SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2009 o 19:37, mskarpeta napisał:

Nareszcie jakiś rodzynek :D


Obie panie mają swój urok [do brzydkich ich nie mogę zaliczyć, ale jednak z racji gustu bardziej mi się podoba ta poniżej] i o ile są w miarę fajnymi dziewczynami to nie za bardzo rozumiem do kogo skierowany jest ten demotywator. :) Jest taki trochę na siłę, bo zakłada, że takie emo-laski w dzisiejszych czasach muszą być z miejsca puste. Wcale tak nie jest, 19 lat temu też ludzie byli głupi tylko zwracało się na to uwagę w inny sposób. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta druga ma swój urok? Hmm... Szczerze powiedziawszy, mając doświadczenie z n-k, wiem, że ludzie robiący sobie takie zdjęcia są u mnie od razu na straconej pozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 20:33, mskarpeta napisał:

Ta druga ma swój urok? Hmm... Szczerze powiedziawszy, mając doświadczenie z n-k, wiem,
że ludzie robiący sobie takie zdjęcia są u mnie od razu na straconej pozycji ;)


Widziałem masę atrakcyjnych kobiet, które wychodzą znacznie brzydziej przez takie zdjęcia [właściwie to nie spotkałem się z przypadkiem żeby tego typu fotografie miały w jakiś sposób dodawać uroku kobietom], ale wydaje mi się że ta dziewczyna w niezgarbionej jak jaskiniowiec pozie i z samowyzwalaczem mogłaby być ładna. Po prostu zauważyłem tylko, że autor demota nieco sugeruje na siłę. Jak wszyscy wiemy - liczy się kobieta w rzeczywistości, a nie kilka zphotoshopowanych pikseli, więc nie wiem dlaczego tego typu zdjęcia zostały w ogóle do siebie porównane :). I chciałbym dostrzec aluzję, ale nie mogę, gdyż dalej upieram się przy tym, że jeżeli chodzi o inteligencje to po tego typu wyglądzie się jej nie stwierdzi, a jeżeli chodzi o same hm... no powiedzmy sobie szczerze - uczesanie [chyba do koszulki się nikt nie doczepia?!], to mi się podobają zabójczo takie fryzury :). Kwestia gustu więc. Nawet się przyznam, że namawiałem swoją dziewczynę do zrobienia tego typu włosów [z marnym skutkiem niestety ;<].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gramowa ekipa w Gmoda? Czemu ja nic o tym nie wiem, i czemu ja z wami nie gram? No dobra, nie gram bo komp zepsuty, ale jak naprawię to dajcie mi namiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 22:03, Kirabaxior napisał:

1. Gogiell i jego solówka :D


Zakk Wylde Signature Les Paul. Dobry gust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 22:08, Rumcajsev napisał:

Jest gramowa ekipa w Gmoda? Czemu ja nic o tym nie wiem, i czemu ja z wami nie gram?
No dobra, nie gram bo komp zepsuty, ale jak naprawię to dajcie mi namiary ;)

Hehe, niee, wszystko zrobiłem ja bez nich :P Tylko taką gramową ekipę stworzyłem - wszystko poustawiałem, gitary powpychałem do łap i tak dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 22:03, Kirabaxior napisał:

Dzisiejsza zabawa w Garry''s modzie - Gram Band :D
1. Gogiell i jego solówka :D
2.Ja na basie :P
3.plada15 na perkusji ;]
4.Tańcząca Booba :D


wszystko pięknie, tylko nigdy w życiu nie włożyłabym na siebie białej bluzy z KAPTUREM... i butów w tak kretyńskim kolorze :|
pozdrawiam, chłopcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 22:09, booba napisał:

wszystko pięknie, tylko nigdy w życiu nie włożyłabym na siebie białej bluzy z KAPTUREM...
i butów w tak kretyńskim kolorze :|
pozdrawiam, chłopcy.

Czepiasz się :P Następnym razem to się dogadamy o kieckę, kolory i te sprawy, ok? ;P
Do wszystkich - co do GMODA, to wszystko ustawia się ręcznie - ciała, gesty i to jak wyglądają jest dziełem jednej osoby. Po prostu dziś kupiłem Gmoda i dziś z Gogiellem i pladą graliśmy. A Booba? A Booba tam jest, bo być musiała, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się