SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2009 o 18:21, Sarturias napisał:

Możesz mi wyjaśnić co tam jest napisane?


Miało być "THUG LIFE", czyli "gangsterskie życie", ale wyszło "THUNG LIFE". Na fotce i nk jest oczywiście szał i sikanie po gaciach ;)

Nie wiem tylko, czy poinformować go o błędzie, bo się chłopak załamie i co? Teraz przynajmniej myśli, że jest fajny ;)


Ciekawi mnie też co ma na łopatce, bo z pewnością nic sensownego. Walgierzowe sajgonki wcale by mnie nie zdziwiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 18:32, LESZ3u napisał:

Miało być "THUG LIFE", czyli "gangsterskie życie", ale wyszło "THUNG LIFE".


a co to znaczy thung? bo ja glupi chyba jestem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie znaczy. I o to chodzi ;P

Powiedzcie mi - co za debil robi sobie tatuaż, który zostanie mu przecież do końca życia, nie wiedząc co tak naprawdę na sobie nosi? Wystawia się jedynie na pośmiewisko... Ale grunt, że fajnie wygląda (choć i to jest sprawą dyskusyjną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Może Thong Life? ;P
Jak dla mnie to czcionka tak nieczytelna, że może tam być cokolwiek, fail nie jest aż taki straszny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 18:42, LESZ3u napisał:

/.../


O czym wy gadacie? Jakie gangsterskie życie? Chłopak po prostu lubi przyrodę ! :D

Thung Yai - Huai Kha Kheng - dwa połączone rezerwaty przyrody znajdujące się w zachodniej Tajlandii, na Nizinie Menam.

Thung Life - Życie Rezerwatu Thung :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 23:35, Budo napisał:

win ;]


:D Piękne, mało co z krzesła nie spadłem :D Dzięki za wrzucenie tego tutaj ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie kiedyś spotkało takie coś...
Ide se do sklepu kupuje orzechy w puszce i z nudów czytam składa, a tam na samym końcu "Może zawierać śladowe ilości orzechów" ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w tym kontekście jest to zabawne, ale generalnie - nie jest. Producenci mają obowiązek oznaczania w taki sposób produktów narażonych na śladową ilość orzechów, ale to naprawdę paskudna sprawa dla alergików - bardzo niewielka ilość może spowodować dosyć ostre komplikacje.
I jak, znalazłeś jakieś orzechy? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 15:08, Merovingian napisał:

Może w tym kontekście jest to zabawne, ale generalnie - nie jest.


Tylko wiesz, jest to rozsądne i słuszne zachowanie, lecz przez to że wymogi prawne doprowadzają to do absurdu, całe zachowanie faktycznie ociera się o śmieszność...w Europie Zachodniej to widać szczególnie. Okej, zrozumiałe jest dawanie takich ostrzeżeń np. na chlebku z nasionami (bo gdzieś mogły się przypałętać jakieś resztki orzecha) lecz na puszce orzeszków solonych? Albo napis "Zawiera laktozę" na mleku i serze żółtym... orly? No co oni nie powiedzą... ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się