SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 19:31, Budo napisał:

standardowo obrazki


1 miażdżą, 2 i 3 trochę mniej :P

Ale 4 to mistrzostwo... To mnie nie zmiażdżyło. To mnie zmieliło, przeżuło, przetrawiło, a na koniec spowodowało spontaniczny, niekontrolowany wyb... nie, eksplozję śmiechu i zadumania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 19:31, Budo napisał:

standardowo obrazki


Trójka mnie rozbawiła jako tako. Jeden i dwa ... a co w tym śmiesznego ? Bo chyba nie podpisy ...
Natomiast co do czwórki ... abstrahując od tego, że są to właśnie produkty ignorantów (wierzcie mi chciałem ująć to znacznie ostrzej, ale w końcu nie przy dzieciach ;-)), którzy nie mają elementarnego pojęcia o tym, co piszą.
Nie jestem osobą jakoś szczególnie wierzącą (każdy wierzy w to, w co chce wierzyć), ale niestety takie rzeczy lekko mnie zniesmaczają, kiedy potem inni ludzie o niesprecyzowanych poglądach pogrążają się nad takim obrazkiem "w zadumie" (jak to ktoś tu ujął) .. a nawet stwierdzają, że faktycznie coś w tym jest (SIC).
Oto, jak środki masowego przekazu wpływają na ludzi. ;-) Nota bene przypomniał mi się pewien bardzo "obiektywny" (przynajmniej w poczuciu autorów) artykuł o największej sekcie w dziejach ludzkości. Szkoda, że brakowało jeszcze przedstawienia realnego naukowego dowodu na to, że Ten Bóg czy jak kto woli bóg faktycznie nie istnieje ... ale wtedy nie byłoby już w ogóle nie o czym pisać. ;-)

Wybaczcie, że w ogóle ten temat tutaj podejmuję ... więcej drążył go nie będę. Po prostu najbardziej nienawidzę dwóch rzeczy, które zwykle idą ze sobą w parze: głupoty i ignorancji. I mimo, że najczęściej żyjemy w ich otoczeniu (niejednokrotnie będąc ich ofiarami :-)), to i tak ciężko się czasami przyzwyczaić. ;-)
Oczywiście, że ludzie normalni co najwyżej lekko się nad takim czymś ulitują, ale jak wiadomo, ludzi normalnych jest coraz mniej (nie wyłączając nas).

EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się