SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Hmm... Długo zastanawiałem się, czy to tu wrzucić, ale to rozwala wszystkich którym opowiadam te teksty :)
A więc teksty moich nauczycieli (autentyki):

1. "Myślę, że dobrze wam zrobiłam... I wy mi też" (opis: raz w tygodniu mamy Przedsiębiorczość - jakoś tak się złożyło, że nie było 4 lekcji pod rząd i pani nas tak powitała).

2. "No, postarałeś się! <uderzenie w plecy z całej siły> (opis: nauczycielka polskiego do ucznia, który załatwił sobie 5- z 4+)

3. "Dobrze, dobrze, dobrze" (opis: wymawiane flegmatycznie, nosowo i bardzo często przez naszą matematyczkę... Czasami człowiek potrafi się na nią zdenerwować jak 10 raz powtarza to pod rząd...)

Jest tego więcej, ale już nie takie śmieszne (?). Hmm... nawet nie wiem czy to was rozśmieszy, bo tak jak pisałem - głównie nasza klasa to rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 17:11, gothicsheep napisał:

Hej to nawet działa .Najpierw zaladowalem zdjecie mojego ojca z galerii figur woskowych gdzie stal kolo Busha ,ktorego porownalo do Roberta de Niro .Ale dalej na innym zdjeciu stal obok Husseina i program rozpoznal Saddama na 70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 17:11, gothicsheep napisał:

http://www.myheritage.com/FP/Company/tryFaceRecognition.php - ktoś na ircu sypnął linkiem
do tej strony. Wrzucamy fotkę i możemy się przekonać do kogo ze sławnych i znanych osób jesteśmy
podobni ;D. Mi w pierwszej kolejności wyszedł Pablo Almodovar XD. Ponoć jestem też podobny
do niejakiego Takeshi Kaneshiro XD! Ale to dobrze rokuję na przyszłość, bo w 2010 zamierzam
wyruszyć w tamtejsze strony!

1.Lucy Liu 71%
2.Uwaga!: Vladimir Putin 68%
3.Eddie Kaye Thomas 66%
4.Ang Lee 64%
5.Ryuichi Sakamoto 62%
6.Kareena Kapoor 59%
7.Uwaga 2! Saddam Hussein 59%
8.Książę William 58%
9. Josh Groban 58%
10. Nicolas Cage 55%
2. i 7. wymiatają.
********************************
http://www.youtube.com/watch?v=ZfUI2KS02X4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=G0GpRZVYGyU&feature=related


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super zabawka;)Z początku myślałem że to zwykły pic więc wrzuciłem tapetę.No i wyskakuje mio że nie ma na tym zdjęciu twarzy.No to wziąłem to na serio, zrobiłem zdjęcie i wyszło mi tak:
-Sebastien Loeb 59%
-Kristin Davis 58%
-Gerald Ford 57%
-Tom Sizemore 56%
-Ian Smoerhalder 54%
I jeszcze tam paru innych.Teraz spróbuję coś mrocznego bo wcześniej się uśmiechnąłem lekko.ale rzeczywiście na zdjęciu Loeb ma podobny uśmieszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszedł po wrzuceniu pierwszego zdjęcia: Rajiv Gandhi (były premier Indii), Fabio Cannavaro (piłkarz, mistrz świata z 2006 roku), a na trzecim miejscu Tim Montgomery (sprinter, były rekordzista świata na 100 metrów). ;]

Ale przeraziłem się nieco po wrzuceniu zdjęcia mojego ojca. Okazało się, że jest podobny (ale mało procent podobieństwa, bo chyba ostatnie miejsce w wynikach) do Saddama Husseina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 17:11, gothicsheep napisał:

http://www.myheritage.com/FP/Company/tryFaceRecognition.php - ktoś na ircu sypnął linkiem
do tej strony. Wrzucamy fotkę i możemy się przekonać do kogo ze sławnych i znanych osób jesteśmy
podobni ;D. Mi w pierwszej kolejności wyszedł Pablo Almodovar XD. Ponoć jestem też podobny
do niejakiego Takeshi Kaneshiro XD! Ale to dobrze rokuję na przyszłość, bo w 2010 zamierzam
wyruszyć w tamtejsze strony!



Haha zarąbiste :D!!!

@Hubi Koshi
Te muły na zdjęciu są na filmiku na youtubie. Oto link (sam uplodowałem)- http://pl.youtube.com/watch?v=wEWmwMw2SCc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 20:11, Mr. Cin napisał:

raper-redaktor?

No co? Uważasz, że rap to muzyka dla blokersów i dziennikarz (a więc człowiek wykształcony, na poziomie!) nie powinien mieć z nim nic wspólnego? Czy uważasz, że Tymon (raper) i Hut (redaktor) to dwie różne osoby? Jesteś w błędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 20:11, Mr. Cin napisał:

Nie wiedziałeś o tym?! Ok, wybaczam, bo sam się zorientowałem jakieś 2 miesiące temu :P Widziałem ze dwa jego teledyski i jakoś mi sie nie spodobało. W ogóle nie lubię polskiego hip-hopu...
BTW Coś mi się obiło o uszy, że Hut ma znajomości w Clicku, ale nie przypuszczałem, że jest tam naczelnym! Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 20:18, NuGGet napisał:

Ale to stare jest :P Z tego co wiem, Tymon kiedyś był jak Liroy, tylko dziw** był mu w głowie,
i to co masz w tym kawałku ;P

No to źle wiesz.
Słyszałeś nielegal "Szelma"? Pierwsza płyta Tymona i prawdziwy klasyk.
Druga płyta, "Świntuszenie" to na prawdę luźna produkcja, ale ja nic do tego nie mam. Nawet takie płyty są potrzebne żeby nie było śmiertelnie poważnie.
A "Zmysłów 5" to już na prawdę dojrzała płyta.
Więc się nie czepiaj ;P

Nie "A tam" tylko tak ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna stronka. Według niej jestem podobny do... A zresztą, sami sobie zobaczcie ;P Ale powiem, że jestem troszkę zaskoczony, chociaż nie mam nic przeciwko ;)

http://www.myheritagefiles.com/J/storage/site1/files/18/32/21/183221_129690a178e774gtizsl89.JPG

Aktor, basista i... koszykarz ;) A ja się tymi rzeczami zajmuję i zajmowałem. Czyżbym miał powrócić do kosza? =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 20:31, 143872 napisał:

A mi wyszedł jakiś Christopher Uckerman w 78% :D Nie znam gościa ale jest podobny w sumie :P


hm przy jednej focie wyszło mi ze jestem podobny do Chrisiana Bale''a a przy drugiej ze do Adama Sandrel''a :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fred Durst 63%
Christina Scabbia 59%
Gale Harold 56%
Adrien Brody 54%
John Bonham 54%
Tobey Maguire 52% (grał spidermana xD)
Keith Richards 52%
Mohammed Abdel Rahman Abdel Raouf Arafat al-Qudwa al-Husseini 52% (lol?)
Jack Kerouac 51%
Trent Renzor 51%
Fajna rzecz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się