SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2007 o 14:19, Budo napisał:

/.../

Nie, wypowiada sie nadal. Nie zbanowałem jego głównego konta, póki co nie widziałem nowych wybryków w jego wykonianiu .


Z drugiej strony jak to raz mu się zdarzyło to niech sobie żyje w spokoju.

Gorzej jakby to miał być np. 3 lub 4 ban i nadal by łamał regulamin jak to bywa i nie rozumiem jak jeszcze takich się spotyka.

pan m.

Dobre to są pomysły pomysłów już na wstępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 19:09, Steven8 napisał:

Wiem, że to offtop, ale można Adminów powiadomić jakoś o takich tematach ?

Mogłeś się o to spytać za pośrednictwem maila do moderatorów... Zaraz, przecież ty właśnie o to pytasz ;)
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=99
Ale jest to trudne do zapamiętania, równie dobrze możesz wpisać w pasek adresu gram http://gram.pl/moderator - zostaniesz przekierowany do formularza...

PRINCE JANEK:

Dnia 29.07.2007 o 19:09, Steven8 napisał:

Hej ile obstawiacie ???

Ten koleś ostatnio różne rzeczy na forum robił, więc -2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale to podpada pod łamanie regulaminu (punkt o wyśmiewaniu innych)... to po ile chcecie? Może zaczniecie obstawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave!
Nie było mnie mnie na forum z 9 dni i po powrocie widzę (przeglądając ostatnie strony forum), że przewinęła się niedawno masa trolli i zakompleksionych nastolatków... Ehhh... Co z takimi robić?... Taka głupota ogarnia niektórych, że żal na to patrzeć. ;/ Kiedyś tak nie było (aż tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fut fut fut fristajlo fut fut fut fut fristajlo laka maka dam tutari buri dam tiri tam tiri ti dam oo łoda masz szaka burdu diem koroda łuskiej burdu diem ajma łajem kosta rał karde ryrdy kyl bylgiem ło ło łee sije sije sing bjee bern tastak sing marmakie sing bieł tiri tiri dam tun tun tari duri dam riti riuti dam tutu rati dam tiri tiri dam rutti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się