SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2007 o 19:41, Laska-z-Polski napisał:

Mueh :) Ja chcę identyfikatory w szkole :)

Uwierz mi, nie chcesz... To jedna z najgorszych kar jakie mogą być w szkole:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 18:12, Lamb3rt napisał:

Ja mam najlepsze :)

Twoja stara klaszcze u Rubika xD

Eee tam... Stare. A co powiesz na to: twoja stara ciągnie rzepę w Familiadzie? Mało co się przy tym nie posikałem ze śmiechu xD

BTW Ta cała akcja z Twoją Starą dotarła już nawet do polaków w Szkocji, przynajmniej w mojej szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 22:44, Mr.M napisał:

To nie kwas, jakbyś siedział deczko w branży to byś się poznał:) Szczególnie sporo warte są
te groszówki w pudełku PGA, bo widzisz, taką kolekcję trzeba było sporo zbierać, bo po pierwsze,
są to monety obiegowe (czyli takie, jakimi posługujemy się w sklepach) , po drugie, trzeba
było wyselekcjonować ze wszystkich zdobytych te w najlepszym stanie, po trzecie potem wysłać
do ekspertyzy i do oceny :) To nie jest śmieszne, na numizmatyce można sporo zarobić, nota
bene :) Mój kumpel (17 lat, gra na giełdzie, w ciągu wakacji łyknął ok. 4 kawałków €
) kupił , jak byliśmy na wyjeździe do Włoch monetę za 100€ :) Niby się nie opłaca, ale
za ok. 7 lat, może mnie, będzie mój to sprzedać ok. 3 razy drożej, jak mu się nie poszczęści
:) Tak więc to kwas nie jest, no może dla tych, co się nie znają ;)


czy ja wiem? Czy to naprawde taki rarytas moneta obiegowa? Nie jest problemem ani taka dostac (swiezutkie prosto z NBP), ani wyslac do ... tfu ekspertyzy ;) problem to to sprzedac za taka cene ;P
jak dla mnie szukanie frajera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się