SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2009 o 13:10, Arti_101 napisał:

Nie odwiedzam nk za często. (Tylko raz na 2 tygodnie odebrać zaproszenia)
Dziś postanowiłem popatrzeć na moich znajomych. Przeżyłem szok. Wiem że dzieciaki robią
coś takiego na profilach, ale ona pobiła wszelkie rekordy.

EDIT: ten kto zdoła odzczytać jej imię dostanie ciastko xD

Tam pisze Oluska.
Now cookie, tits or GTFO! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 11:35, LastAid napisał:

Ciężka artyleria spadła na n-k.
http://www.youtube.com/watch?v=i5DJ5LDqbds

Spoiler

BTW: z tych samych powodów, ja tez nie mam tam konta.


E tam znowu ciężka... kolejny z setek, lub tysięcy osób które muszą się podzielić z resztą świata faktem usunięcia konta z NK. Oczywiście ma chłop swoje racje, jednak całe społeczeństwo składa się z osób inteligentnych, kulturalnych i wykształconych, oraz takich którzy są głupi, chamscy i wykształcenia nie mający za grosz. Trzeba się przyzwyczaić do tego, a samo ostentacyjne wyjście z danej społeczności z nadzieją na otrzymanie +1 do charyzmy i +5 do inteligencji jest dla mnie zabawne. Fantazja osób wrzucających zdjęcia "do internetu" doprawdy nie zna granic, jednak Ci którzy często chlubią się w sieci tym że z nk usunęli konta w komentarzach również nie popisuje się klasą, kulturą itd..

A żeby całkowicie nieofftopować, smaczny suchar, a drugi trochę mniej smaczny ;) i dowód czemu nie warto zadzierać z miłośnikami zwierząt

20090830140839

20090830140848

20090830141440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 14:06, Mithrandir napisał:

Kolejny "apsurt" nk - ukrywanie wieku nawet dla znajomych. Nie chcesz, żeby ludzie wiedzieli
ile masz lat to nie pisz, a nie blokuj...


Jest wiele "apsurtów" jak choćby to, że przeważnie znajomi wiedzą ile masz lat, ale nie mogę się z Tobą zgodzić w momencie "nie pisz" - system naszej-klasy sam oblicza ile masz lat na podstawie podanej daty urodzenia. Chociaż, jak już zaznaczyłem na początku poprzedniego zdania, nie potrafię zrozumieć w czym tkwi biznes ukrywania wieku przed znajomymi... hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 15:14, Choinix napisał:

Jest wiele "apsurtów" jak choćby to, że przeważnie znajomi wiedzą ile masz lat, ale nie
mogę się z Tobą zgodzić w momencie "nie pisz" - system naszej-klasy sam oblicza ile masz
lat na podstawie podanej daty urodzenia. Chociaż, jak już zaznaczyłem na początku poprzedniego
zdania, nie potrafię zrozumieć w czym tkwi biznes ukrywania wieku przed znajomymi...
hmmm...


Chodzi mi to, ze na przykład jak jest to tylko znajomy, nie kolega czy przyjaciel, to nie zawsze pamiętam, kiedy ma urodziny, a chcę np. zobaczyć, czy już miał w tym roku. Bo jednak rocznik znajomych to pamiętam.
A jak ukrywasz przed znajomymi - ukrywasz przed wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dla odmiany dam link do fajnej zabawy z sygnaturkami. Programik generuje napis, który wpiszemy w okienko na tle obrazka "achievement unlocked" z Xboxa 360. Wygrałeś wyścig na wózkach w biedronce? Achievement Unlocked. Nie jadłeś nic od rana? Achievement Unlocked.
Sami sprawdźcie ;]
http://achievements.schrankmonster.de/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 17:24, confident napisał:

Tak dla poprawy humoru przed wtorkiem :)


Padłem :DDDD Normalnie słów brak, żeby to opisac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewnym forum w temacie(coś jak u nas Jakie to auto - Gra) gdzie się zgaduje co to za auto, pewien gości wstawił takie auto jak na obrazku i napisał "A to co?", a drugi koleś mu odpisał "jakis nalesnik do driftu ;)"

20090830211443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 21:03, GuitarHero napisał:

buahah ;d


To takie kretyńskie, że aż zabawne :D Cudo, chciałbym poznać twórcę ^_^ Cholernie pozytywne, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

eee bez obczajania sterowania zrobiłem 2700 za pierwszym razem. Cienki jesteś ;]

btw pamiętacie tę grę z rozwalaniem zamków? zatrzymałem się na którymś tam i nie poszedłem dalej- a chętnie bym do tego wrócił.

drugie podejście 8000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się