SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Autentyk z przed chwili (jak i większość tego co tu wrzucam).
Dzwoni do nas jakaś przeuprzejma paniusia - odbiera moja rodzicielka i wdusza tryb głośnomówiący. Kobitkai zaczyna nawijać o cudnej prezentacji jakichś superinteligentnych materacy, co to prawie kawę potrafią zaparzyć. I nawija... i nawija... W końcu pada pytanie: "Czy mogłabym wysłać zaproszenia?"
Mama jakiś czas temu miała wypadek i ciągle musi się rehabilitować, więc zaczyna tłumaczyć. Kobita przerywa i pyta się "a może ktoś inny z Państwa rodziny mógłby pójść?". Nie wiem co mnie podkusiło, że przyskoczyłem do telefonu i rzuciłem do słuchawki mrocznym głosem "NIE". Paniusia umilkła. Wyjmuję słuchawkę z rąk mamy - ta się śmieję - i mówię "no właśnie. Dziękujemy bardzo. Do widzenia."
Wiem, niezbyt uprzejme, ale spam telefoniczny zawsze mnie wnerwiał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 17:26, deih napisał:

Świetne! Nie połapałbym się , że żołnierze to tylko 3 osoby :]. Widać baardzo wiele
można uzyskać dzięki nowoczesnej technice .


mnie też to bardzo ''zauroczyło'', Ci goście mieli świetny pomysł, świetny sposób na wykorzystanie nowoczesnych technologii i własnych umiejętności.
btw, to link z CDA, Mac Abra w swoim felietonie polecał ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy nie zna ktoś filmiku [i przy okazji jest w posiadaniu linku] do filmiku, w którym baran nap*** w huśtawkę? jest to filmik znajdujący się na płytce w nowym CDA, szukałem go na yt ale nie znalazłem, może ktoś poczciwy jest w stanie mi pomóc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 19:09, Deejay napisał:

Jest to pokazówka polskiej gry THEY. Śmieszny, a właściwie żałosny jest poziom umiejętności
czytania tekstu lektora...
http://pl.youtube.com/watch?v=igJbJlkG_Vs&feature=related


Nie ma co się śmiać , spotkałem się z takimi osobami którzy słowo Excuse Me czytają Eskuze meee :P
Ale wkurzają mnie komentarze na dolę , osób które piszą że to Ruska gra x/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 21:25, ko?nik napisał:

A Kaczyński w roli gajowego :D Niedługo jeszcze zaczną wydawać komiksy i kręcić kreskówki
reklamujące parte.



Od razu mi się skojarzyło z kaczką dziwaczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się