SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2005 o 12:28, Monte Christo napisał:

> Mój pupilek...

Skąd on ma 7 pazórów na łapie?


Bo ja wiem...historii tego pieska to ja nie znam... już jakiś czas temu znalazłem jego zdjęcia na necie - pomyślałem wtedy że warte zapisania... potem gdzieś czytalem że ma jakąś niespotykaną chorobe, że ślepy - i tak narodziła się legenda o ślepy i chorym psie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mueller wiedział, że Rosjanie, zamieszawszy cukier, zostawiają łyżkę w szklance z herbatą. Chcąc sprawdzić Stirlitza, zaprosił go na herbatę. Stirlitz wsypał cukier do szklanki, zamieszał, wyjął łyżeczkę, położył ją na spodeczku, po czym pokazał Muellerowi język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:05, DevilFish napisał:

i ciąg dalszy...

nie ma jak inteligenta rozmowa z Dziewczyny :P powaliło mnie to szegolnie to zeby zapytal sie katechety :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do poczytania:

Mr Smith w Paryżu.
Mr Smith (Anglik) bawił w Paryżu. Zamierzał przejść przez ulicę - spojrzał w prawo, doszedł do środka jezdni, spojrzał w lewo...
Pogrzeb odbędzie się w sobotę.
........................................................

Dawno, dawno temu był sobie młody człowiek, który obiecał sobie zostać wielkim pisarzem. Mówił: "Chcę pisać rzeczy, które będzie czytał cały świat, rzeczy, które poruszą ludzi aż do głębi, rzeczy, które będą sprawiały, że będą krzyczeć, płakać, zwijać się z bólu i wściekłości!"
Teraz pracuje on dla Microsoftu pisząc komunikaty o błędach.

**********

Do obejrzenia:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. na obrazku nr 2 wolałem wprowadzić mini cenzurke po tym jak dostałem ochrzan od Pani TYHE ...
Ale i tak wiadomo o co chodzi na tym 2 obrazku :P - Ah ta polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwór Frankensteina poszedł na spacer do lasu i tam zatruł się grzybami. Doktor Frankenstein po wyjęciu mu starego żołądka i wszczepieniu nowego, przestrzega go:
- Następnym razem jak pójdziesz do lasu, masz jeść tylko te grzyby, które znasz!
- Ale ja znam tylko muchomory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 02:50, Sth`Devilish napisał:

Coś dla fanów Władcy Pierścieni (filmu) oraz popularnej gry World of Warcraft
http://www.sg.hu/galeria/10662298371129328698.gif

*
możliwe, że śmieszne to jest tylko dla graczy WoW, ja płakałem ze śmiechu :D

Co slajd miałem rotfl :D Roześle to wszystki qumplą w gildii :D
Ciekawe komu chciało się takie coś robić ale chwała Mu za to :D. Byłem przekonany że to będzie kolejny obrazek z "4 the Horde" :D a tu miłę zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z marnym słuchem i słowniczkiem z hipermarketu to musiał tłumaczyć:
Can you hear me – Ty mnie możesz tu
Manicure – Pieniądze leczą
I’m just asking – Jestem tylko królem d*py
I have been there – Mam tam fasolę
God only knows – Jedny nos Boga
We are the champions – Jesteśmy pieczarkami
Do you feel alright? – Cały czujesz się z prawa?
Bye bye baby, baby good bye – Kup, kup mi dzidziusia, dzidziuś dobry zakup
To be or not to be? – Pszczoła, czy nie pszczoła?
I fell in love – Przewróciłem się w miłość.
Just in case – Tylko w skrzynce
I will never give up – Nigdy nie wymiotuję
Oh dear – Och, jeleń.
I saw my Honey today – Piłowałem dziś mój miód.
I’m going to make you mine – Idę zrobić ci kopalnię.
May God be with you – Majowa dobra pszczoła z tobą
Finnish people – Skończeni ludzie
Bad influence – Zła grypa
Phone seller – Zadzwoń do sprzedawcy
Good products – Bóg po stronie kaczek
Let’s have a party – Założmy partię.
Watch out! – Patrz na zewnątrz!
I know his story well – Znam jego historyczną studnię.
Let it be! – Jedzmy pszczołę!
Press space bar to continue – Kosmiczny bar prasowy nastąpi

+kilka fotek z cyklu ''napoje'':

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 02:50, Sth`Devilish napisał:

Coś dla fanów Władcy Pierścieni (filmu) oraz popularnej gry World of Warcraft
http://www.sg.hu/galeria/10662298371129328698.gif

*
możliwe, że śmieszne to jest tylko dla graczy WoW, ja płakałem ze śmiechu :D


Mimo, ze nie gram w WoW, to i tak rozumiem o co chodzi i malo smieszne to... Zawsze przerazaly mnei tego typu skroty... I do tego "lol" na koncu kazdego zdania... Dlatego czesto niechetnie gram na mutli niektorych gier... PLZ NOOB OWND LOL moim koszmarem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może coś o małomiękkim...

