SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

[m]
O matko, wymiękam! xD Nie lubię tego tekstu, ale dzisiaj zrobię wyjątek --> Buhahahaha!
BTW Ten koleś w czapce pod koniec przypomina mi Pharella Williamsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wyszukuję jakieś "fastfudowe" ciekawostki :

Burger King w amerykańskiej bazie w Iraku. Chłopaki bez dobrych kanapek za granicę nie ruszają! :P

20071016224132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w dzisiejszym FunNoShit: [troszkę wulgarne, ale co tam ;P]

Rosyjscy neurolodzy odkryli nerw łączący oko bezpośrednio z dupą.
Kiedy ukłuli pacjenta igłą w dupę, w jego oku pojawiła się łza.
Kiedy wbili tę samą igłę w oko, pacjent się zesrał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio usłyszałem to od kumpla:
Akcja rozgrywa się w kosmosie. Dwa rywalizujące ze sobą państwa - Ameryka i Rosja - prowadzą badania nad nowym, tajemniczym pierwiastkiem. Od tego, który kraj pierwszy zapisze swoje wyniki badań i dostarczy na Ziemię zależy wynik odwiecznego konfliktu. Niestety ani USA, ani Rosja nie przewidziały, że atrament w długopisach w takich warunkach szybko zamarza... Panika. Co robić? USA wysłało na Ziemię informację o panującej sytuacji. NASA natychmiast zwołała najtęższe umysły z całego kraju, aby opracowali specjalne długopisy zawierające rtęć (i w ogóle całą tablicę Mendelejewa) przystosowane do pisania w warunkach kosmicznych. Co zrobili Rosjanie? Zastosowali ołówki! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 12:26, Igor FCBayern napisał:

Ostatnio usłyszałem to od kumpla:
/.../


To akurat żaden dowcip, a szczera prawda. Historia miała miejsce w początkach podboju kosmosu i długopisami nie można było pisać z bardziej prozaicznego powodu niż zamarzanie. Nota bene wewnątrz statku/promu kosmicznego panuje normalna temperatura, inaczej astronauci musieliby non-stop poruszać się w kombinezonach, a pisanie długopisem w takim stroju raczej nie jest możliwe. W każdym bądź razie, chodziło o zerową grawitację, przez co atrament nie spływał na kulkę długopisu, uniemożliwiając pisanie (spróbuj przez dłuższy czas popisać długopisem trzymając go do góry nogami). Amerykańscy naukowcy spędzili 10 lat i wydali 12 miliardów dolarów na opracowanie długopisu piszącego po wszystkim, łącznie ze szkłem, w stanie nieważkości, do góry nogami, a także w temperaturach od poniżej zera do 300 stopni Celsjusza. Podczas gdy tak jak w Twojej historyjce, Rosjanie nie mieli takich problemów pisząc ołówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 13:49, Igor FCBayern napisał:

> /..../
Nie wiedziałem, że to prawdziwa historia... Hehe... Ruscy to zawsze coś wymyślą ;)

Tu nie chodzi o to, że Ruskie kombinowały, ale raczej że Hamerykanie są tępi i leniwi. Bo poważnie mogli zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy gdyby po prostu pomyśleli czym można długopis zastąpić zamiast jak zrobić żeby długopis pisał po wszystkim :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 13:56, Ninger napisał:

> > /..../
> Nie wiedziałem, że to prawdziwa historia... Hehe... Ruscy to zawsze coś wymyślą ;)
Tu nie chodzi o to, że Ruskie kombinowały, ale raczej że Aamerykanie są tępi i leniwi. Bo poważnie
mogli zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy gdyby po prostu pomyśleli czym można długopis zastąpić
zamiast jak zrobić żeby długopis pisał po wszystkim :]

Ale to są właśnie Amerykanie... Jak już kiedyś powiedziałem, nic mnie nie zdziwi, chyba, że w Ameryce :D Wystarczy przejrzeć newsy na głównej stronie Gram.pl Większość tych "śmiesznych" opowiada o Ameryce :)
BTW Albo mi się wydaje, albo za często powtarzam słowo "Ameryka"... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 14:06, Budo napisał:

/.../

Bluzgi po angielsku to ciągle bluzgi kolego. ostrzeżenie


Dajże spokój. ;] A w grach to co? Że niby nie słyszą takich słów np. w GTA: San Andreas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tej historii przypomniała mi się historyjka o sprycie Einsteina :) Jak wszyscy wiemy, był geniuszem jeśli chodzi o fizykę, jednak przez to miał pewnie problemy z kojarzeniem faktów.
Otóż pan Albert miał dwa psy - małego i dużego. Jako że był naukowcem i nie w głowie mu było wyprowadzanie jakiś futrzaków na spacery, to postanowił że zrobi im dziury w drzwiach. Małą dla małego psa i większą dla dużego psa. A wystarczyłoby po prostu zrobić dziurę na tego większego, bo przecież mały równie dobrze może z niej korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnei dostałem takie coś na gg :)

"Założenie butów 30 sek.
Spacer do lokalu wyborczego 600 sek.
Oddanie glosu 120 sek.
Ujrzenie niezadowolonej miny kaczora po wyborach BEZCENNE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się