SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2009 o 22:33, starf napisał:

WTF?!


Że jak?!? Z tego co mi wiadomo to homoseksualizm nie jest przyczyną AIDS ... ale może się nie znam. Według schematu człowiek może bez przeszkód uprawiać stosunki seksualne z koniem, bo przez to nie zarazi się AIDS. Eeee ... n/c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 10:58, Ray napisał:

> WTF?!

�e jak?!? Z tego co mi wiadomo to homoseksualizm nie jest przyczyną AIDS ...


Wiec z tego co Ci wiadomo, to połowicznie źle Ci wiadomo.:)

http://www.cdc.gov/hiv/topics/surveillance/resources/reports/2002report/default.htm

Bezpośrednią nie jest, ale w pewien sposób [statystyki powyżej] wpływa na przenoszenie się wirusa HIV.

20090404113853

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczmy się języka czeskiego, fantastyczny język. ;)

Terminator - Elektronicky mordulec
Odjazdy autobusów - Odchody autobusow
Mam pomysł - Mam napad
Miejsce stałego zamieszkania - Trvale bydlisko
Wiewiórka - Drevni kocur
Chwilowo nieobecny - Momentalnie ne przitomni
Hod dog - Parek v rohliku
Płyta CD - Cedeczko
Drodzy widzowie - Wazeni divacy
Zepsuty - Poruhany
Zaczarowany flet - Zahlastana fifulka
"Być albo nie być - oto jest pytanie" - "Bytka abo ne bytka - to je zapytka"
Komentarz meczu hokeja - "... z levicku na pravicku, pristavka i ...sito"
"Gwiezdne wojny" z czeskim dubingiem - Lord Vader do Lukea Skywalkera: "Luk! Jo sem twoj tatienek!"
W liście do Koryntian - Hymn o miłości: "Miłość się nie obraża i gniewem nie unosi" - "Laska se ne wpina i ne wydyma sa"
Niezapomniana trójka czeskich hokejowych napastników: Popil, Poruhal a Smutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:38, Choinix napisał:

> > WTF?!
>
> �e jak?!? Z tego co mi wiadomo to homoseksualizm nie jest przyczyną AIDS
...

Wiec z tego co Ci wiadomo, to połowicznie źle Ci wiadomo.:)

http://www.cdc.gov/hiv/topics/surveillance/resources/reports/2002report/default.htm

Bezpośrednią nie jest, ale w pewien sposób [statystyki powyżej] wpływa na przenoszenie
się wirusa HIV.


Jak widać, Ty z kolei połowicznie je interpretujesz - homoseksualne kobiety zawsze należały do grupy najmniejszego ryzyka (w porównaniu z hetero i gejami).

A co do obrazka, jeśli był for real, to straszne, czego uczą tam dzieci (szkoła lub rodzice). Pomijając inne kwestie, jeszcze wyjdą z przeświadczeniem, że przez heteroseksualny seks nie można się niczym zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 12:02, Neisha napisał:

Jak widaa, Ty z kolei po3owicznie je interpretujesz - homoseksualne kobiety zawsze nale?a3y
do grupy najmniejszego ryzyka (w porównaniu z hetero i gejami).


Twoje wypowiedzi poczytałem już w innym temacie i nie mam specjalnie zamiaru z Tobą polemizować, ale oczywistym jest, że chodzi tu o gejów. Nie wiem jak to ująć w słowach hmm... moralno poprawnych, ale lesbijki nie mają jak uprawiać bezpośrednio seksu analnego.
Możliwości zarażenia jest oczywiście wiele, ale to nie temat o tym.

20090404121126

20090404121133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:38, Choinix napisał:

Bezpośrednią nie jest, ale w pewien sposób [statystyki powyżej] wpływa na przenoszenie
się wirusa HIV.


Wpływać może tak samo jak stosunki heteroseksualne. Trzeba tylko wiedzieć jak się zabezpieczać przed zarażeniem. AIDS przenosi się w dużej mierze przez stosunki seksualne - płeć obojga partnerów nie ma nic do rzeczy, wszystko to kwestia tego, czy któraś osoba jest nosicielem. Oczywiście niektóre grupy (orientacje) są mniej lub więcej narażone, jednak weźmy też pod uwagę, że homoseksualistów jest niewielki procent całego społeczeństwa.

Ja nie wiem w jakiej szkole dzieci uczą się takiej nietolerancji ... z początku myślałem, że to jakaś szkoła religijna - chociażby katolicka ... ale najwyraźniej nie przeszkadzają im stosunki z ... koniem?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 12:11, Choinix napisał:

oczywistym jest, że chodzi tu o gejów.

Jak widać, dla tej dziewczyny wcale to takie oczywiste nie było, więc gdy się komuś wytyka błędne informacje, samemu wypadałoby nie popełniać tego typu "skrótów myślowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 12:25, Ray napisał:

Wpływać może tak samo jak stosunki heteroseksualne.
!ciach!

W pierwszym poście napisałeś, że "może się nie znasz", a tu nagle objawienie. ;)
Ja nie wypowiadam się na ten temat z własnej wiedzy, gdyż nie skończyłem żadnego z kierunków biologicznych - ja jedynie podsumowałem wyniki badań na sporą skalę.

Dnia 04.04.2009 o 12:25, Ray napisał:

Ja nie wiem w jakiej szkole dzieci uczą się takiej nietolerancji ... z początku myślałem,
że to jakaś szkoła religijna - chociażby katolicka ... ale najwyraźniej nie przeszkadzają
im stosunki z ... koniem?!?

Ja też nie wiem, jak dla mnie ten rysunek równie dobrze mógłby być przerobiony i nie ma co o to płakać. Do życia trzeba podchodzić z lekkim dystansem, a szczególnie do takiego tematu jak "Kwasy" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 12:34, Neisha napisał:

> oczywistym jest, że chodzi tu o gejów.
Jak widać, dla tej dziewczyny wcale to takie oczywiste nie było, więc gdy się komuś wytyka
błędne informacje, samemu wypadałoby nie popełniać tego typu "skrótów myślowych".


Sorry, za double posta, ale tutaj muszę odpowiedzieć osobno-
Neisha - robisz zadymę w złym dziale. Proszę, z takimi tekstami idź do działu "Tolerancja", gdyż to jest dział "Kwasy" i ten rysunek równie dobrze mógłby być "zphotoshopowany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 12:37, Choinix napisał:

Neisha - robisz zadymę w złym dziale. Proszę, z takimi tekstami idź do działu "Tolerancja",
gdyż to jest dział "Kwasy" i ten rysunek równie dobrze mógłby być "zphotoshopowany".

Sorry, ale ja tylko prostuję informacje wprowadzające ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się