SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 11:50, Budo napisał:

Przestań wrzucać najnowsze z basha, każdy se może wejść i przeczytać :/

Ten temat jest zalewany masą linków, więc twoja prośba by zrezygnować z wklejania linków do konkretnego portalu jest wręcz niepoważne. Wszystko można znaleźć jak się chce, ale skoro jeden wkleja jedno to czemu zabraniać bash''a (choć sam nie wklejałem nigdy linków stamtąd). Zabrońmy linków do youtube i temat padnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię oglądać filmy o "Żulach" jak to jest napisane, lub po mojemu "pijaczkach" . Ten film ma najlepsze zdjęcia jakie widziałem. Najlepsze są na sekundzie: 17, 50 najlepszy! , 1.06 i 3.54 .Muzyka nawet fajna, idealna na wesela. Tylno niektóre zdjęcia nie są o pijaczkach. http://pl.youtube.com/watch?v=Nf5TmYP_El8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Paweusz
> skoro jeden wkleja jedno to czemu zabraniać bash''a (choć sam nie wklejałem nigdy linków
> stamtąd). Zabrońmy linków do youtube i temat padnie...


Linki do Basha można wrzucać, ale litości - nie te najnowsze. Wiele osób pewnie regularnie tam zagląda (ja na przykład) i takie posty nie wnoszą nic nowego, ot wystarczy wejść na http://bash.org.pl/latest/ i mamy to, co Hunter wrzuca. Jak ktoś odkopie coś starego, ale powalającego - czemu nie. Ale spamowanie linkami do najnowszych cytatów z kretyna/basha nie jest fajne - mogę robić to samo :)
Natomiast nie ma ludzi, którzy dzień w dzień wypatrują nowych filmów na YT, wszystkie oglądają i wiedzą, co jest śmieszne, a co nie, więc porównanie niezbyt trafne, moim zdaniem.

Pozdrawiam.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się