SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

A tam poniżej nie było jeszcze dopisku, że to dotyczy innych mieszkańców innych spółdzielni/bloków? ;)

Co do żartów - obejrzyjcie sobie profil, komentarze tej starszej pani (za przyzwoleniem Wojmana). :D Wszędzie wrzuca obcym osobom komentarze i dziwi się, że obrywa commentami :DD Niektóre są naprawdę mocne:

http://nasza-klasa.pl/profile/14707870

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 17:26, Union Pacific napisał:

Co do żartów - obejrzyjcie sobie profil, komentarze tej starszej pani (za przyzwoleniem
Wojmana). :D Wszędzie wrzuca obcym osobom komentarze i dziwi się, że obrywa commentami
:DD Niektóre są naprawdę mocne:

http://nasza-klasa.pl/profile/14707870


Nędzna prowokacja. Zdjęcia przedstawiaja dwie róźne osoby, dodatkowo nazwisko panieńskie jest dość ciekawe... słownik angielskiego się kłania :P Co do komentów - łatwo odkryć że to tylko prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są rzeczy głupie że aż śmieszne i są głupie a zarazem żałosne. To jest akurat to drugie. Nie widze w tm nic śmiesznego, jeszcze gdyby nie było syntezatora to mogło by być lepiej.
@KŁEJK
Najlepsze było z płatną toaletą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 22:08, Rumcajs52 napisał:

http://www.joemonster.org/filmy/9489/Bajka-o-czlowieku
ŚWIETNE! hahaha :D trzeba zobaczyć!!!

Hmm... Opis pod filmikiem wszystko wyjaśnia. To jest tak głupie, że aż... no właśnie, to nawet śmieszne nie jest. Ale mam znajomego, którego bawi właśnie humor tego typu. Ten filmik jest po prostu skierowany do wąskiej grupy odbiorców :)
BTW Ale tekst, że "nodze odpadł pies" bardzo mi się spodobał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do Twego grona wąskich...znaczy się, wąskiego grona

Mam nadzieję że jakiś ciąg dalszy o przygodach Krzysia będzie, bo zapowiadało się tak ambitnie :P Acha!! I co jeszcze, od zawsze mnie fascynował ten lektor. Ten...dogłębny głos. ^^'' Nawet Jarek Kret wymięka i wysiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 23:08, Rumcajs52 napisał:

>
No to mam kolegę :D

Masz i drugiego kolegę, rozwalił mnie ten film :D. Kocham tępy humor ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa takie całkiem dobre :)
Syn pyta ojca:
- Tato, co to jest POLITYKA?
Ojciec odpowiada:
- Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, wiec jestem KAPITALISTA, Twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, wiec jest RZĄDEM, dziadek uważa, żeby wszystko było na swoim miejscu, wiec jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasza pokojówka jest KLASA ROBOTNICZA, a wszyscy mamy jeden cel, aby sie Tobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ!!! Zrozumiałeś synku???
Chłopiec zastanawia sie i mówi, ze musi sie z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz mlodszego brata, który narobił w pieluchy i drze sie wniebogłosy. A, ze chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spala tak mocno, ze nie mógł jej dobudzić, wiec poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał sie z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli tak sobą zajęci, ze nie zauważyli, ze chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił wiec, ze pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Rano ojciec pyta go:
- Synku, możesz mi powiedzieć własnymi sowami co to jest POLITYKA??
- TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZA, ZWIĄZKI ZAWODOWE sie temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w gównie!!!

Po skończonym egzaminie profesor wpisał do indeksu studenta tylko jedno słowo – "Idiota".
Ten przeczytał, popatrzył na profesora i mówi:
- Ależ pan roztargniony, miał pan wpisać ocenę, a pan się podpisał.

@ak.47
Dobre zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2008 o 23:37, 143872 napisał:

- TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZA, ZWIĄZKI ZAWODOWE
sie temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ
leży w gównie!!!

To jest szczera prawda . ^^

Dnia 23.06.2008 o 23:37, 143872 napisał:


Po skończonym egzaminie profesor wpisał do indeksu studenta tylko jedno słowo –
"Idiota".
Ten przeczytał, popatrzył na profesora i mówi:
- Ależ pan roztargniony, miał pan wpisać ocenę, a pan się podpisał.


Tutaj to już brak słów ! :D HaHa, niezły dowcip ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się