SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Twórczość własna ;) Mam nadzieję, że w podtytule nie zrobiłem błędu, bo z angielskiego to ja noga jestem ;)

Zrobione na szybko. Czekam na propozycje poprawek :)

20081013222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 21:05, Laska-z-Polski napisał:

Japończycy żywią jakieś dziwne uczucie wobec świetlówek. ;P


O_o (Luk ze zdumienia robi karpia, jedzenie które konsumował powoli ucieka mu z ust, ciężko mu wypowiedzieć na ten widok cokolwiek innego jak "eeeeeee, ooooooo" O_o)

(Po chwili) Dobra.... dobra, to było... mocne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 21:05, Laska-z-Polski napisał:

Japończycy żywią jakieś dziwne uczucie wobec świetlówek. ;P

http://www.joemonster.org/art/9942/Japonski_pojedynek_na_swietlowki


Eee.. bodajże to nie są świetlówki tylko szklane rurki wypełnione solą (po to żeby rany mocniej bolały przeciwnika xP) Wiem bo się kiedyś interesowałem z kumplem tym (ekhem..) "sportem" Jest to liga CZW (wpiszcie sobie w YT :P) taki Wrestling tylko, że nie taki ustawiany, tylko na serio, serio xD Raz widziałem jak koleś biegał z kosiarką :P No, ale to Japonia a tam jest wszystko inne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 18:48, Budo napisał:

podobno mieli kosmici dzisiaj przylecieć, widzieliście coś?
http://rok-2012.blogspot.com/2008/09/14102008-ufo-pojawi-sie-na-ziemi.html

Autor tego artykułu sam się zaplątał w tym co mówi, bo na początku twierdzi, że kosmici przylecą 14 października, a pod koniec, że 10 października :P Ja o całej tej akcji dowiedziałem się przed godziną z WP. Aż się boję włączać telewizor... Ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca - w końcu 14 października skończy się dopiero za 6.5 godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie że dzisiejszej nocy (tak było już po 00:00 więc to był 14!!oneoneone) widziałem coś co wyglądało jak sterowiec? Może to nie był sterowiec czy inny balon ale UFO! Swoją drogą naprwde się zacząłęm zastanawiać co to było bo sterowiec to zbyt rzadki widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się