Na wystawie komputerowej COMDEX, Bill Gates dokonując porównania przemysłu komputerowego z samochodowym powiedział: "Gdyby GM dokonał takiego postępu, jaki miał miejsce w przemyśle komputerowym, wszyscy jeździlibyśmy samochodami kosztującymi 25 dolarów i zużywającymi galon paliwa na 1000 mil"

W odpowiedzi na tę uwagę, rzecznik General Motors złożył na konferencji Prasowej następujące oświadczenie: "Gdyby GM rozwinął technologię taką, jaką rozwinął Microsoft, wszyscy jeździlibyśmy samochodami o następujących właściwościach:

1. Auto ulegałoby wypadkowi dwa razy dziennie bez żadnego powodu.
2. Po każdym nowym malowaniu znaków na jezdni należałoby kupić nowe auto.
3. Od czasu do czasu auto stawałoby bez powodu na drodze; należałoby to uznać za normalne, zapalić ponownie silnik i kontynuować jazdę.
4. Wykonywanie jakiegokolwiek manewru np. skrętu w lewo, powodowałoby czasami wyłączenie silnika, niemożność ponownego uruchomienia i w konsekwencji konieczność ponownego wbudowania silnika do samochodu.
5. Tylko jedna osoba byłaby uprawniona do korzystania z auta, chyba że kupiłoby się wersję "Auto95" lub "AutoNT". Ale wówczas należałoby dokupić większą liczbę siedzeń.
6. Macintosh wyprodukowałby wprawdzie pięciokrotnie szybszy, dwukrotnie łatwiejszy w obsłudze i niezawodny samochód napędzany energią słoneczną, ale mogący jeździć tylko po 5% dróg.
7. Wskaźniki temperatury oleju, wody i lampka kontrolna alternatora zastąpione byłyby przez pojedynczy wskaźnik "general car default".
8. Nowe siedzenia zmuszałyby każdego do posiadania tyłka tego samego rozmiaru.
9. Przed zadziałaniem, system airbag zapytałby "Czy jesteś pewien?".
10. Od czasu do czasu, bez powodu, samochód zamknąłby się i dałby się otworzyć tylko przez jednoczesne pociągnięcie za klamkę, przekręcenie kluczyka i przytrzymanie anteny radiowej.
11. GM wymagałby od każdego klienta zakupu luksusowej wersji map samochodowych wydawnictwa Rand McNally (będącego wówczas firmą podległą GM) nawet jeśli kupujący ani ich by nie chciał, ani nie potrzebował. Rezygnacja z tej opcji powodowałaby natychmiastowe zmniejszenie osiągów samochodu o 50% lub więcej. Ponadto spowodowałoby to rozpoczęcie śledztwa przez Departament Sprawiedliwości na wniosek GM.
12. Za każdym razem, gdy GM zaprezentowałby nowy model, kupujący samochody musieliby uczyć się wszystkiego od początku, gdyż nic nie działałoby tak, jak dotychczas.
13. Aby zgasić silnik, należałoby nacisnąć przycisk "Start".
14. Wszyscy musielibyśmy używać benzyny GM.
15. Zachwycalibyśmy się nowymi możliwościami samochodów GM zapominając, że konkurencja ma już takie od pięciu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 13:13, Wiadroman napisał:

Mimo, ze nie gram w WoW, to
i tak rozumiem o co chodzi i malo smieszne to... Zawsze przerazaly mnei tego typu skroty... I do tego "lol" na koncu kazdego zdania... Dlatego czesto niechetnie gram na mutli niektorych gier... PLZ NOOB OWND LOL moim koszmarem...


To jest właśnie taki celowy sarkazm, taka parodia właśnie z tych dzieciaczków, co tak się zachowuja :) Ale oprócz tych skrótowców, to historia bardzo realna w WoW :P Zawsze ktoś zapomni klucza, zawsze ktos spowoduje śmierć innych itd, taka gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 13:49, Sth`Devilish napisał:

> Mimo, ze nie gram w WoW, to
> i tak rozumiem o co chodzi i malo smieszne to... Zawsze przerazaly mnei tego typu
skroty... I do tego "lol" na koncu kazdego zdania... Dlatego czesto niechetnie gram na mutli niektorych gier... PLZ NOOB
OWND LOL moim koszmarem...

To jest właśnie taki celowy sarkazm, taka parodia właśnie z tych dzieciaczków, co tak się zachowuja
:) Ale oprócz tych skrótowców, to historia bardzo realna w WoW :P Zawsze ktoś zapomni klucza, zawsze ktos spowoduje śmierć
innych itd, taka gra :)



"lol;p"

Mimo , że w grze mnie to wkurzało, to tutaj płakałem ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się