SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

[edit] kurczę, było :D

------
Facet wyjeżdżając na wczasy zostawił swojemu przyjacielowi kota, żeby ten nim się opiekował. Wczasowicz dzwoni po tygodniu z wakacji i pyta się przyjaciela jak tam jego kot.
- No stary... Niestety przykro mi, ale Twój kot zdechł.
- Ehhh, musiałeś tak walić prosto z mostu? Przez ciebie będę miał zepsutą resztę urlopu. Mogłeś mi powiedzieć, że kot siedzi na dachu i nie chce zejść. Później zadzwoniłbym za dwa dni i Ty byś powiedział, że spadł z dachu i leży u weterynarza połamany, a kiedy zadzwoniłbym za kolejne dwa dni powiedziałbyś, że mimo największych wysiłków weterynarza mój kociak zdechł... No ale cóż stało się, powiedz mi lepiej co tam u mojej mamy?
- No więc widzisz... Mama siedzi na dachu i nie chce zejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwaj turyści idąc szlakiem górskim dotarli do polany a na niej znajdowała się
stara studnia. Jeden mówi do drugiego:
- Stary jaka studnia! Ciekawe jaka jest głęboka...
Znaleźli kamień i wrzucili do środka. Zaczęli nasłuchiwać a tu cisza. Wzięli zatem większy kamień ,wrzucili do środka a tu cisza. Powtórzyli taką akcje jeszcze dwa razy z większymi kamieniami i efekt zawsze był ten sam czyli cisza. Stwierdzili że to niemożliwe, że studnia musi mieć dno. Zauważyli na polanie ogromną szynę kolejową i postanowili ją wrzucić do środka. Jak postanowili tak też zrobili. Przytachali i
resztką sił wrzucili do środka. Słuchają a tu... cisza. Ale dzieje się rzecz niezwykła. Mija około minuta a po polanie biegnie a w zasadzie podskakuje do tyłu czarny baran i wskakuje do studni. Turyści zgłupieli. Po kilku chwilach podchodzi do nich starzec i się pyta
- Panowie! Nie widzieliście może gdzieś na polanie czarnego barana?
- No tak właśnie widzieliśmy... biegł do tyłu i wskoczył do studni.
- Niemożliwe przecież był przywiązany do szyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:01, kowboj3 napisał:

Amerykanie...


Pamiętaj, no America = no fun ;] Ale aresztować dziewczynkę za wyciągnięcie noża to faktycznie żenada... Rozumiem, żeby miała jakiś obłęd w oczach czy pianę w pysku, ale... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2007 o 21:11, Laska-z-Polski napisał:

Pamiętaj, no America = no fun ;] Ale aresztować dziewczynkę za wyciągnięcie noża to faktycznie
żenada... Rozumiem, żeby miała jakiś obłęd w oczach czy pianę w pysku, ale... :P


Pamiętaj - to Ameryka, więc rodzice tej dziewczynki mogą pozwać tą placówkę i żyć pańsko do końca życia za odszkodowanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wdarł się bug do ankiet gramsajtowych :)
Spójrzcie na obrazek poniżej - na sumę głosów i na liczbe głosów oddanych na opcję pierwszą. No i na procenty! :)
To żadna chamska reklama czy fotomontaż, naprawdę coś takiego mi się zrobiło na gs'ie ;>

20071218214324

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:43, WorldWar3PL napisał:

Wdarł się bug do ankiet gramsajtowych :)
Spójrzcie na obrazek poniżej - na sumę głosów i na liczbe głosów oddanych na opcję pierwszą.
No i na procenty! :)
To żadna chamska reklama czy fotomontaż, naprawdę coś takiego mi się zrobiło na gs''ie ;>


Znakiem tego jest znacznie lepszy od Faktu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Hm. Nieprzewidywana korzyść, nie powiem. Ale nie pogardzę.
Doszły mnie słuchy, że dziwaczne ankiety występują też na innych gs''ach, np. Kukowsky''ego. Więc mój przypadek nie jest wyjątkowy. Uf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie trochę niekwasowe, ale zamieszczę. Oto reklama konta pocztowego na fotce. Czyje logo wykorzystali? GMaila! Lekka przesada, nie dość, że zapewne mają logo opatentowane, to jeszcze jak można łączyć jakość poczty google z fotką ;P?

20071218215827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:59, Ciachoo666 napisał:

Takie trochę niekwasowe, ale zamieszczę. Oto reklama konta pocztowego na fotce. Czyje logo
wykorzystali? GMaila! Lekka przesada, nie dość, że zapewne mają logo opatentowane, to jeszcze
jak można łączyć jakość poczty google z fotką ;P?


Jak dla mnie właśnie kwas totalny :f Grafik robiący tą reklamę chyba pożegna się z robotą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się