SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Muahaha xD ! Piosenkę już gdzieś chyba słyszałem ;] A montaż nawet fajny ;) Najlepsze było ,że (z piosenki) Żydzi nas nie lubią ta sekciarzy atakował xD Jakoś mi się tak skojarzyło niemiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:55, Fumiko napisał:

OMG. Padłam... Ale montaż niezły :D

Prawda, mnie już rozwalił początek gdy pokazane są twarze tych wszystkich biedaków (kopaczy, jeśli grałaś w Gothica :) ) i do tego tekst "to my, Polacy" :P Ktoś miał naprawdę dobry pomysł i dużo wolnego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 21:42, Fumiko napisał:

Po zobaczeniu tego zdjęcia zeszłam :D

No patrz to jest normalnie oferta dwa w jednym. Załatwia się zarówno potrzebę wypróżnienia jak i leczy z kompleksów. Normalnie terapia cud XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he, to się nazywa szczęście... Cytat z Wikipedii :

Akustyczny kotek (ang. acoustic kitty) był kryptonimem niezwykłego projektu prowadzonego w latach 60. przez Centralną Agencję Wywiadowczą Stanów Zjednoczonych. Jego celem było zbadanie przydatności kota domowego jako narzędzia podsłuchowego w misjach wywiadowczych.

W ramach projektu, dokonano próby implantacji w ciele zwierzęcia mikrofonu i źródła zasilania oraz umieszczenia anteny w ogonie kota. Całkowite koszty operacji chirurgicznych oraz treningu zwierzęcia zostały oszacowane przez niezależne źródła na ok. 10 milionów funtów brytyjskich.

Pierwszą misją akustycznego kota była retransmisja rozmowy, która miała odbyć się podczas spotkania dwóch mężczyzn przed ambasadą Związku Radzieckiego na Wisconsin Avenue w Waszyngtonie. Wypuszczony w tym celu w pobliżu kot został jednak bardzo szybko potrącony przez taksówkę i zabity.

Po tym incydencie projekt został wstrzymany.

Teraz Wy wyobraźcie sobie, że jakiś taksówkarz potrącił Wam 10 mln funtów... Miny tych agentów musiały być rozbrajające ;] A szkoda jeszcze, że ci Rosjanie tego kotka nie przygarnęli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 22:47, Laska-z-Polski napisał:

He he, to się nazywa szczęście... Cytat z Wikipedii :


To przypomina mi się podobna historia: Kiedy Amerykanie po raz pierwszy polecieli w kosmos, okazało się że zwykły długopis / pióro nie pisze w warunkach zerowej grawitacji i niskiej temperatury. Przez kilka następnych lat prowadzili badania i kosztem około 11 milionów zielonych stworzyli długopis który pisze właściwie każdym materiale (również szkle), pod wodą , będąc odwrócony, w nieważkości i w temperaturach od -50 do 400 stopni Celsjusza.


Rosjanie również napotkali ten problem....


użyli ołówków.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 23:09, Luk Zombi napisał:

Rosjanie również napotkali ten problem....


użyli ołówków.....


No tak, ale ołówek po jakimś tam czasie zniknie (w każdym badź razie to co się nim napisało). A długopis widać jednak znacznie dłużej.

Poza tym, skoro już polecieli w ten kosmos, mieli tylko elektroniki tam itp, itd - ale nie mogli użyć jakiegoś tabletu do pisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 23:28, Hubi Koshi napisał:

Ciężko to nazwać kwasem bo filmik (kreskówka konkretnie) jest dość... dziwny, z tego co wyczytałem
to jest to kreskówka która została usunięta z telewizji bo mogła by naprawdę przestraszyć i
namieszać dzieciom w głowie.
http://youtube.com/watch?v=cqi5F5MqqTQ&feature=related


what''s the matter?? kurde rzeczywiście jakieś to...dziwne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się