SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2008 o 14:05, Ninger napisał:

Zwykła piosenka techno czy coś w tym stylu. Ale skoro Cię wciągnęło to znaczy, że ma fajną
nutkę i lecisz na ten typ muzyki ;-)

A kysz! Wiedz, że nie uznaję techno i tępię ten gatunek na każdym kroku. Zresztą, napisałem "to coś", co już może to sugerować ;P. Po prostu takie kwasowate to w odbiorze się wydaje i tyle :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by tu dzisiaj wrzucić... Oooo Już wiem. Akrobacje fotograficzne, że niby nie wiecie co to jest, ależ proszę bardzo już pokazuje :-) Za dużo filmów akcji jeśli chcecie znać moje zdanie.

20080105202617

20080105202633

20080105202639

20080105202647

20080105202658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha fotki z Metacafe jak zawsze dobre :)

PS: Hubi, Ty masz może program Metacafe zainstalowany na dysku ? Jeśli tak, to jak ci chodzi, bo mi np. pokazuje, że nie jestem połączony z netem... (mimo, że jestem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 20:30, Sarturias napisał:

Haha fotki z Metacafe jak zawsze dobre :)

Jasne że dobre ^^

Dnia 05.01.2008 o 20:30, Sarturias napisał:

PS: Hubi, Ty masz może program Metacafe zainstalowany na dysku ? Jeśli tak, to jak ci chodzi,
bo mi np. pokazuje, że nie jestem połączony z netem... (mimo, że jestem).

A to dziwne bo mi wszystko ładnie i zgrabnie chodzi. może firewall blokuje Metacafeciakowi dostęp ?? Albo twojemu providerowi się nie podoba to może jakoś blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 20:30, mtobi napisał:

Heh, fajne, chociaz srednio mnie smieszy :P I tak najlepszy moj tata, ktory cykal fotki na
nartach w czasie jazdy :P

Hmm mam nadzieje że nie zakrzyknął w pewnym momencie (na modłę niemieckich narciarzy" MEIN GOTT DAS IST PŁOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty, nawet si nie zachwial. Tylko inni narciarze na niego dziwnie patrzyli :P Z kamerowaniem bylo tak samo, zreszta. Najsmieszniejsze, ze robil to mimo, ze ma w jednym kolanie zerwane wiezadla krzyzowe. (po koszu nie po nartach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 20:31, Hubi Koshi napisał:

/ciachu ciach/


Provider ? Wątpię bo kiedyś miałem ten program przez bardzo długi czas i było ok, tylko teraz jak ściągnąlem nową wersje (1.2 PRO) to taki bajer niefajny jest. A szkoda, bo tam jest tyle fajnych i użytecznych filmów. A czasem jest tak, że podziała chwile (tzn. pokaże, że jestem online), a za chwile, że już nie jestem (sic!)...


Ale, żeby nie było:

20080105204345

20080105204454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 23:21, Vincent Law napisał:

http://www.allegro.pl/item288717935_hit_145lvl_tego_jeszcze_nigdy_nie_bylo_tibia.html
hmm.. co by tu za słowo pasowało? żałosne? tragiczne? czy po prostu śmieszne xD?
[zdaje sobie sprawe że to nie na serio...znaczy sie mam taka nadzieje]


Nie, To na serio. Tyle Tibia kosztuje :). Dziwne nie? Jakby co - ja nie cierpię Tibii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 23:27, Luk Zombi napisał:

Nie, To na serio. Tyle Tibia kosztuje :). Dziwne nie? Jakby co - ja nie cierpię Tibii.


Tyle to nawet bardzo dobre postaci w WoW nie kosztuja (z wyjatkiem jednej). Byla by jedna cyfra mniej to pomyslalbym, ze ktos oglupia zeby wydawac tyle na postacl, ale ta aukcja musi byc zartem przy takich kwotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się