SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2008 o 10:04, Hubi Koshi napisał:

A najgorsze jest to że tej opowieści bliżej do prawdy niż żartu, innymi słowy Tak to
wygląda u studentów (do któregoż biednego gatunku należę T_T_


Wiem z doświadczenia, że tak to wygląda... też jestem z tego biednego gatunku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu, w pewnym królestwie, żył sobie król z rodziną. Jednak pewnego dnia przyleciał olbrzymi smok i porwał królewnę. Załamany król wezwał na pomoc trzech dzielnych rycerzy: Czarnego Rycerza, Czerwonego Rycerza i Rycerza z plecaczkiem. Jako pierwszy wyruszył Czarny Rycerz. Przemierza pola i lasy, aż w końcu usłyszał wołanie księżniczki. Zbliża się powoli do pieczary, ale nagle wyleciał smok i go spalił. Na ratunek wyruszył Czerwony Rycerz, przemierza pola i lasy, z oddali usłyszał wołanie księżniczki. Zbliża się powoli do pieczary, a tu wylatuje smok i go spalił. Został już tylko rycerz z plecaczkiem. Wyruszył w podróż i usłyszał wołanie uwięzionej wiedźmy, stwierdził, iż ma trochę czasu to może jej pomóc. Uwolnił ją, a ona rzekła:
- W ramach podziękowania masz tutaj magicznego klocka, jak w niego trzy razy pukniesz to przybędze ci z pomocą.
Rycerz podziękował i poszedł dalej. Patrzy a tu między drzewami stoi zaklinowany skrzat i prosi o pomoc, na to rycerz:
- Przykro mi skrzacie, ale straciłem już trochę czasu, a muszę uwolnić księżniczke.
- Jak mi pomożesz to dam Ci magiczny pyłek, jak w niego dmuchniesz to ci przybęde z pomocą.
Rycerz mu pomógł i ruszył dalej. Idzie, idzie, patrzy a tu leży w pół przytomny trol i mówi:
- Proszę cię przynieś mi troszkę wody to od razu poczuje się lepiej.
- Przykro mi ale bardzo się śpieszę...
- Jak mi pomożesz to dam ci magicznego grzyba i on ci pomoże w opresji
- No dobra....
Rycerz pomógł trolowi, wsadził grzybka do plecaczka i poszedł dalej. Z oddali usłyszał głośne wołanie księżniczki. Bardzo powoli i dyskretnie zbliżył się do pieczary, a tu nagle wyleciał smok i go spalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 11:52, Budo napisał:


Ale zwała.. poseł PiS wieszczący koniec Platformy :)


oO
Nie no, porażka, po prostu brak słów, brak słów.. ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne, po prostu spadłem z krzesła :) To jest mój typ humoru, zwłaszcza jak ktoś umie go opowiadać, to jest przegenialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Świetne :D Podobnie jak Erton przepadam za tym typem humoru :)
A tak swoja drogą to przypomniał mi się taki, jakże brutalny, dowcip :

Mama zwraca się do syna :
- Synku, wystaw rękę, dostaniesz cukierka.
- Mamusiu, ale ja nie mam rączek.
- Nie ma rączek, nie ma cukierka.

Wiem, że narażam się na bycie zlinczowanym za to. No ale nic nie poradzę, lubię czarny humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 17:04, LuQeMaStEr napisał:

Wiem, że narażam się na bycie zlinczowanym za to. No ale nic nie poradzę, lubię czarny
humor :)

heh, ja mam coś mocniejszego ;) Ale wiem że jak bym to dał to bym był narażony na poważne konsekwencje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się taka zabawna historia:
Otóż gdy brat dostał telefon komórkowy to napisaliśmy do rodzicielki SMS''a o treści : "Twoje życie należy do mnie". Potem mama przyszła wystraszona, że jakiś maniak seksualny ją obserwuje i obawia się o swoje życie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 18:58, Igor FCBayern napisał:

Miałbym małe problemy aby spróbować tego ciasta, ale w końcu chyba bym się przełamał...
;) Z ciekawości.
http://www.joemonster.org/art/9742/Najbardziej_ohydne_ciasto_na_swiecie


Smacznego ! :D

Przy okazji jak przewijam stronę w dół widzę:

Daj Głos
666
Podoba mi się!

Chyba za dużo metalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się