SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Ja bym mu raczej współczuł bo jakbyś zauważył to ta klapa (?) od studzienki spadła mu na ręke a waży dość sporo bo wiem z własnego doświadczenia (bez skojarzeń). Wchodzę więc o zakład, że ręka złamana. Póki co jednak skoro tak Wam się żule podobają to macie jeszcze Pająka. Kiedyś dostałem coś takiego na GG:
http://pl.youtube.com/watch?v=DfZGqtiXf30

normalnie aż miło:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 06:51, YahooPL napisał:

> dawaj linka ;)
> pośmiejmy sie wszyscy ;)

No to na życzenie kolegi zamieszczam. Mnie już przestało to śmieszyć, ale prosze:

http://pl.youtube.com/watch?v=U_ampZAtKlM


bardzo niezłe xD
przyzwoite ;)
fajne było jak koles chciał w niego tą pokrywą walnać ;)
dobry podkład muzyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 15:55, Lisun napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=rZBA0SKmQy8
Powiem jedno: THIS IS SPARTA!!!!!!


zauważyłem podobieństwo wielu scen do tego filmiku:

http://pl.youtube.com/watch?v=Yv9n9ElaXqo

Jest to ogólnie taki styl muzyki (bardzo ciężkiej) nazywanej Terrorcore. Ujęcia ostro wjeżdżają na psychikę więc trzymajcie sie ostro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 18:15, Drakkainen666 napisał:


Trochę ten numer z zabijaniem wszystkiego co się rusza na hasło "I will Survive" jest oklepany. Kiedyś śmieszyło, a teraz już nie za bardzo. A to że to akurat jest Jezus to tym bardziej przesada. Gdyby to był Mahomet to już na karku autora byliby rozwścieczeni muzułmanie. A że Jezus to bóg chrześcijan to można się z niego śmiać do woli, tak? świetne podejście, nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 18:15, Drakkainen666 napisał:

Dla mnie chyba 2 najzabawniejszy filmik tego roku xDD!

Jesus Christ
http://www.youtube.com/watch?v=eB6vPwwBGGs


pomysł może i dobry ale wg mnie to przesada, żeby nie użyć słowa profanacja!
przesada zdecydowana
choć filmik mógłby być dobry gdyby wzieli noramlnego cywila ale nie Jezusa!!!

YahooPL
raczej wkurzające a nie ostre jak ci przez trzy minuty wszystko miga przed oczyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 18:58, lordlolek napisał:

pomysł może i dobry ale wg mnie to przesada, żeby nie użyć słowa profanacja!
przesada zdecydowana
choć filmik mógłby być dobry gdyby wzieli noramlnego cywila ale nie Jezusa!!!

Ot, świętoszki.
Nie widzę nic co mogłoby obrazić pana Ch. w tym filmiku - ktoś wpadł na pomysł by zrobić film i go zrobił. Gdyby ten film był o żulach, moherowych babciach czy satanistach to wszystko jest w porządku. Więc czemu nie zrobić małego filmiku o Chrystusie?
Rodzi się za duża delikatność na tym świecie. Niedługo nie będzie można z niczego żartować, ponieważ to kogoś obrazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:27, Rusty Mike napisał:

Rodzi się za duża delikatność na tym świecie. Niedługo nie będzie można z niczego żartować,
ponieważ to kogoś obrazi.

zawsze pozostaną nam Anglicy, bezkarnie żartujący sobie z wszystkiego z własną Królową włącznie. A że akurat ich tym humoru lubię, choroba mi nie grozi (śmiech to zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:27, Rusty Mike napisał:

Więc czemu nie zrobić małego filmiku o Chrystusie?


A choćby dlatego, że dla pewnych osób jest on obiektem religijnego kultu i darzą go sporym szacunkiem, po resztę mich argumentów patrz 3 posty wyżej

Dnia 19.03.2008 o 19:27, Rusty Mike napisał:

Rodzi się za duża delikatność na tym świecie. Niedługo nie będzie można z niczego żartować,
ponieważ to kogoś obrazi.


