SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2008 o 09:25, Budo napisał:

dziala? ;]


Działa ;] Jeszcze jak tą nogą kręciłem, to dopiero po chwili się kapnołem że kręcę w inną stronę. Pozdrawiam

List rodem blondynki:
Piszę do Ciebie tych parę linijek, żebyś wiedział, że do Ciebie piszę. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, że do Ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to mi daj znać, to go wyślę jeszcze raz. Piszę do Ciebie wolno, bo wiem, że nie potrafisz szybko czytać. Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie, że najwięcej wypadków się zdarza kilometr od domu, więc przeprowadziliśmy się trochę dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chałupce. Jest tu pralka, choć nie jestem pewna, czy się nie zepsuła. Wczoraj wrzuciłam do niej pranie, pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło. Ale przecież się z powodu tego nie powieszę... Pogoda nie jest najgorsza. W zeszłym tygodniu padało tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, a za drugim cztery. Co do kurtki, którą chciałeś. Wujek Piotr powiedział, że jak Ci ją poślę z guzikami, to będzie dużo kosztować, bo guziki są ciężkie. Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni.
Tata dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu. Twoja siostra, Julka, która wyszła za mąż, w końcu urodziła. Nie znamy jeszcze płci, więc Ci nie powiem, czy jesteś wujkiem czy ciotką. Jak to będzie dziewczynka, Twoja siostra chce ją nazwać po mnie. Ale to będzie dziwne - mówić na swoją córkę "mama". Gorzej jest z Twoim bratem, Jankiem. Zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki. Musiał iść do domu po drugi komplet, żeby nas wyciągnąć ze środka. Jak się będziesz widział z Gosią, pozdrów ją ode mnie, a jeśli nie, to jej nic nie mów. Twoja mamusia Dusia.

PS. Chciałam Ci włożyć do listu parę złotych, ale już zakleiłam kopertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łee tam :P. To było kiedyś w Clever: Widzisz i wiesz. I jeszcze jest taki numer, że stańcie w drzwiach i napierajcie rękoma o framugę, a później odejdzie od drzwi. Wasze ręce powinny się unosić do góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_O OMG ... w ''95 miałem 8 lat ale to pamiętam bardzo dobrze ;D. Toż to masakra była ... jak mogłeś to przypomnieć xD. Jak się na to teraz patrzy to normalnie szczęka opada. Nr 5 i nr 1 z tej TOPlisty są the best ;D. A te reklamy PPala i Marsa to dopiero kwas. Bardzo mocne, naprawdę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś widziałem, ech, mimo że nawet jako szczyl disco relaxów i pochodnych nie oglądałem, to i tak filmik to jedna wielka nostalgia! :D
Wiadomo, tamte czasy...
No i B.Smoleń na topie listy, argh! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh... w ''95 miałem to ja za to miałem 4 lata,ale o dziwo coś pamiętam.To były czasy ;) Schaza, Boys, Stan Tutaj. Wtedy to było tak...magicznie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2008 o 09:25, Budo napisał:

dziala? ;]


Działa ale tylko jak robimy to bez zastaniowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciemna noc... Ona - półnaga na środku ulicy, On - Za drzewem z wielkim błyszczącym nożem. Ona krzyczy, próbuje uciekać, jednak on ją dogania.. Błyska nóż, ostrze wbija się w jędrne ciało, tryska krew... - I tak oto rzeźnik ubija świnię dla pobliskiego mięsnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wertowałem stronki poszukując opinii o grze GoW:CoO i znalazłem. Jest jedno przekleństwo :P

20080527204309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 20:43, LuQeMaStEr napisał:

Tak sobie wertowałem stronki poszukując opinii o grze GoW:CoO i znalazłem. Jest jedno
przekleństwo :P


Tak, a potem gościu będzie miał pretensje do CDA, że recenzje za mało profesjonalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heloł. Jako że jest to mój pierwszy kwas witam wszystkich. To zdjęcie zostało zrobione w jednym z supermarketów w moim mieście i jest w 100 procentach autentyczne. Zostało zrobione komórką więc jakość nie jest za dobra.

20080527215210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:54, Neban napisał:

Heloł. Jako że jest to mój pierwszy kwas witam wszystkich. To zdjęcie zostało zrobione
w jednym z supermarketów w moim mieście i jest w 100 procentach autentyczne. Zostało
zrobione komórką więc jakość nie jest za dobra.


Zrobili niezłą pomyłkę, przykleili nie w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się