SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2007 o 16:20, dulak napisał:

Wymyśliłem to dzisiaj na geografii: Goździkowa przypomina na raka mózgu etopiryna xD


żenada,wiesz ile ludzi umiera na tą chorobę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 16:20, dulak napisał:

Wymyśliłem to dzisiaj na geografii: Goździkowa przypomina na raka mózgu etopiryna xD


To nie jest śmieszne tylko żenujące i dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem żart. W którym momencie ma to być śmieszne? Czy ten kawał jest na poprawę humoru dla tych, którzy leżą w szpitalach z rozciętą głową? Tak samo mógłbyś napisać: "Nasze materace są tak dobre, że uchroniłyby od śmierci ludzi skaczących z World Trade Center". Zastanów się nad sensem swojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 17:27, Skarpeta5 napisał:

http://tnij.org/aa3p <-----Daję link do tej gry, bo Budo mnie tutaj przekierował i mówi
że to jest śmieszne, a to jest straszne, ale dojdźcie do 3 lv, tylko nie dostańcie zawału.

Cholera:P Nie wiedziałem na początku o co z tym chodzi, ale potem nieźle podskoczyłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 17:27, Skarpeta5 napisał:

http://tnij.org/aa3p <-----Daję link do tej gry, bo Budo mnie tutaj przekierował i mówi
że to jest śmieszne, a to jest straszne, ale dojdźcie do 3 lv, tylko nie dostańcie zawału.

Ehh.. stare jak świat, znam co najmniej pięć takich gier... nawet nie mrugnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho! Kliknąłem tylko na linka nie czytając postu...również nieźle podskoczyłem..błaaah :/ A na dodatek miałem na więcej niż połowe głośności słuchawki nastawione i tak huknęło że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 17:27, Skarpeta5 napisał:

http://tnij.org/aa3p <-----Daję link do tej gry, bo Budo mnie tutaj przekierował i mówi
że to jest śmieszne, a to jest straszne, ale dojdźcie do 3 lv, tylko nie dostańcie zawału.

na szczescie juz kilka takich gier zaliczylem wiec wiem czego sie spodziewac.
Budo:Co ty chcesz ludzi pozabijać? ( niektórzy mają słabe serca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, przez taką gierkę to koleżnake kiedyś straciłem. Wysłałem jej linka, dziewczyna tak sie przestraszyła ze kilka miesięcy (!!!) do mnie się nie odzywała... Już nie wysyłam nikomu zadnych linków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było świetne. Przestraszyłem się, bo dopiero przechodziłem trzeci poziom i byłem w jego trakcie, a tu wyskakuje taki ryk. Niezłe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 17:27, Skarpeta5 napisał:

http://tnij.org/aa3p <-----Daję link do tej gry, bo Budo mnie tutaj przekierował i mówi
że to jest śmieszne, a to jest straszne, ale dojdźcie do 3 lv, tylko nie dostańcie zawału.

Brrr... sam obrazek straszny nie jest ale ten krzyk...chyba mam zawał :P
i kilka żartów :)

Pewnego razu Bóg chciał sobie zobaczyć, jak żyją ludzie na Ziemi. Kazał sobie sprowadzić telewizor, włączył a tu rodzi kobieta! Męczy się okrutnie, krzyczy, więc Bóg pyta:
- Co to jest? Dlaczego ta kobieta się tak męczy?!
- No bo powiedziałeś:"I będziesz rodziła w bólu" - odpowiada któryś anioł.
- Tak? No... Tego....Ja tylko tak żartowałem.
Przełącza program - górnicy. Zharowani,spoceni,walą kilofami. Bóg pyta:
- A to co to jest?! Oni muszą tak się męczyć?!
- Ale sam powiedziałeś: "I w trudzie będziesz pracował"...
- Oj "powiedziałeś, powiedziałeś" - mówi Bóg, drapiąc się w głowę - to takie żarty były, ja żartowałem... Przełącza program a tam piękna, wielka świątynia, bogato zdobiona od wewnątrz i z zewnątrz. Przed nią luksusowe lśniące samochody, w środku gromada biskupów - dobrze odżywieni, pięknie ubrani, zrelaksowani itd,itp.
Bóg się uśmiecha promieniście:
- O to mi się podoba! Co to jest?
- A to są właśnie ci, którzy wiedzą, że żartowałeś.
--------------------------------------------------------------------------------
Nastoletnia blondynka uzyskała zgodę matki na pójście do dyskoteki. Masz być w domu o 22 - mówi matka. Mija 22, 23, a blondynki nie ma w domu. Po północy ktoś wali do drzwi. Matka otwiera i widzi: przed drzwiami stoi córka z papierosem w ustach, nawalona jak bombowiec i macha biustonoszem. Matka wściekła pyta:
- paliłaś?
- paliłam!
- piłaś?
- piłam!
- i co jeszcze robiłaś?!
- nie wiem jak to się nazywa ale od dziś jest to moje hobby.
-----------------------------------------------------------------------------------

- Co należy pokazać blondynce po dwóch latach bezwypadkowej jazdy samochodem?
- Drugi bieg...

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 17:39, Mr. Cin napisał:

Budo:Co ty chcesz ludzi pozabijać? ( niektórzy mają słabe serca)

To proste, Budo ma już dość całego gram.pl i chce się nas powoli i systematycznie pozbywać, tylko czekać aż da coś gorszego ;P
A gierka spoko ;] prawie podskoczyłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 09:15, choper napisał:

Moja polonistka nie wie kiedy jest święto niepodległości ;)

Jasne;) Kto cię uczy polskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 17:27, Skarpeta5 napisał:

http://tnij.org/aa3p <-----Daję link do tej gry, bo Budo mnie tutaj przekierował i mówi
że to jest śmieszne, a to jest straszne, ale dojdźcie do 3 lv, tylko nie dostańcie zawału.


ugryz sie w dupsko! ja nie moge ale sie walnalem w szafke z tylu tak az mnie odzucilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daliby jeszcze kilka takich gierek:) Ale sprytnie pomyślane - gdy jest ten wąski przesmyczek w trzecim lvl to trzeba się zbliżyć do monitora, by nie dotknąć ścian, a wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 18:11, przemcio256 napisał:

www.gry.jeja.pl/12,rozbierz-britney-spears.html

nazywa sie jako tako ale sens sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się