SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2007 o 23:28, Hubi Koshi napisał:

Ciężko to nazwać kwasem bo filmik (kreskówka konkretnie) jest dość... dziwny, z tego co wyczytałem
to jest to kreskówka która została usunięta z telewizji bo mogła by naprawdę przestraszyć i
namieszać dzieciom w głowie.
http://youtube.com/watch?v=cqi5F5MqqTQ&feature=related


Mnie tam się podobało, przypomina mi to klimatem starego Neverhood''a:)
Ale fakt, że gdybym był jeszcze szkrabem to siadło by mi to na psychice.
Nie tylko sam obraz ale i teksty tego diaboła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 14:15, Tajemnic napisał:

Taki fajny Gothicowy teledysk...
http://www.youtube.com/watch?v=zjjgDib7hYk

Było na poprzedniej stronie :P

Dnia 18.12.2007 o 14:15, Tajemnic napisał:

A tutaj "trailer" 300. Także a''la Gothic.
http://pl.youtube.com/watch?v=r8U8JT-ywzM&feature=related

Widziałem już. Świetne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:54, Gol Galad napisał:

W końcu nauczyciele informatyki to często debile, którzy nie wiedzą co to Mozilla Firefox.......
: /


Ok, to teraz pokaż, że jesteś mądrzejszy i doczytaj aktualizację na dole strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Raport ma na celu poinformowanie rodziców/opiekunów o fakcie zatrzymania po lekcjach (...).

Opis zdarzenia: Dziś w klasie uczeń [nazwisko] uruchomił program zwany Foxfire.exe. Nauczyciel nakazał mu zamknięcie programu i powrót do planowanych zajęć, jednak ten odpowiedział, że jest to jedynie inna przeglądarka internetowa i że wykonuje zadaną pracę. Uczeń otrzymał dwa ostrzeżenia, jednak w dalszym ciągu utrzymywał, iż jest to ''lepsza'' przeglądarka i nie robi nic złego. W tej sytuacji został ukarany pozostaniem po lekcjach”.

Dalej nie wierzysz? Po pierwsze - pomylona nazwa przeglądarki (co jak co, ale pomylić nazwę Firefoxa to grzech ciężki :P), a po drugie - wyraźnie napisane, że to właśnie przez niewyłączenie tej przeglądarki uczeń otrzymał karę.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------

A teraz coś lżejszego:

Twoja stara robi origami z papieru toaletowego.

- No, córeczko, pokażmy , jak się ładnie nauczyłaś nazw miesięcy:
- Sty...?
- Czeń!
- Lu...?
- Ty!
- A dalej sama!
- Rzec, cień, aj, wiec, piec, pień, sień, nik, pad i dzień!

Przyleciało dwóch kosmitów na łąkę i patrzą zwierze w łaty, spoglądają do atlasu: Krowa pije wodę daje mleko. Wzięli ją nad strumień, jeden wsadził jej łeb do wody, a drugi nadstawia miskę od tyłu. Po chwili wylatuje krowi placek wtedy ten z miską mówi:
- Podnieś jej łeb wyżej, bo muł z dna bierze.

Znany psychiatra został zaproszony na konferencję organizowaną przez Narodową Ligę Kobiet. Po prelekcji jedna z organizatorek podeszła i zapytała:
- Proszę mi powiedzieć doktorze, w jaki sposób rozpoznaje pan chorobę psychiczną u osoby zachowującej się normalnie?
- Nic prostszego. Zadaje się łatwe pytanie na które każdy powinien odpowiedzieć. Jeśli nie odpowie, należy taką osobę natychmiast odizolować.
- Jakie to pytanie?
- Kapitan Cook odbył trzy wyprawy wokół ziemi i umarł w trakcie jednej z nich. Która to była?
Kobieta zamarła i zaczęła się śmiać zażenowana:
- Wie pan co doktorze? Nie mógłby pan zadać mi innego pytania? Musze się przyznać, iż nigdy nie byłam zbyt dobra z historii.

Facet wszedł do kibelka u siebie w domu, wziął telefon komórkowy i dzwoni na domowy swój, odbiera żona:
- Moja droga, kocham cię! - i się rozłączył, szybko wychodzi z klopa i do małżonki:
- Kochanie kto dzwonił?
- Eeee... przyjaciółka... mmm... chciała o coś zapytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 18:51, Lamb3rt napisał:

wyraźnie napisane, że to właśnie przez niewyłączenie
tej przeglądarki uczeń otrzymał karę.


Boże: widzisz i nie grzmisz? Na dole strony napisano:

Szkoła zdementowała krążącą po Sieci informację. Okazało się, iż uczeń zeskanował dokument, a następnie „nieco” go przerobił. W rzeczywistości został on zatrzymany po lekcjach, ale nie z powodu Firefoksa, ale nieposłuszeństwa względem nauczyciela.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się