SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2009 o 21:59, Rumcajs52 napisał:

To jest lepsze :D

Buhehehe...spad3em z krzes3a :D Musze wys3aa zaproszenie :) A skoro na nk zesz3o, zobaczcie, jakie fajne obrazki mo?ecie dodaa do galerii. Staniecie sie "TrEnDi xDDD".

20090203220725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten obrazek owni :D

Przychodzi ksiądz po kolędzie do rodziny Jasia i oczywiście zadaje
Jasiowi standardowy zestaw pytań :
- A ile masz lat?
- Siedem...
- A do kościółka chodzisz?
- Chodzę...
- Co niedziela?
- Co niedziela...
- Z całą rodziną?
- Z całą...
- A do którego?
- Do Carrefoura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 23:05, Budo napisał:

Hehe, jedziemy po religii? Jesus lol :P



Hej to może i jest zabawne ale bez przesady. Jeszcze ci Morg wlepi ekskomunikę xD

Swoją drogą na innym forum znalazłem wątek, i koleś pytał" Czy mu wejdzie"? xD
Nie nie ten... męski ,tylko Oblivion... na kompie, który pewnie udźwignął Crysisa? Jeden z noobów, którzy nie wiedzą, co to napęd. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Znalazł się jeden mężczyzna, któremu udało się zrozumieć kobiety. Niestety umarł ze śmiechu zanim zdążył przekazać tą wiedzę innym.

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mawiają, że zasady są po to, aby je łamać, ale jak wiadomo, nie wszystkie zasady są ze swej natury czymś złym ... powiedziałbym nawet wręcz przeciwnie. Owe słowa stanowią co najwyżej potwierdzenie tego, że każda reguła ma swoje wyjątki.
Anyway, fragment regulaminu:

"Co jest zabronione ... szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)"

I teraz mamy następującą sytuację ... ktoś jest osobą religijną i głęboko wierzącą. Co nie zmienia faktu, że lubi sobie również od czasu do czasu odwiedzić na forum gram.pl temat pt. "Kwasy by Jasió, James & SiniS" i pośmiać się z tego czy tamtego.
I teraz czy takie ocierające się o skrajną ignorancję spamowanie (bo chyba tak można to nazwać) humorem o treści obrażającej przekonania i wartości tej osoby nie jest w sobie samym odbieraniem jej przyjemności z korzystania ze strony ? Wiem, dla Was to tylko, "lol Jezus", ale nie ma nic gorszego, niż ocenianie innych przez pryzmat siebie samego.

Ja, choć jestem osobą wierzącą (bo nie wyobrażam sobie nawet, jak można w nic nie wierzyć), do takich spraw podchodzę z dość sporą rezerwą. Natomiast nie oznacza to, że inni odbiorą to z taką samą obojętnością. Natomiast piszę to, ponieważ ja dla odmiany jestem wybitnie uczulony na wszelką głupotę, a przede wszystkim na ignorancję, która zaczyna powoli stawać się cechą wrodzoną "istot rozumnych" (cudzysłów zamierzony) tego świata.
Wyobraźcie sobie osobę , którą cenicie najbardziej: matkę, ojca, siostrę, męża, żonę, ukochaną córeczkę, whatsoever, a potem sytuację, kiedy ktoś notorycznie zamieszcza tu w kwasach zdjęcia tejże osoby z pewnymi, rzekomo zabawnymi, podtekstami ... zastanawiam się, czy wtedy też byłoby Wam tak do śmiechu.

A tak już poza tematem wiary ... zastanawiam się, co Wy, zamieszczający tutaj takie treści, chcecie przekazać lub udowodnić ? Nie wiem, może i kogoś to śmieszy, ale ja, mimo usilnych starań, znajduję trudności w zrozumieniu takiej postawy (omfg , lol itp., można zaobserwować dziennie i po kilkaset razy na pierwszym lepszym portalu lub np. grając w WoWa).
Ale Ok, można to zaakceptować, w końcu jednego rozśmieszy spadający śnieg, a inny dla odmiany przy najlepszym skeczu świata pozostanie niewzruszony niczym Ahonen na rozbiegu. Natomiast w znacznie większym stopniu, miast rozśmieszyć, pewne treści mogą prędzej urazić tych bardziej uczulonych.
A chyba na tym Wam nie zależy, czyż nie ? A może się mylę ...

