SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2009 o 23:12, Bezi_113 napisał:

Dawgi nadal rządzą xD


Akurat tak średnio wypada nazwać to dawgiem, IMHO... -.-

Może czas zacząć mówić o kayne''ach? (i będzie nowa moda i nowy flood radośnie beznadziejnych obrazków, hihi ^^')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jew-Jitsu, teraz tylko zatrudnijmy jakiegoś gościa produkującego Chińskie filmy z Sztukami Walki i dostaniemy film w który Królewskie Tygrysy będą latały po całej Europie od ciosów mistrzów Jew-Jitsu. Hitler jeszcze nigdy nie miał tak przewalone.

20090919001313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 00:14, Hubi_Koshi napisał:

Jew-Jitsu, teraz tylko zatrudnijmy jakiegoś gościa produkującego Chińskie filmy z Sztukami
Walki i dostaniemy film w który Królewskie Tygrysy będą latały po całej Europie od ciosów
mistrzów Jew-Jitsu. Hitler jeszcze nigdy nie miał tak przewalone.

Old shit is old.

http://izismile.com/2009/09/17/kanye_west_i_the_biggest_douchebag_of_all_time_33_pics.html - to jest to xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 11:02, Madoc napisał:

> Z serii Kanye:
O co chodzi z tym Kanyem? Bo ja nie na czasie chyba jestem.

VMA wygrała jakaś typiara, on się wkurzył, wziął mikrofon i powiedział, że to Beyonce się należy ta nagroda, czy coś w tym stylu. Najlepiej pogoogluj, żeby dokładnie się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 07:55, Baluk25 napisał:

Dominik robił identycznie. Albo jesteście braćmi, albo małżeństwem.

Niet, już dawno chciałeh to zrobić. :P
Na Dominiku się nie wzoruję.

PS chyba znów zmienię płeć... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że od czasu "Eurotripu" mentalność ni programy edukacyjne w jUeSeju niespecjalnie się zmieniły... ^^''

Z drugiej strony, w tym wszystkim jedyne co mnie iście frustruje to świadomość, iż zaraz pewien Wirtualny Portal, którego nazwy z grzeczności nie będę podawał, poda to w jakimś ekstra-zbulwersowanym sosiku i będziemy mieli kolejny pokaz małomiasteczkowej hipokryzji. Bo zbadajmy swoje stereotypy nt. Ameryki Łacińskiej, Afryki, Dalekiego Wschodu, etc.; idę o zakład, iż gdyby ktoś w Polsce chciał robić gore w tym stylu, to sam by akcję umieścił gdzieś na Syberii i pojechał dokładnie po tych samych kliszach.

Ale żeby zakończyć kwestię mniej zezłoszczonym akcentem: ciekawe czy znajdzie się na to dystrybutor w Polsce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też będziesz robił foty damskim butom jak twój...Znajomy? :D

Przypominam, że dzisiaj o 20:35 na TVN odbędzie się kwas stulecia. Dziękuje.
O ile pokażą chłopca z sznurkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 15:32, Dexter_McAaron napisał:

Ale żeby zakończyć kwestię mniej zezłoszczonym akcentem: ciekawe czy znajdzie się na
to dystrybutor w Polsce? ;)

Poza tekstem z trailera nic filmu z Polską nie łączy, po strojach powiedziałbym, że to zahacza o któregoś z naszych wschodnich sąsiadów a kultyści noszą się jak druidzi. Nawet ta wieś jakaś taka niepolska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był taki gif, w którym policjant podrzucał pistolet do góry, ten wpadał mu do spodni, po czym policjant naśladując pewne ruchy zastrzelił bandytów. Ma go ktoś może gdzieś na dysku? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 15:41, Baluk25 napisał:

Też będziesz robił foty damskim butom jak twój...Znajomy? :D


Idol. Nie "znajomy". Idol ;)

Dnia 19.09.2009 o 15:41, Baluk25 napisał:

Przypominam, że dzisiaj o 20:35 na TVN odbędzie się kwas stulecia. Dziękuje.
O ile pokażą chłopca z sznurkiem...


Jakże by można o tym zapomnieć :D Kto chce, to może do mnie wpaść - będziemy razem dzielić emocje, oglądając występ naszego kolegi w pełnym HD (przecież oglądanie tego w słabej jakości byłoby ujmą dla jego zdolności! @_@).
To jak, wpada ktoś do mnie? :D Biletem wstępu jest podpaska z autografem Dominika. Wiem, wiem - poprzeczkę stawiam wysoko, no ale w ten sposób udowodnicie, że jesteście jego prawdziwymi fanami. A więc powodzenia i do zobaczenia wieczorem! :D

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się