SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Trochę kawałów ;;

Indianie pytają wodza:
- Jaka będzie zima w tym roku?
- Oj sroga, zbierajcie chrust na opał.
Zima był ciepła i następnego roku Indianie pytają wodza:
- Jaka będzie zima w tym roku?
- Oj sroga, zbierajcie chrust na opał.
Zima był ciepła i następnego roku zdenerwowany wódz idzie do meteorologa o radę:
- Jaka zima będzie tego roku? - pyta wódz.
- Oj sroga, Indianie już dwa lata zbierają chrust na opał.

Idzie nurek przez pustynię i spotyka go miejscowy mężczyzna:
- Panie, co pan tu robi w tej masce i w tym stroju na pustyni?
- Ile kilometrów do morza? - pyta się nurek.
Mężczyzna odpowiada:
- Łeee... Jakieś 300.
Nurek na to:
- Ale żeście se plażę wyjebali.

Dwie babcie oglądają walkę bokserską w tv. Nagle jeden z bokserów pada na deski. Sędzia zaczyna liczyć, tłum szaleje. Nagle jedna z babci krzyczy:
- Wstanie, nie wstanie, wstanie, nie wstanie...
Na to druga odpowiada:
- Nie wstanie, znam chama z tramwaju.

Podczas szkolenia zrzucono z samolotu grupkę spadochroniarzy. Nagle jeden krzyczy:
- Pomóżcie! Mój spadochron się nie otwiera.
- Czemu wrzeszczysz? Przecież to tylko szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy znam z innej wersji:

Indianie pytają wodza:
- Jaka będzie zima w tym roku?
- Oj sroga, zbierajcie chrust na opał.
Zima był ciepła i następnego roku Indianie pytają wodza:
- Jaka będzie zima w tym roku?
- Oj sroga, zbierajcie chrust na opał.
Zima była łagodna, więc wódz poszedł do szamana i powiedział :
-Szamanie jeśli znowu się pomylisz to my cię oskalpujemy i wypatroszymy. Jaka będzie następna zima?
Szaman poszedł do meteorologa po konsultacje i mówi:
-Jaka będzie następna zima?
-Oj sroga, bardzo sroga, bo Indianie od 2 lat zbierają chrust na opał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 11:00, Sir Braveheart napisał:

Idzie nurek przez pustynię i spotyka go miejscowy mężczyzna:


He he he, dobre xD Trzeba to zapamiętać.

Znam coś podobnego. Niestety nie mogę sobie przypomnieć jak to leciało, ale chodziło mniej więcej o to, że Sahara musi być strasznie oblodzona skoro posypali tyle piachu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 07:59, YahooPL napisał:

Wiecie co fotka.pl może zrobić z ludźmi ? Nie ? To obejrzyjcie ten filmik :

http://pl.youtube.com/watch?v=QE7NyWsneWw&feature=related

Podarujcie sobie teksty typu "już było" bo zdaje sobie z tego sprawę. To jest tak zwane
odświeżenie :)

Omg koleś ma chyba nie teges w głowie ... Gdzieś oglądałem filmik ,że dziewczyna wynajęła bilbord i napisała tam swoje dane i prosiła o oddzwonienie pewnego chłopaka ... To tez żałowe jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 07:59, YahooPL napisał:

Wiecie co fotka.pl może zrobić z ludźmi ? Nie ? To obejrzyjcie ten filmik :

http://pl.youtube.com/watch?v=QE7NyWsneWw&feature=related

Nie wiem jak inni, ale ja tego jeszcze nie widziałem. Ech, trzeba być już chyba kompletnym patałachem i looserem, żeby chwytać się takich metod w poszukiwaniu dziewczyny. Zresztą, jakie to głupie myślenie się teraz u młodzieży wyrobiło... Mam dziewczynę, dlatego, że inni mają. A gdzie uczucie? A koleś chciał chyba zrobić z siebie pośmiewisko, bo nie wierzę, by ktoś to odebrał na serio.

Bartek 93, głupie podszywanie się. Już jeden gostek za to wyleciał podając się za Marie Peszek. Tutaj powinno być tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 11:45, gothicsheep napisał:

Nie wiem jak inni, ale ja tego jeszcze nie widziałem. Ech, trzeba być już chyba kompletnym
patałachem i looserem, żeby chwytać się takich metod w poszukiwaniu dziewczyny. Zresztą,
jakie to głupie myślenie się teraz u młodzieży wyrobiło... Mam dziewczynę, dlatego, że
inni mają. A gdzie uczucie? A koleś chciał chyba zrobić z siebie pośmiewisko, bo nie
wierzę, by ktoś to odebrał na serio.


Ja niestety dopatrzyłem się pełnej powagi tego człowieka i jestem niemal pewien, że nagrywając to miał zamiar naprawdę kogoś znaleźć w ten sposób. Ogólnie myślę, żeby u siebie na fotce też dać taki filmik tylko oczywiście jak to mam z zwyczaju z ogromną dozą ironii :)
Co do Twojego zdania na temat dziewczyn to trochę jednak przesadzasz. Ja poruszam się w takich niszach społecznych, w których naprawdę robi sie wiele dla lansu itp ale jeszcze nie widziałem by ktoś zaczynał jakieś akcje z dziewczyną z tego powodu. Ten koleś na filmiku raczej też nie miał takiego zamiaru. Po prostu poczuł się samotnie. No co ? Każdemu wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok. Ale skoro tak dobrze idzie mu opowiadanie o sobie przed kamerą, to czemu nie może tego zrobić na żywo, w otoczeniu jakiejś dziewczyny? Mówi na dodatek, że łatwo nawiązuje nowe kontakty, także nie widzę problemu. Lenistwo? Zapewne. Brak ciekawych kobiet w otoczeniu? Raczej niemożliwe.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 10:49, Bartek 93 napisał:

> > rzeknę krótko: lol
> > http://nasza-klasa.pl/profile/6322849
> Zgłasza się nadużycie i mniej troli w internecie!!!1
a niby po co? Coś ci przeszkadza w Józku z bagien?

Nie nie nie. Uznaje ludzi, którzy śmieją się, według mnie z beleczego, ale o to chodzi, że to nie on, jest to niezgodne z regulaminem. A podszywanie się pod kogoś nie jest śmieszne, a szczególnie pod nieistniejąca postać, postać fikcyjną. Tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za to spójrz w jakim środowisku się obraca. W jego znajomych znajdziemy Natalię Oreiro, Bukę z Muminków i pewnie wiele więcej wyśmienitych osobistości :E

Może są to jakieś sympatyczne akcenty, ale mimo wszystko ideą wortalu nie było bycie konkurencją joemonstera :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się