SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2008 o 21:34, Jaki Ganh1 napisał:

Mwuahaha ;) Mocna akcja :) Masz już bonus +10% u koleżanki do: bezpieczny seks ^^ I pamiętaj,
jak Cię do Ciebie zaprosi, bierz Twixy ;) Buahahaha :D

Taaa... dzisiaj ta koleżanka ,której to powiedziałem powiedziała ,że ''''fajnie, iż dbam o bezpieczeństwo innych i jestem zawsze gotowy się zabezpieczyć'''' xDD Ogólnie to dzisiaj ponad 1,5 godziny rozmawiałem z nią o tym co wczoraj było :D Już normalnie wiem co będę robił w przyszłości ;-) Będę kasjerem w Biedronce podającym Twix''y xD Koleżanka powiedziała, że ''''jak ja będę je podawać ten towar to często będzie wpadać'''' haha ;d Nie wiedziałem, że tak zabawnie może być z powodu jednej wpadki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Betę Google Chrome(tej przeglądarki Google)ktgóra wyszła 5 minut temu.No i zainstalowałem.I się od razu program zawiesił.Ale co jak co,google ma poczucie humoru:D

20080902212249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dzięki za news''a że już jest ta beta :P No a taka informacja o zawieszeniu to na pewno coś ciekawszego niż to co widzimy w standardzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki Offtop...
Nie polecam.Allegro włącza się kilka minut(dokładnie to 3 minuty i nadal się nie włączyło),dobreprogramy też.Na dodatek co kilka sekund program się wiesza.Jakby tego było mało,program nie wygląda zbyt fajnie,ma mało opcji.Jedyne co mnie cieszy to to,że Historię,Zakładki i inne kopiuje z FireFoxa.Także narazie odradzam Betę,chyba,że o Ciebie będzie to chodzić lepiej.

PS.Teraz mi się wyświetliło że pamięć nie może być "written"^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć,że u mnie dobrze,a nawet bardzo dobrze.Tylko przy pierwszym włączeniu pierwszą stronę którą chciałem włączyć ładowało bardzo długo.Ale jako,że nie widzę nic wielce innowacyjnego nie będzie to moja główna przeglądarka.Za dużo pożytecznych dodatków w Firefoksie mam.Poza tym to dopiero wersja beta ^^
A ja przez te 10 minut zero zwiech albo błędów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha,chyba nie polubiłeś google chrome,że odinstalowujesz ;P ja się pobawię nim trochę...podoba mi się,że jak się kartę przeciąga za obszar przeglądarki to robi ją w nowym okienku.A co do poczucia humoru panów (i może pań,nie mam pojęcia ;)) z google to "statystyki dla..."
słownik leży...co za błąd jest w "poczucia" ? :/

20080902221754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 22:24, Volvox napisał:

Google banuje juz wlasne filmiki?


Ten błąd oznacza:

a) wideo jest usunięte

b) ze musisz odświeżyć stronę, często wyskakiwał mi taki błąd na słabym internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 06:52, rob300i napisał:

> Google banuje juz wlasne filmiki?

Ten błąd oznacza:

a) wideo jest usunięte

No tak, ale Google jak pewnie wiesz jest właścicielem YouTube. A to jest filmik z zakładki z Google Chrome. Czyli usunęli własny filmik :) Hmm, może naruszenie regulaminu?? ;)

Dnia 03.09.2008 o 06:52, rob300i napisał:

b) ze musisz odświeżyć stronę, często wyskakiwał mi taki błąd na słabym internecie.

No, chyba że tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2008 o 07:28, Kapizak1 napisał:

No tak, ale Google jak pewnie wiesz jest właścicielem YouTube. A to jest filmik z zakładki
z Google Chrome. Czyli usunęli własny filmik :) Hmm, może naruszenie regulaminu?? ;)


Serio jest właścicielem? To po co im jeszcze google wideo? Nie wiedziałem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracałem sobie właśnie busem ze szkoły i oglądałem film na laptopie, kiedy stanęliśmy w korku koło kościoła. Zacząłem sie zastanawiać czy kościół ma sieć bezprzewodową, no i ma ;P :

20080903164556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:03, rob300i napisał:

Serio jest właścicielem? To po co im jeszcze google wideo? Nie wiedziałem o tym.

google video powstało zanim kupili youtube, zaś obie usługi zostały chyba dość mocno zintegrowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 15:33, Pablo Querte napisał:

Coś o Mc Donald''s :D
"Firma została założona 15 maja 1940 w San Bernardino w Kalifornii jako restauracja przez
braci Dicka i Maca McDonaldów."
Dlatego jest "Big Mac", a nie "Big Dick" ^^

Heh, a propos tego dick''a. Kumpela z klasy próbowała dzisiaj na angolu przetłumaczyć słówko gruby. No i oczywiście wyszedł jej... Big Dick :D Polewka pewnie z tydzień będzie. No i już ma dziewczyna nową ksywkę ^^
PS: Chodzę do 3. gim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się