wracaj po zmroku do domu
<mariniro> ide sobie od dziewczyny
<mariniro> podbija do mnie dwoch typow i chca mnie skroic
<mariniro> psiknalem na nich gazem, dostali po strzale i sie zaczeli na ziemi zwijac
<dzejson> i co, zwiales?
<mariniro> no zwialem, tylko najpierw przeszukalem ich, zeby przypadkiem jakiejs kasy nie mieli itp.
<dzejson> mieli? :>
<mariniro> nie mieli
<mariniro> a wlasnie, chcesz moze kupic motorolke v3 albo nokie e65? wygladaja na malo uzywane
<dzejson> ...
---
<Agan> Tymbark zabija....
<Cirr> Jak to ?
<Cirr> Zabija ?
<Agan> tak sie dzis chlastnelem w palca ze myslalem ze sie wykrwawie ^_^
<Cirr> kapslem? xD
<Agan> Tak, przy otwieraniu....
<Agan> A pod kapslem pisalo "Moze nastepnym razem"....
---
<retro> Ale błyska z nieba! Będzie burza...
<Debart> ...albo aktualizują zdjęcia na Google Earth.
---
<unknown> jak bedzie po angielsku ''Jezus Chrystus na smierc skazany''?
<kitty> ''Jesus Christ Prison Break''?
---
<Dziedziel> Przedwczoraj policja zamknęła napisy.org , wczoraj hakerzy zamknęli policja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilka autentyków z radia maryja :

Ekspert RM: – Filmy rysunkowe są narzędziem dewastacji psychiki dziecka. Ich bohaterowie są głosicielami satanizmu... na przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.


quiz na antenie RM: – Masz na imię Michał? To pięknie. Pierwsze pytanie naszego quizu brzmi: Nad jakim morzem leży wyspa Kapri?
– A ona leży nad morzem?
– No... każda wyspa leży nad jakimś morzem.
– No to nad jakim ona leży?
– Kto tu w końcu komu zadaje pytania?


Słuchaczka: – Słuchałam pana wypowiedzi i muszę przyznać, że była ona na bardzo niskim poziomie, wręcz na poziomie żenującym.
o. Rydzyk: – Widzicie... to telefonował do Radia Maryja szatan, choć o niewieścim głosie. A jeśli to nie sam szatan dzwonił, to jego niewolnik o imieniu Urszula.


Słuchaczka: – A ci kolarze co to jadą z pielgrzymką do Hiszpanii, to powinni jechać przez Gwadelupę, bo będzie im bliżej.
Prowadzący audycję: – Bardzo dziękujemy za ten telefon, z tym, że w Hiszpanii nie ma Gwadelupy, tylko w Meksyku, a to by było trochę za daleko... ale dziękujemy.


o. Rydzyk: – Ostatecznym celem homoseksualizmu jest walka z Kościołem i zniszczenie Kościoła.


C.D.N ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać że koleś naprawdę ma problemy w życiu ..., ale z drugiej strony od razu sobie ją umyje :D/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała prośba z mojej strony, mógłbyś dawać linki zamiast kopiować te teksty? strasznie toto zawala stronę...
Dziękuje jak ro zrobisz a jak nie to nie.
Dam też jeden mały kwasik:
Idę z dwoma kumplami a naprzeciwko 2 kobiety z dzieckiem (5-6 lat) na rowerku. Idziemy dalej a dziecko nas wymija mówiąc do jednego z kumpli "deeee*iil". Potem obydwie panie nie wiedząc dokładnie z czego sie śmiejemy spytały o co nam chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 00:31, AQ22 napisał:

mała prośba z mojej strony, mógłbyś dawać linki zamiast kopiować te teksty? strasznie toto
zawala stronę...
Dziękuje jak ro zrobisz a jak nie to nie.

M. in. dlatego nie dalem wszystkich txtów z basha w jednym poscie ;) Poza tym na tym forum tekst jest przejzysty i lepiej sie czyta.

Dnia 22.07.2007 o 00:31, AQ22 napisał:

Dam też jeden mały kwasik:
Idę z dwoma kumplami a naprzeciwko 2 kobiety z dzieckiem (5-6 lat) na rowerku. Idziemy dalej
a dziecko nas wymija mówiąc do jednego z kumpli "deeee*iil". Potem obydwie panie nie wiedząc
dokładnie z czego sie śmiejemy spytały o co nam chodzi ;)

Nie skumalem...
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z bratem miałem małą wpadkę z bratem jak graliśmy u niego w THAW''a przez neta.
Otóż jego postać miała nick o nazwie " alex" ( to od jego imienia), znaleźliśmy pewien server, na którym grali Polacy.
Gdy weszliśmy na niego Host napisał do nas :
- nie gramy z dziewczynami...
zanim zdążyliśmy wyjaśnić sprawę to gospodarz wykopał nas z serwera ;/.
Ale potem przynajmniej miałem niezły ubaw z brata :D (ciotecznego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2007 o 00:37, karollek napisał:

> Idę z dwoma kumplami a naprzeciwko 2 kobiety z dzieckiem (5-6 lat) na rowerku. Idziemy
dalej
> a dziecko nas wymija mówiąc do jednego z kumpli "deeee*iil". Potem obydwie panie nie wiedząc

> dokładnie z czego sie śmiejemy spytały o co nam chodzi ;)
Nie skumalem...


Sorry, nie doczytalem... Juz zrozumialem.
---
<strato> Nie moge z opisu kolesia
<strato> "Aniu kocham Cie/Ewelino wczoraj bylo cudownie/U Magdy"
---
<napalona_kasia> ej musze ci coś powiedzieć, tylko nie mów nikomu
<goraca_asia> smialo
<napalona_kasia> tak naprawde nazywam sie Marcin
<goroca_asia> no hej, Jakub jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 23:46, micaa napisał:

Nie władowało zdjęcia ;P

O kurcze...lol xD
Skąd się tacy ludzie biorą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idą sobie dwie łodzie podwodne przez las i jedna mówi do drugiej:
- Pacz telewizor leci! - a druga na to: No to pewnie ma tu gdzieś gniazdko.
HAHAHAHAHA widzę, że sie wam bardzo podobał to opowiem jeszcze jeden...nje to trza zobaczyć live :
http://video.google.pl/videoplay?docid=5140210356144487533&q=disneyland&total=22863&start=0&num=10&so=0&type=search&pl index=0
xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się