SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2009 o 22:48, Damianuss1 napisał:

To pewnie był jego ostatni dzień pracy w tej firmie : P.

Ja bym mu dał podwyżkę za kreatywne myślenie - GENIUSZ z jajami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opis jednego z odcinków Smerfów :P

Całość zaczyna sie gdy Smerfy zbieraja smerfojagody. Dziadek Smerf, pózniej kluczowa postac, jest szykanowany ze wzgledu na podeszly wiek. Tymczasem Gargamel plauje porwanie Smerfów. W tym celu wynajmuje Ogra, aby zajal sie ta sprawa. We wiosce smerfów przygnebiony Dziadek szuka na nowo sensu zycia. Okazuje sie, ze po przeliczeniu przez Łasucha smerfojagód i po obliczeniach okazuje sie, ze jagód nie wystarczy na zime. Smerfy postanawiaja dozbierac brakujaca czesc. Dziadek deklaruje swa pomoc, niestety znów staje sie ofiara mobbingu. Smerfy wyruszaja na jagody. Niestety, Ogr uskutecznia swój plan i lapie wszystkie smerfy z wyjatkiem jednej gówniary o piskliwym glosiku. Donosi ona Dziadkowi o sytuacji i razem ruszaja na pomoc. W melinie Gargamela dochodzi do szybkiej wymiany zdan, po której Dziadek wykonuje fatality na Klakierze, Gargamel konczy na minusie, a Ogr z grabiami w watrobie. Nastepuje zwolnienie blokady i Smerfy ciesza sie wolnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 17:26, nightfaler napisał:

Chcecie największy kwas ?
Nie wiem co mnie wczoraj wzięło żeby zacząć coś nakręcać. Może spowodowane jest to tym
że przedwczoraj rozwaliłem nową co zakupioną replikę asg która tu występuje w wersji
: klej+ taśma
http://www.youtube.com/watch?v=tQGTZCS1ciw

Ani to głupie, ani śmieszne... Na Twoim miejscu wogóle bym tego nie umieszczał w internecie, to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2009 o 17:45, Yutima napisał:

>
Ani to głupie, ani śmieszne... Na Twoim miejscu wogóle bym tego nie umieszczał w internecie,
to tylko moje zdanie.


Kumpel nalegał to wstawiłem,a nóż co mi tam. I jakoś wiedziałem, że znajdzie się jakiś geniusz co napisze właśnie taki post, no ale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 17:48, nightfaler napisał:


> >
> Ani to g3upie, ani śmieszne... Na Twoim miejscu wogóle bym tego nie umieszcza3 w
internecie,
> to tylko moje zdanie.

Kumpel nalega3 to wstawi3em,a nó? co mi tam. I jakoś wiedzia3em, ?e znajdzie sie jakiś
geniusz co napisze w3aśnie taki post, no ale.


A jak inaczej można skomentować film, który "rozumieją" tylko osoby, które go nagrały? Na YT i innych stronach istnieją tysiące takich filmów, najcześciej nagrywane przez Polaków. Najwiekszą uwagę zwróciłem na pierwsze słowa Twojego poprzedniego wpisu "największy kwas". Nie można tak nazwać rzeczy, która nie ma żadnego celu, przynajmniej według mnie.
"Publikowanie czegoś, co nie posiada sensu nie ma sensu." - ktoś tak kiedyś powiedział.

Żeby nie bylo offtopu

20090305180631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się