SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2007 o 17:03, boduczek napisał:

Hehe, to post mojego byłego kolegi ze szkoły xD Dobrze mu tak. Ciekaw jestem co napisał?

Nie prztocze tego bo niechce dostać bana za zaśmiecanie forum:P Powiem tylko że było tam coś takiego "nadnnsfbndionsaf" pisane tyle razy że nie mógłbym zliczyć linijek tego tekstu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:03, boduczek napisał:

Ciekaw jestem co napisał?

Czasem niektórzy wciskają pierwszy klawisz pianina i jadą na drugi koniec- powstaje coś na kształt muzyki.
"Komendant" zrobił to samo na klawiaturze- powstało coś na kształt posta :P
Ze względu na długość nazwy tematu trochę zmienił się wygląd forum- tu masz screena: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=22580

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 17:03, boduczek napisał:

Hehe, to post mojego byłego kolegi ze szkoły xD Dobrze mu tak. Ciekaw jestem co napisał?

Nic co byłoby zrozumiałe. Zwyczajny bełkot składający się z wielu liter:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 17:08, NuGGet napisał:

Nie prztocze tego bo niechce dostać bana za zaśmiecanie forum:P Powiem tylko że było tam coś
takiego "nadnnsfbndionsaf" pisane tyle razy że nie mógłbym zliczyć linijek tego tekstu:P

Ale mnie chodzi jaki był tytuł tematu tylko jak brzmiał mniej więcej jego post ;) Żeby niekogo nie ukarali - napiszesz mi na gg? :) Aha xD

Damian14BO
Hehe, komendant jest dziwnym, a raczej był dziwnym userem. Mówie tak bo znam go z klasy ;/
Hehe, przynajmniej tutaj pozostanie pamięć po nim xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 17:15, boduczek napisał:

Ale mnie chodzi jaki był tytuł tematu tylko jak brzmiał mniej więcej jego post ;) Żeby niekogo
nie ukarali - napiszesz mi na gg? :) Aha xD

W sumie moge Ci napisać tytuł tutaj:P Było to coś takiego: "aaaaa" tylko że 10 razy dłuższe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 17:12, Darkstar181 napisał:

Nic co byłoby zrozumiałe. Zwyczajny bełkot składający się z wielu liter:)

Tzn. że w poście też takie coś napisał? Z wielu tych samych liter xD
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 17:16, boduczek napisał:

Tzn. że w poście też takie coś napisał? Z wielu tych samych liter xD

Dokładnie.

Dnia 31.07.2007 o 17:16, boduczek napisał:

Pozdrawiam

Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 17:29, Darkstar181 napisał:

Dokładnie.

E... ja to myślałem ,że ten trol coś więcej napisał, bardziej się wysilił,a tak ... ;P Cóż dzięki za informacje ;)

Dnia 31.07.2007 o 17:29, Darkstar181 napisał:

Również pozdrawiam.

Pozdrawiam ;)

NuGGet
Aha xD To niezły ten post ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:31, boduczek napisał:

E... ja to myślałem ,że ten trol coś więcej napisał, bardziej się wysilił,a tak ... ;P

Bo się miejscami wysilił :D W głąszczu bezsensownych liter mogło się spotkać "Chcę być wywotowcem" i coś na Walgierza, a tako to ciąg "gsjghdgsaa" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I między tymi "gdfjhsdsdnkdf''ami" było też coś dla ciebie: "boduczek czytaj między wierszami" czy coś takiego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:53, Woko11 napisał:

I między tymi "gdfjhsdsdnkdf''ami" było też coś dla ciebie: "boduczek czytaj między wierszami"
czy coś takiego xD

? Nie wiem co chłopak miał na myśli ale jest mi obojętny. To on z siebie zrobił inteligentną osobę,nie ja ;)

wip_01
On takiech ''''szyfrów'''' nie potrafi układać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 19:23, Abi Dalzim napisał:

Nie zabijajcie mnie za spam! Musiałem to dodać: http://www.maxior.pl/?p=index&id=64349&3
:)

Świetne :D Jeszcze tego nie widziałem :) A jeśli chodzi o Umbilical Brothers, to polecam ich Speedmouse - w mojej opinii jeden z najlepszych zarejestrowanych show kabaretowych na Ziemi ;] Zapis występu może się poszczycić świetnymi notami na filmowych portalach internetowych (prawie 9,5/10 na filmwebie i 8,8/10 na imdb). Chociaż od razu mówię, że najlepsza w całym show jest Tina ;D Fragment filmu jest dostępny - jakże by inaczej - na YouTube http://pl.youtube.com/watch?v=aBYRbs_IyHY&mode=related&search= :)

Dodatkowo link do prezentacji ciekawej koszulki dla ekologów xD http://prenumerata.agora.pl/czasopisma_karta.asp?KP=K1ML+++++++++++&kh_x=MK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się