SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2008 o 23:15, Laska-z-Polski napisał:

A gdzie tam - w środę widziałem w kinie trailer, a premiera była wczoraj. Czytaj gazety
:D

Gazety? Te średniowieczne formy przekazywania wiadomości?

Ajj... A myślałem, że premiera obeszła szerokim łukiem nasze ziemie, bo chyba była daawno temu. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 23:25, KŁEJK napisał:

A pamietasz moze tą afere o Brothers in Arms, co Zycie Warszawy napisalo, ze w angielskiej instrukcji napisano, ze w Wehrmahcie sluzyli polscy ochotnicy? Idioci nie zrozumieli - "Volunteers" bylo napisane przez cudzyslow, czyli to tak samo jakbym chcial o czyms beznadziejnym, powiedziec, ze jest "swietne". Tez piszę przez cudzyslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 23:25, KŁEJK napisał:

Co dalej? Stringi dla niemowlaków? :|

Kirabax
Chyba masz na myśli "Codename: Panzers" ?

I jeszcze coś ode mnie :
http://wiadomosci.onet.pl/1795912,12,item.html
Lol ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
W Codename było to że niemiecki oficer dostaje wiadomość że to Polacy zaatakowali. Co jest prawdą. Widać jakie nieuki z tych co pisali artykuły.
W BiA było coś w opisach jednostek że w niektórych formacjach niemieckich walczyli "ochotnicy" z: i tutaj wymieniono kilka krajów w tym Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by coś takiego w Polsce wprowadzić, a jak nie to chociaż w moim mieście. Mam dość widoku takich ludzi :F Ale ogólnie jestem za Ruskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 00:12, Vasilli napisał:

Mogli by coś takiego w Polsce wprowadzić, a jak nie to chociaż w moim mieście. Mam dość
widoku takich ludzi :F Ale ogólnie jestem za Ruskami.


Jak widać w naszym kraju powinna być komuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kotek nie ma pojęcia, jak państwo może zabraniać młodym ludziom być tym, kim chcą. Przecież każdy ma prawo do własnej tożsamości. Tak nie można!"
Ten tekst na dole mnie rozwalił.
Ktoś kiedyś dawał Pop-upa opisującego tę stronę. Wiecie co? To jest właśnie strona dla emo, miłośników Blog-27 i Tokio Hotel. Ciekawe, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 01:55, Konował napisał:

Zabawne. Tępią EMO, a tacy neonaziści sobie harcują w spokoju w mateczce Rosji.
Niezły kwas muszę przyznać.

Wszyscy przedstawiciele EMO z jakimi miałem przyjemność zadawać się choć przez chwilę raczej mnie od siebie odpychali. Do tego większość chwaliło mi się bliznami i ciągle nudziło, że świat jest do dupy i najlepiej się zabić. A skąd tyle tego spotkałem? Młodsza siostra mojej dobrej kumpeli jest EMO. Ciekawi ludzie, zamiast zrobić coś żeby ich życie było ciekawsze, to wolą ględzić jak to w ogóle wszystko jest beznadziejne... Cóż rząd rosyjski zawsze był stanowczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do EMO przytoczę dwa teksty które gdzieś przeczytałem:

1. Ilu EMO potrzeba do wkręcenia żarówki?

Zero! Niech płaczą w ciemności...

2. W kwadratowym pokoju umieszczono 5 EMO...Jedno się pocięło bo nie było dla niego kąta do płakania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 00:21, WorldWar3PL napisał:

"Kotek nie ma pojęcia, jak państwo może zabraniać młodym ludziom być tym, kim chcą. Przecież
każdy ma prawo do własnej tożsamości. Tak nie można!"
Ten tekst na dole mnie rozwalił.


Ejj! Przecież pisanie o sobie w trzeciej osobie jest słitt :P

Dnia 27.07.2008 o 00:21, WorldWar3PL napisał:

Ktoś kiedyś dawał Pop-upa opisującego tę stronę. Wiecie co? To jest właśnie strona dla
emo, miłośników Blog-27 i Tokio Hotel. Ciekawe, co? :)


Tia, ja dawałem :) A cała ta strona to koszmar, tępić takie kotki i inne bravo, bo przez to mamy coraz więcej koffanych tshynastek , które chcą poklikać :P

Ps. Fumiko, a skąd ty masz tego linka? ;-P Nie mów, że Kotka czytasz ...Brr ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dowcipów ode mnie.

Facet wyjeżdżając na wczasy zostawił swojemu bratu kota, żeby ten nim się opiekował. Wczasowicz dzwoni po tygodniu z wakacji i pyta się brata jak tam jego kot.
- No stary... Niestety przykro mi, ale Twój kot zdechł.
- Ehhh, musiałeś tak walić prosto z mostu? Przez ciebie będę miał zepsutą resztę urlopu. Mogłeś mi powiedzieć, że kot siedzi na dachu i nie chce zejść. Później zadzwoniłbym za dwa dni i Ty byś powiedział, że spadł z dachu i leży u weterynarza połamany, a kiedy zadzwoniłbym za kolejne dwa dni powiedziałbyś, że mimo największych wysiłków weterynarza mój kociak zdech... No ale cóż stało się, powiedz mi lepiej co tam u mamy?
- No więc widzisz... Mama siedzi na dachu i nie chce zejść...

-------------------------

Przychodzi dresiarz do biblioteki:
- Poproszę jakąś książkę, nauczyciel każe mi poczytać!
Bibliotekarka patrzy na niego i widząc twarz wykazującą na IQ 60 proponuje:
- Może coś z literatury lżejszej?
- Może być ciężkie. Wozem jestem!

-------------------------

Był Polak, Rusek i Niemiec. Diabeł za zadanie dał im żeby przyjechali swoimi samochodami. No i po paru dniach Polak przyjeżdża autobusem. Diabeł kazał mu przejść pod samochodem. No i Polak przeszedł. Następnie Rusek przyjechał Porshe. Diabeł kazał mu przejść pod samochodem. A rusek śmieje się i płacze. Diabeł pyta:
- Rusku dlaczego płaczesz?
- Bo nie mogę przejść pod autem.
- A dlaczego się śmiejesz?
- BO NIEMIEC JEDZIE WALCEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2008 o 03:33, otc napisał:

Wszyscy przedstawiciele EMO z jakimi miałem przyjemność zadawać się choć przez chwilę
raczej mnie od siebie odpychali. Do tego większość chwaliło mi się bliznami i ciągle
nudziło, że świat jest do dupy i najlepiej się zabić. A skąd tyle tego spotkałem? Młodsza
siostra mojej dobrej kumpeli jest EMO. Ciekawi ludzie, zamiast zrobić coś żeby ich życie
było ciekawsze, to wolą ględzić jak to w ogóle wszystko jest beznadziejne... Cóż rząd
rosyjski zawsze był stanowczy ;]

Szczerze? Ja takich ludzi o jakich piszesz nigdy nie spotkałem.
Owszem spotkałem jednego EMO, ale był to człowiek który nie ciął się wedle bardzo rozpowszechnionego tutaj stereotypu. Miał po prostu problemy w kontaktach z innymi ludźmi, był przez to nieszczęśliwy.

Mimo wszystko uważam, że EMO są o wiele mniej szkodliwi od neonazistów, którzy aktualnie w Moskwie prześladują, biją i czasem nawet zabijają imigrantów(głównie czeczeńskich). Tyle że władzom rosyjskim to jest tak naprawdę na rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się