SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2009 o 00:14, I_dont_know napisał:

> O co chodzi w ogóle z tą boxxy i tym admiral ;p ?
to znaczy? jaka boxxy i jaki admiral? nie pomyliłeś przypadkiem osób? :D ;]

pierwszy demot w poscie nr 47638
Wrzucasz cos a sam nie wiesz ocb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2009 o 23:14, SimpleGamer napisał:

Najbardziej rozwalił mnie komentarz: "did they die" ;-)

komentarzy typu did they die sa w kazdym failu na YT setki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że te większość demotów z polskimi podpisami jest dennych, to jeszcze się co kilka postów powtarzają... dajcie się ludzie z nimi spokój :P

Dawajcie może same linki do demotów :P

Trzeba zrobić screena tego watku i dodać podpis - "polskie demotywatory demotywują najbardziej" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 16:56, Markush napisał:

Wszedłem przed chwilą na pożal się szatanie nk i zobaczyłem to u kogoś...:


Ogłaszam żałobę!
U wielu osób przez długi czas umierał (i umarł) rozum, tym samym opuszczając je na zawsze. Wyraźmy więc swój ból związany z odejściem (u sporej części społeczeństwa) tak wspaniałej rzeczy, jaką rozum był, jest i będzie. Amen.
...
-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takich ciekawych historyjek, jakie funduje nam nasz świat bez dokładania czarnych ramek i podpisywania.

Drugą głową państwa, której przyszło rozchorować się na tak zwaną świńską grypę, jest Alvaro Uribe, prezydent Kolumbii. Jak informuje PAP:

"Minister opieki społecznej Diego Palacio Betancourt powiedział, że 57-letni Uribe nie jest pacjentem wysokiego ryzyka, a jego przypadek "rozwija się zadowalająco". Leczenie odbywa się w pałacu prezydenckim. Palacio dodał, że kolumbijski przywódca źle poczuł się w piątek, w dniu szczytu przywódców południowoamerykańskich w Bariloche w Argentynie. W sobotę stwierdzono u niego świńską grypę."

No to teraz ładna panika musi się rozchodzić we wszystkich pałacach prezydenckich. A mówią że dyplomacja sprzyja rozwojowi zdrowych relacji międzysąsiedzkich...

Swoją drogą, ciekawe kiedy Chavez albo Morales ogłoszą że jest to próba pozbycia się nieprzychylnych liderów latynoamerykańskich przez amerykańskich imperialistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 16:56, Markush napisał:

Wszedłem przed chwilą na pożal się szatanie nk i zobaczyłem to u kogoś...:


Ja także na n-k u mojego znajomego zobaczyłem taki screen. Już na prawdę niektórzy nie mają co wymyślić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...Już nie mają co wstawiać. Dziwne że nie napisali "Jak nie wstawisz obrazka to nie dostaniesz moderatora na gram.pl" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mohair: bo za czasów, gdy publiczne egzekucje były świetną rozrywką dla całej rodziny, żyli sami intelektualiści :]
NK sama w sobie stanowi demotywator.Już chyba na "for czanie" jest lepiej

Pierwszy obrazek: Ekstra, aplikacja za ~8€ dodawana gratis do gry :D
Chyba ktoś jest na bakier z angielskim i źle przetłumaczył.

20090901155926

20090901160045

20090901160049

20090901160118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś na religii poszliśmy z księdzem nad rzekę, ksiądz powiedział że ta rzeka jest prawie jak Jordan, i zaczął nam "odnawiać" chrzest.

Nie wiem jak wam, ale mi się to co najmniej dziwne wydaje, jeszcze ta rzeka do krystalicznych nie należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się