SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Postawcie się w sytuacji tej ośmiornicy. Jakby tak ktoś wam odcinał rękę kawałek po kawałku i jadł na waszych oczach. Imo to jest bardziej obrzydliwe niż śmieszne ( nie wiem jaki był zamysł Deejay''a ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zagranie trochę poniżej pasa Deejay. Śmieszne to na pewno nie jest ...

Radze założyć temat "Wyrzygajmy się razem" i tam dawać takie linki a nie tutaj. Żenada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, takim kwasem na czasie wydaje się być konfrontacja Matta Damona i Jimmy''ego Kimmela ;P. Link się, co prawda, już wcześniej przewinął, ale w razie czego sypnę nim raz jeszcze :P: http://www.joemonster.org/art/8801/I-am-f*cking-Matt-Damon-czyli-najlepszy-dowcip-w- historii-telewizyjnych-show

Deejay, oglądanie tego obrzydlistwa zakończyłem na pierwszej klatce. Ohydne i zdecydowane nieśmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 23:59, Mr. Cin napisał:

było jakieś 2 strony temu ;]


ludzie skończcie z tym "było", nie będzie chyba każdy sprawdzał 10-ciu strone wstecz, aby sobaczyć czy może dać linka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 17:00, Darkstar181 napisał:

Najbardziej zdrowo zakręcony i najsympatyczniejszy uczestnik programu teleturnieju "Milionerzy"
w historii.
http://www.youtube.com/watch?v=T3-eudBxF34


Gościu po prostu chciał zrobić show no i na dodatek jest filozofem ("to jest dobre pytanie"). Zaskoczyło mnie jedno, a mianowicie, że w edycji amerykańskiej jest dodatkowe koło ratunkowe "zmiana pytania" (wprawdzie można je uzyskać dopiero po osiągnięciu 25 tysięcy), a w polskiej edycji tego niema, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 18:16, łehehemati napisał:

Zaskoczyło mnie jedno, a mianowicie, że w edycji amerykańskiej jest dodatkowe koło ratunkowe "zmiana pytania" > (wprawdzie można je uzyskać dopiero po osiągnięciu 25 tysięcy), a w polskiej edycji tego niema, dlaczego?


Może dlatego, że zwiększyłoby to szanse zawodnika na wyższą wygraną, na jaką TVN nie mogłoby sobie pozwolić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 18:22, LuQeMaStEr napisał:

Może dlatego, że zwiększyłoby to szanse zawodnika na wyższą wygraną, na jaką TVN nie
mogłoby sobie pozwolić :P


W sumie jest to możliwe, no bo przecież nikt jeszcze w polskiej edycji nie wygrał miliona. Chociaż nie sądzę żeby TVN był taki biedny, w Tańcu z Gwiazdami dali Porshe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.02.2008 o 18:16, łehehemati napisał:

Gościu po prostu chciał zrobić show no i na dodatek jest filozofem ("to jest dobre pytanie").
Zaskoczyło mnie jedno, a mianowicie, że w edycji amerykańskiej jest dodatkowe koło ratunkowe
"zmiana pytania" (wprawdzie można je uzyskać dopiero po osiągnięciu 25 tysięcy), a w
polskiej edycji tego niema, dlaczego?

Nie tylko w USA. W wielu krajach jest dodatkowe koło, i to różne... nie zawsze jest to zmiana pytania.
W Polsce po prostu są trzy i tyle.
Może byłoby dla Polaków za łatwo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Porównaj cenę Porsche do jednego miliona. Samochód jest tańszy o 3/4. Może TVN przeżyłoby jakoś ten milion, ale gdyby to się zdarzyło kilka razy, no to nie wiem co by było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 18:37, Darkstar181 napisał:

Może byłoby dla Polaków za łatwo? :)

No pewnie. Polacy przynajmniej wiedzą, że Ziemia kręci się wokół słońca a nie odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się