Dobra, kończąc chciałem przeprosić wszystkich postronnych za tak rozwięzły offtop z mojej strony.
Przekazałem, co chciałem przekazać. A czy ktokolwiek w ogóle zwróci na to uwagę ... i don''t care. Każdy tu obdarzony własną wolną wolą korzysta z niej, jak uważa za stosowne ... po to ją w końcu otrzymał.
Niemniej odnoszę takie głupie wrażenie, że sooner or later za wszystko trzeba będzie kiedyś zapłacić ... za wszystko i bez wyjątków. I nie mam tu wcale na myśli jakichś głupkowatych, za przeproszeniem, zdjęć z Jezusem w roli głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pierwsze primo- w regulaminie wyraźnie stoi napisane "obrażanie"- kogo my obrażamy?
Drugie primo- jak ktoś jest świętszy od papieża i się poczuł urażony, to niech śle formularz- katolicy mają takie same prawa jak cała reszta na forum, co nie?
Trzecie primo- jeśli Ciebie to nie rusza i nie obchodzi czy ktoś to weźmie do siebie, to po co ten post?
Czwarte primo ultimo- co chcemy przekazać, czy udowodnić? Udowodnić nic, przekazać zwałowe obrazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 11:23, Budo napisał:

/.../

Pierwsze primo- w regulaminie wyraźnie stoi napisane "obrażanie"- kogo my obrażamy?
Drugie primo- jak ktoś jest świętszy od papieża i się poczuł urażony, to niech śle formularz-
katolicy mają takie same prawa jak cała reszta na forum, co nie?
Trzecie primo- jeśli Ciebie to nie rusza i nie obchodzi czy ktoś to weźmie do siebie,
to po co ten post?
Czwarte primo ultimo- co chcemy przekazać, czy udowodnić? Udowodnić nic, przekazać zwałowe
obrazki :)

Pytasz się kogo obrażacie? Ano obrażacie wszystkich wierzących, w tym mnie. Nazywanie Kościoła kółkiem rybackim, nawet w dowcipach, jest zywczajnie głupie i ignoranckie. Dlaczego naśmiewanie się z katolicyzmu może być bezkarne, a już za taki żart z Żydów mógłby być uznany za antysemityzm i "nagrodzony" degradem?
To chyba wynik takiej mody, w której jechanie po religii jest w dobrym guście. Tyle się gada o tolerancji dla gejów i lesbijek, a zapomina się o tolerancji i szacunku dla czyjejś wiary. Świat z roku na rok coraz bardziej głupieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis mam dobry humor i mnie rozwaliło stwierdzenie:

Pierwsze primo...
Drugie primo...
Trzecie primo...
Czwarte primo...

I przypomniało mi się jak ktoś opowiadł jak pewne dziecko liczyło po angielsku. A było to tak
jeden łan, drugi łan, trzeci ła, czwarty łan... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na skrzyżowaniu rownorzędnym zderzyły się BMW 850 i Jeep Cherokee. Kierowcy i pasażerowie odnieśli niegroźne rany postrzałowe