To nie delikatność tylko szacunek. Ale niektórym go brak wobec tego czego nie poznali dogłębnie i nie próbują tego zrobić. A najlepiej jest śmiać się z czegoś czego się nie rozumie. (btw - to co napisałem nie odnosi się do Ciebie :) żeby nie było urazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:36, sig. napisał:

zawsze pozostaną nam Anglicy, bezkarnie żartujący sobie z wszystkiego z własną Królową
włącznie. A że akurat ich tym humoru lubię, choroba mi nie grozi (śmiech to zdrowie ;)

Mają dystans do siebie.. nie traktują życia zbyt poważnie. Takie coś Polsce też by się przydało... może nie w takiej mierze jak w Anglii, ale dobrze by było zobaczyć, jak Giertych (Chryste panie!) naśmiewa się z żartów o sobie. :)

Gufs

Dnia 19.03.2008 o 19:36, sig. napisał:

A choćby dlatego, że dla pewnych osób jest on obiektem religijnego kultu i darzą go sporym szacunkiem

Ale żeby aż tak być poważnym? Jak już pisałem wcześniej, trzeba mieć jakiś dystans do świata... i siebie. :)

Dnia 19.03.2008 o 19:36, sig. napisał:

To nie delikatność tylko szacunek.

Tylko z tym trzeba uważać.. nie wiem gdzie to usłyszałem, ale to podobno fanatyczny szacunek dla istot wyższych dał początek różnego rodzaju sektom. nie wiem, czy dać temu wiarę czy nie, ale mniejsza z tym.

Dnia 19.03.2008 o 19:36, sig. napisał:

Ale niektórym go brak wobec tego czego nie poznali dogłębnie i nie próbują tego zrobić. A najlepiej jest śmiać > się z czegoś czego się nie rozumie.

Czasami wtedy śmiech jest większy... ale tak naprawdę, to te osoby są ignorantami.

Dnia 19.03.2008 o 19:36, sig. napisał:

(btw - to co napisałem nie odnosi się do Ciebie :) żeby nie było urazy)

Uraza nie wzięta pod uwagę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:27, Rusty Mike napisał:

Nie widzę nic co mogłoby obrazić pana Ch. w tym filmiku - ktoś wpadł na pomysł by zrobić
film i go zrobił. Gdyby ten film był o żulach, moherowych babciach czy satanistach to
wszystko jest w porządku. Więc czemu nie zrobić małego filmiku o Chrystusie?
Rodzi się za duża delikatność na tym świecie. Niedługo nie będzie można z niczego żartować,
ponieważ to kogoś obrazi.

nie chodzi tyle o pomysł bo jak pisałem pomysł jest dobry. ale chodzący prawie nago po ulicy chrstus trącający tyłkiem przechodniów jest... no po prostu dziwny...
mnie nie uraziłeś i myśle że nikogo nie uraziłeś bo filmik nie był jakiś okropny no ale jak już mówiłem goły chrystus (w filmiku) to nie to z czego się śmieje.

aha. i dystans do świata mam zdecydowany (mam nadzieje)!
śmiech to zdrowie jak celnie to ujął sig. i ja tego się trzymam.
no ale nie kłóćmy się.

ah no tak. coś od siebie. mam nadzieje że tego nie było ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=bNQQVyW7py4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:52, gothicsheep napisał:

zwróćcie uwagę na Idealne połączenie ;P.


Chodzi o to, że zapłacimy zero złotych mniej ??? Rzeczywiście kwas na maksa. Prawie tak dobry jak statystyki z 2070 roku. Ach to gram.pl :)

PS: Co się stało z Twoim GS-em ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:54, YahooPL napisał:

Chodzi o to, że zapłacimy zero złotych mniej ??? Rzeczywiście kwas na maksa. Prawie tak
dobry jak statystyki z 2070 roku. Ach to gram.pl :)

Patrząc na to ile to razy był ten bug tutaj podawany, to wydaje mi się, że ten kwas jest jednak bardziej żrący, że się tak wyrażę ;P.

Dnia 19.03.2008 o 20:54, YahooPL napisał:

PS: Co się stało z Twoim GS-em ???

Nie mam pomysłu na jego prowadzenie. Póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 21:04, Farmer Widomo napisał:

Ten jego gramsajt to cudo ^^ Taka oryginalność bez zbędnych ceregieli ^^ Ide ściągnąć
:P

Cziter ;P.
Btw. Dzięki tym postom liczba odwiedzin skoczyła mi gdzieś o 20 odsłon w ciągu kilku minut ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się