SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 22:35, Piciambeer napisał:

Co o tym sądzicie? Piętnastolatka twierdzi, iż miała stosunek seksualny już ok. 300 razy
i pragnie dziecka. Normalne? Dla mnie nie bardzo. Próba wyrośnięcia na siłę. Bezsens
i głupota...

Zatkało mnie... O ile nie jest to udawane to naprawdę zrobiło mi się przykro gdy zobaczyłem twarz matki... Podobała mi się również reakcja publiczności. nie siedziała na miejscu słuchając tych bzdur tylko od samego początku wygwizdywała naszą "bohaterkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP lubi wszystko wydawac na ostatnia chwile. Dzis premiera, a pudelka jeszcze w przygotowaniu (pakowac chyba beda w tirach rozwozacych do sklepow)

20080317003234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:07, YahooPL napisał:

To mówi cżłowiek, który zamieścił tutaj filmik ośmiornic jedanych żywcem ???
Nie wiem co tam jest niesmacznego za to wiem co tam jest zadziwiającego i niesamowitego.
Jeżeli dla Ciebie takie wygibasy to norma i codzienność to sorry, ale dla mnie np. nie
:)

Ależ nie stwierdzam, że to codzienność, tylko że to nie jest śmieszne :)
A tak naprawdę, to się po prostu z Tobą przekomarzam z uwagi na sytuację o której wspomniałeś... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 00:33, Volvox napisał:

CDP lubi wszystko wydawac na ostatnia chwile. Dzis premiera, a pudelka jeszcze w przygotowaniu
(pakowac chyba beda w tirach rozwozacych do sklepow)

extra:D gratuluje pomyslowosc im hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 00:33, Volvox napisał:

CDP lubi wszystko wydawac na ostatnia chwile. Dzis premiera, a pudelka jeszcze w przygotowaniu
(pakowac chyba beda w tirach rozwozacych do sklepow)


To jest normalka. To znaczy nie widziałem tego jeszcze na stronie głównej, ale ja np. do tej pory mam w przygotowaniu pudełko od Icewind Dale II. A może gramowy FTP z obrazkami już jest wypełniony po brzegi ;-)

Deejay ---> Ktoś mówił, że tylko śmieszne rzeczy można tu zamieszczać ??? Ja myślę, że dziwne, niezwykłe i zadziwiające chyba też pasują tu jak ulał, nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejście graniczne. Podjeżdża 5 tirów, wysiadają kierowcy, idą do celnika i mówią:
- Dzień dobry! Mamy taką małą zabawę: w 4 z tych samochodów jest normalny ładunek, ale jeden jest specjalny - nie do oclenia. Zabawa polega na tym, że musi pan odgadnąć, który jest nielegalny.
Celnik się zastanawia i wskazuje na jedno z aut.
- Gratulacje! Wygrał pan 10 tysięcy złotych!

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się