Dwóch zakochanych w sobie gejów zapragnęło mieć dziecko. Poczynili potrzebne ku temu kroki: zmieszali swoją spermę w probówce, znaleźli kobietę, którą zgodziła się zostać biologiczna mamą, i lekarza, który ją sztucznie zapłodnił ich wspólnym nasieniem.
Po dziewięciu miesiącach oczekiwania odbierają telefon: urodził się syn! Pojechali do szpitala. Tam pielęgniarka zaprowadziła ich do sali, w której leżało dwadzieścioro noworodków. Dziewiętnaście z nich zanosiło się głośnym rykiem, a dwudzieste leżało uśmiechnięte i spokojne. Pielęgniarka wskazuje na to niemowlę i mówi:
- To wasz.
Jeden z gejów, rozczulony, mówi do drugiego:
- Popatrz, kochanie! Czy to nie cudownie? Wszystkie dzieci płaczą, a nasz synek taki grzeczny i spokojny.
Pielęgniarka na to:
- Teraz proszę panów to jest spokojny, ale zobaczycie co będzie, jak mu wyjmiemy smoczek z d..y!

@Dann
Jakoś nikt tu się wcześniej nie burzył o dowcipy o Rusku, Polaku i Niemcu (obrażanie na tle /.../ rasowym), blondynkach, policjantach (obrażanie na tle /.../ przynależności społeczno-kulturowej), gejach czy inne szowinistyczne dowcipy na temat jakiejś płci (obrażanie na tle /.../ płciowym), nie wiem czemu religia miałaby być wyjątkiem. Trzeba zauważyć pewną różnicę pomiędzy żartem a obrażaniem.
A co do celu zamieszczania takich żartów - mnie niektóre bardzo rozśmieszyły, więc celu powinieneś się domyśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 11:32, AdamJam napisał:

Pytasz się kogo obrażacie? Ano obrażacie wszystkich wierzących, w tym mnie.


To idź i wyślij formularz, albo popłacz w kącie, skoro jesteś taki wrażliwy O_O

Dnia 04.02.2009 o 11:32, AdamJam napisał:

Nazywanie
Kościoła kółkiem rybackim, nawet w dowcipach, jest zywczajnie głupie i ignoranckie.


Teraz to pocisnąłeś- śmiejemy się z Kaczyńskich, Rydzyka, polityki, wojen, blondynek, Polaków, Rusków i Niemców, a z Kościoła nie można tylko dlatego, że katolicy sa przewrażliwieni? Sorki, ale mówiłem już- macie takie same prawa jak reszta.

>Dlaczego

Dnia 04.02.2009 o 11:32, AdamJam napisał:

naśmiewanie się z katolicyzmu może być bezkarne, a już za taki żart z Żydów mógłby być
uznany za antysemityzm i "nagrodzony" degradem?


Bo jest coś takiego jak uniwersalna granica smaku dla wszystkich dowcipów. Nikt nie napisał "Jezus to c**j lol" i nie zamieścił tego w kwasach jako dowcipu.

Dnia 04.02.2009 o 11:32, AdamJam napisał:

To chyba wynik takiej mody, w której jechanie po religii jest w dobrym guście.


Nie, to wynik zapotrzebowania na śmieszne obrazki w tym wątku.

>Świat z roku na rok coraz bardziej głupieje...

I tu się zgadzamy Figaro, ale ma się to nijak do Twoich wcześniejszych wynurzeń. Eot z mojej strony, jak masz chęć na dalszą rozmowę, to można się przenieść gdzie indziej, np "o gram.pl ogólnie i nieogólnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 11:33, Piterus_Von_Drackus napisał:

Dzis mam dobry humor i mnie rozwaliło stwierdzenie:

Pierwsze primo...
Drugie primo...
Trzecie primo...
Czwarte primo...


Fascynacja Kiepskimi i Porankiem Kojota ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Kelner, ten kapuśniak jest jakiś mało kwaśny.
- Szanowny Panie, ale to jest rosół z kluseczkami.
- A to przepraszam - jak na rosół z kluseczkami, to jest to dostatecznie kwaśne.

@Dann
W takim razie prawie każdy kawał/obrazek kogoś uraża, bo śmieję się z kogoś.
Ja znam kilku księży który też się śmieją z takich obrazków, i jakoś się nie bulwersują gdy coś takiego zobaczą.
Jak chcesz to wrzucaj kawały i obrazki o ateistach, ja się potrafię sam z siebie śmiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się